2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
All
Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin. En kötü günleriniz bunlar olsun.
Göğüs ucunu bantlıyorum o da alerji yapıyor demişsiniz ya, hava alan bantlar var. Anneme ameliyat sonrası yarasını kapattığımız bant da alerji yapmıştı. Diğer bantı önermişlerdi. Adını hatırlamıyorum ama eczacılar bilir. Sağlıklı günler dilerim.

Doğum yapan arkadaşlar size bir sorum var bugün hafif pembe bir akıntım geldi az öncede ayağa kalkarken alt tarafıma sanki Bıçak saplıyolar gibi oldu bebeğim doğum Kanalı'na girmemişti bununla alakalı bişey mi acaba o Sancı artçı Sancı olabilir mi

Hayırlı olsun canım gözün Aydın almışsın ya kucağına ne güzel Allah'ım biZede nasip etsin bu Sıkıntılar elbet geçecek buralara ilk gülüşünü ilk dişini dönüşünü de yaZıcaz inşallah bol bol kokla benim içinde

Bizde seni özledik :)

Gözün aydın canım, sıkıntılarınızı da en kısa zamanda atlatın inşallah...

Nişan mı acaba o?

yaniii hiç sorma cnm yaa :) bugün doğmasını belki tetikler diye sosyete pazarına gideyim dedim,tüm sokaklarını atlamadan gezicem dedim,hani hep duyarız ya kadın pazarda doğurdu diye,hep dalga geçerdim eskiden,yuh derdim doğurcaklar pazarda ne işleri var,belki dedim dalga geçtiğim şey başıma gelir yürüdüm yürüdüm ordandan da aile hekimime uğradım,1 haftadır geçmeyen beni uyutmayan sırtımın sağında ağrım var,dr yapcak birşey yok dedi,ağrı kesici içebilirsin dedi,t.ettim ordanda hemşireye bakayım dedim konuştuk ettik derken 50 li yaşlarda doğum ebesi varmış,bana karşıdan baktı baktıı göbeğime,dedi daha yokk gelmez göbeğin dedi düşmemiş aşağıya,öylece yukarıda duruyor halen dedi,neeee dedim dahamı beklicem ben yoksa hiç belli olmaz dedi bir bakarsın 2 gün sonra karnın inmiş aşağıya,belli olmaz dedi,bol bol yürü dedi,beklemekten başka yapcak bişi yok dedi

Ah canım bende ilk doğumumdaki bastırmalarını ve baş ağrımı unutanıyorum o yüzden genel olucam inşallah daha kolay olur sanada geçmiş olsun...

Canım benim daha haftan dolmadı önce kendini sakın kaama ben ilk oğlumda kanal girmiş mi acılmaydı vs hiç düşünmemiştim dr da o konuları açmamıştı hiç tam haftası dolunca da nişanım gelmişti oğlum doğmuştu,

Dr un sezaryandan açıkca bahsetmemiş ama üstü kapalı bahsetmiş gibi geldi bana, kakasını yapar yer demesi çok olumsuz bir yaklaşım bana göre, benim dr niye bunları söylememişti sonuçta senin günün geçmedi daha, hayırlısıyla kontorllerine gidersin inşaallah sıkıntı çıkmaz, gerekirse zaten sezaryan olursun ama diliyorum sağlıklı bir normal doğum yaşarsın, hiç strese girme derim, cinsel ilişkiyle hurmanın tetiklemediğinede katılmıyorum ben o zaman niye düşük riski olanlara ilişki yasağı geliyor, hem hurmanın içindeki hormon kanıtlanmış bir şey tabi üç beş tane yemiyceksin oturup koca bir tabak yemen lazım gir çık ye derim ben, hakkından hayırlısı olsun canım canı gönülden diliyorum

Canım çok sağol sizde çok sıkıntı yaşamışsınız ama hamdolsun şimdi kuzun iyi ahhhh annelik hem çok güzel heö çok zor değil mi canım :) zorlandığın anda kokusunu içine çekince her şey geçiyor ya gaz sesi insanı mutlu eder mi normalde tiksinirsin ama bebeğin yapınca en güzel melodi o oluyor memenin ucunu biri çekiştirse bağırırsın ama bebeğin çekiştirince hoşuna gidiyor :) annelik acayip bir şey işte, beni anlamana sevindim istediğim çok değil göğsümden kana kana elini göğsüme koyarak meme emmesini istiyorum o çok güzel bir duygu şimdi sende anlıyorsun senin o böceğini yerim yerim şehzade mustafa hoş geldi dünyaya, çok şey yazmak istiyorum ama süt sağma seansım geldi
hayırlı uğurlu olsun
çok geçmiş ols un canım

canım döner inşaallah bebeğin

eeee anca bu kadar okuyabildim :) süt sağma seansım geldi :)

bende bugun oglumu kv ye bırakıp yuruyuse çıktım bayagı yurudum . Yolda gorenler ocu gormuş gbi bakıyolar Allah kurtarsın diyenlerimi aran gobegin çok asada dogar yarin birgun diyenlerimi. En çokta cinsiyetine meraklı millet goren erkekmi diye soruyolar biliyolar pipisinimi goruyolar :) Birde papatya çayı aldım gunde bir bardak içcm bakalım faydası olacakmi , rahmi yumuşatıp açilmasını kolaylaştırıyormuş.

cnm benim ne olur üzülme,maşşallah bıdığın o kdr sağlıklı bakıyorki dünyaya,biliyorsyun hepimiz ilk duydugumuzda çok araştırdık internetten,tek böbrekle yaşayan milyonlarca insan var,inşallah annesi sen şimdi bunları kafana takma yakışıklılarını canı gönülden büyüt tatlımm inşallah

o zmn hemen papatya çayı içilsinnnayy evdede vardı ama biraz araştırayım ben internetten

o zmn hemen papatya çayı içilsinnnayy evdede vardı ama biraz araştırayım ben internetten
:) arastır canım biraz netten oyle iç . Ben arastırdım gunde bir bardaktan bişey olmazmiş rahmin açilmasını kolaylaştırırmış . Ama her seyin oldugu gbi fazlası zarar bir bardak sadece . Birde ben şu squat dedikleri varya çomelip kalkma ondan yapıyorum.

ayy aslıı nişandır o nişan,bugün yarın doğum başlıyor inşallahhhh

Kızlar bu bebegin anne karnında kakasını yutması bebegin suyunun azalmasından eşinin yaslanmaya donmesinde dolayı bebek sıkıntıya girdigi zaman oluyormuş . Birde sanci suresi çok uzun olursada sıkıntıya girermiş . Demekki doktorum ondan suyuna eşine bakıp suyu eşi iyi durumda bekleyelim dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…