2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
bol bol hareket et canım inşallah sancinda tutar . Senin 42. haftanmı dolmuştu

Nişanın nasıldı benimde az kanlı bi akıntı geldi bugün

Yok 40+5 bugün ama bebek büyük falan diye 41 42 beklemiycekti doktorum 39 dan beri dogması gerek diye bir psikolojiye sokmuştu beni

çok sevindim cnm,ne mutlu sana gözün aydın,sarısı ben ve bnm gbi bekleyen annelerin başına inşallah....

Canım bunlar me kadar zamanda oldu biraz önce duş aldım bişeyler yesem mi ağrılar alttan geliyor sanki rahim Bıçakla kesiliyor gibi öyle mi oluyor hastaneye ne zaman gitsemmi şuyum gelmedi daha
herkesde ve her doğumda farklı oluyor canım ya sen ağrıların sıklaşınca doktora mutlaka git gününde az kalmış zaten

Gözünüz aydın cnm darısı bizlere inşallah :) çok sabırsız oldum bende allahım yardım eder inşallah :)

S serraa aslianne kızlar karınlarınız ne alemde aşağı indimi,bugun bnm karnım için ebe halen yukarda dedide sizinkiler nasıl ?

Yok bana bişey demedi kanala girmemiş dedi doktor

herkesde ve her doğumda farklı oluyor canım ya sen ağrıların sıklaşınca doktora mutlaka git gününde az kalmış zaten

Gece giderim belki yada sabahtan şu an sakinleşti sanırım

Gayet yukarda hala yani oyle goruyorum ben. Ayaklari hala tam gogus altimda hissediorum

Bende kaburgalarında hissediyorum ama karnımda kasılmAlar çok var şu anda

Whatsap tan nasıl iletişime geçtiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…