2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Guzel bilgiymis benimki kucuk ama büyük olanlarin bilmesi gereken bişey

Slm kizlar bu mukus hakkinda bilgi olan var mi bnde bugun bi akinti geldi sumukumsu bir akintiydi cok geliyo her sildigimde acaba dogum belirtisi olabilir mi belimde agriyo

Öncelikle msj için tşk.ben su içmeyi çok seven biriyim. Günde 3 litreye buluyor.magnezyum ilacı almadım.hiç ama bu sancılar dinmiyor bu günde akşama kadar bel ağrısından yattım ayağa kalkamadım. Yarın Dr randevum var bakalım o ne dicek..

Ne gibi sikayetlerin var canim kanala girmek üzereyse aynı belirtiler bende de varsa sevineyim hemen kanala girmesine az kalmis diye

Şimdiye kadar farkında olmasanız bile hepiniz bana yoldaş oldunuz. Çok teşekkür ediyorum.

Oğlumu çok şükür sağ salim kucağıma aldım bugün (15 Ocak). 3 kilo doğdu küçüğüm. Şuan biraz süt sorunu yaşıyoruz ama bunuda atlatırız :)

Hepimizin bebeği sağlıkla gelsin ve büyüsün inşallah

Cnm bnm cok saol yok tatlim zaten birakmam Allah korusun bogulur cocuk,ayyy bu konu ile ilgili bisey anlatayim bir yengemiz var bnmki neki onun yaninda herbiri 5 lt lik su bidonu kdr,komsusu emzirirkn nobet tutardi kazara uyur kalir bebk bogulmasin diye o kdr aklimda kalmiski bu konu,cok dikkatli olacagim insallah

Hayirli cumalar kizlar,yine bizde tik yok,2015 de girdi yaklasik kendimi 2 senedir hamile gibi hissediyorum
On bir hazirlik yapiyim ne zmndir aklimdaydi,sasal bir sisem var cuma bugun,dualar surelerim var onlari diyorum okiyim ufliyim icine kapinin orda hazir olsun olurda dogurursam yakinda alip icerim bari

Tık yok pazartesi kontrolümüz var bakalım neler olacak. Hayırlısı ile gelsin bebişin...

Leblecim gözün aydın tebrik ediyorum bebişinin öok güzel sağlıklı bir Ömrü olsjn hep koyun koyuna olun inş:) ilk gün bizde öyle yattık ç:) sabah doğmuştu akşama kadar öyleydik:) kilo konusunda 40ın çıkmadan hepsi gider inş:))

Guzel bilgiymis benimki kucuk ama büyük olanlarin bilmesi gereken bişey
Malesef canım Tecrübe ile öğrendim ben de :) baştan bileydim iyiydi..

Gözün aydın canım.. Farkında olmas olur muyuz hep birlikte atlattık bu Süreci sen de bize oldun.. Gözün aydın tebrik ediyorum sağlıklı musmutlu Ömrü olur ihş. Bemim bebeğim de kedi gibi minik ama sağlıklı olsunlar yeter:)

Ay ben o yenge gibiyim işte:))) hani üstten tutmak yeterli değil Altını da tutacağız çenesine memeyi koymak yok.. Ben yeni öğrendim kollarım ellerim taş kesildi artık tutmaktan (

masallah bak beklediğine değdi istedigin gbi aldı kuzunu kucağına darısı diğer bekleyen arkadaslara ... Kızın ırmağın hep adı gibi temiz coskulu gülen bi kız olsun

Gözün Aydın canım hayırlı olsun kavuştun sende maaşallah biz hala beklemede iyi olmanıza çok sevindim Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…