2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

cnmm benim duygusalll anne,bende bugün çok ağladım hep ağladım,belkide boşa ağladım ,d.günüm benm bugün,herkeşlerr kutladı bir benm odun kocam kutlamadı,belkide akşam çiçek getircek bişi getircek öyle kutlıcak,belkide eli boş gelcek,ayy ne bilm işte ağlamk geldi çok ağladımm

canım nasılsın özledim sizleri büyük kuzum uyandı kalkmam lazım
:) bn aynıyım eflalim,biran önce oğlum doğsun istiyorum,tüm herşeyimiz hazır,şu malum temizliğimizde bitti,evimizde çiçek gibi oldu,ben yine kalan yünlerle patik bere örmeye devam ediyorum,bir yandan duygusallığım tutuo ağlıyorum,gülüyorum,saf bir kadın oldum valla,devasa bir bedenim oldu,sütyenlerimin arka lastikleri kapanmıyor,en son sosyete pazarından 1 liraya sütyen sırtı uzatıcı aparatı aldım bikaç tane,onları takıyorumda şükür sütyenlerim öyle oluyor,bizde son durumlar böyle işte cnm,sizledri okuyorum,bebişlerinizle olan bitenleri okudukça vakit geçiyor işte cnm

ne oldu durumun canım
dün bende de vardı o kahve leke dr alttan muane etmişti ondan olmuştur dedi bana

Gaydırıgubbak cemilem nasıl nasıl ederiz biz bu işi:)))))))))

Arkadaslar kendimden bahsedem:)))
Dun gece uykusuzluktan klozette uyuyakalmışım:))) kıçım donmus:))))
Su içtigimden dolayı bolca hep çişe kalkıyorum.. Cocuk uyusa çiş uyutmuyo... Aynanın önünden ışık hızıyla geçiyorum kendımı görmim diye:))
Immm şaclarımo en son 3 gub önce taramıstım galiba:)))))
Oglum emip uyuyo:)))
Kızım anne muuu ne diye basımın etını yıyo:))))
Google sayfam gaz cıkarma yöntemleri ile doldu:))
Gögüslerimm sızlamakta:))
Immmm babamız mı :))) o sabh gidiyo aksam geliyo:)))
Gaz cıkarma operasyonunda bikaç göreve katıldıgı oldu::)))
Yanımda kardeşim var... Şükür:)))

MİNİONE cancanzım kız bugun kahvaltı yaparken aklıma geldin:))
Güleee güleeee gülleee bi hal oldum.. Dedim bu deli kız napıyo acaba...:))
Bizim cocuklar dogarken agladı minioneninki kesin gülcek dedim:))
Ayy canım ya muhappetini özledim:)))
Wallahı :))) hele o balon muhabbetini hiç unutmıcam.. O gece en ok söledigim söz ÇİFT TRAAFLI BANT:)))
Hahahhhaa

Canım nişanmış ama doğmaya niyeti yok oğluşumun
Yawrucum geçmiş olsun..bitanem ya nişandan sonra malesed hemen dogum olmuyo
Bn 22 saat sonra yaptım oda suni sancı verdilerdi... Sancını agrını takip et.. Allahım kolaycacık bi dogum nasip etsin inşallah

mervecim mümkünmü o geceyi unutmak,nasıl dediysen takılmış plak gibi ertesi gün doğum çantama hemn çift taraflı bant koydum valla
bilmiyorum doğarken gülen çocuk oluyorsa benimki gülsün valla,ama yarım kalcak gülmesi doğasıya dövcem onu yapmadığım şey kalmadı,ne hurması,ne gırgırı ne halısı,avm lere gidiyorum yürüyüş olsun diye,abuk sabuk şeylere para harcıyorum,hep masraf hep masraf,belki dedim bugün d günüm bugun doğar,yok anam çıtı çıkmıyor,hor hor uyuyor,götünü çıkarıyor bir taraftan,ittiriyorum soldan bu sefer çıkıyor,paso uyuyor,sana çok gülmüştüm ben şimdi sana soruyorum sor bakayım oğluna benim arda taha yı görüyormu napıomuş rüyalar aleminde belki görüşmüşlerdir,geleceği tarihi söylüyormu,ona dedi annen çok özlemiş seni gelsin dio desin oğlun

tecrübeli anneler yardım edin 3 gündür 1 saatte yarım saatte gelen çok yogun belime ve kasıklarıma vuran sancım var sancıyla birlikte midem bulanıyor ve tuvaletim geliyor ilk gün gittim kendi dr yoktu biraz açılman var dedi ya o kadar moralim bozukki aptal gibi oldum neyin nesi anlamadım sancı sıralarında karnım sertleşiyor 3-4 saat sonra bitip bi zaman sonra tekrar başlıyor..hastaneyede gitmek istemiyorum gitsek ne oluyor sanki pztesi kendi dr randevum var 37 haftalık oluyor sizce ne olabilir.......

Hayirlisi ya benimkide 38+2 de 3400 pazartesi tekrar gidecem 3700 falan olur bir haftada normal dogjm nasil olucak bilmiyirum bekliyecez bendede sanci hic cikmadi
Bebeğin kilosu bende de benzer seviyede ama bizim doktorumuz kiloyu normal doğum için hiç dert etmiyor şu anda. Tabi çık iri olursa omuzu takılabilir zor olabilir ama önemli olan çatı yapısı. Senin çatın müsait olduktan sonra normal doğum olabilir diyor. Ben bir de şu nts ye girip şu kadar sancım çıktı muhabbetini anlamıyorum. Hissedilmeyen sancı nasıl oluyor? Çünkü ben bebek aşağı çok baskı yapıyor bunları ben doğum sancısından nasıl ayıracağım dediğimde doktor, doğum sancısını anlamayan olmadı şimdiye kadar sen de anlarsın 5 dk da bire düşünce gel dedi. Yani anladığım biz ciddi ve sık aralıklarla kasılacağız ki doğum başlasın. E o zaman nts de şu kadar sancın var muhabbetine ne gerek var çözemedim.

Ilk bebeginizmi suni sanci zor oluyor ben yasadim cunku ilkinde biliyorum ama o bebegin ciktigi ani gordukten sonra cok rahatliyorsun hicbir acin kalmiyor yavruna adapte oluyorsun inşallah normal dogum olur
Evet ilk bebeğim Allah nasip ederse. İnşallah bu 1 haftada kendi isteğiyle gelir :) yoksa stresli günler bizi bekliyor. Suni sancının zor olduğunu duydum ama yaşamadığım için şu an tahmin edemiyorum . O acı ile beni sezeryana alın demekten de korkuyorum. Yanımda kim olur sancı anında bilmiyorum ama onları da uyarmam lazım beni telkin etmeleri için :) eltim suyu gelip sancısı gelmediği için suni sancı almıştı. Geceden sabaha kadar bekledi daha akşamı bulur deyince doktor o kadar dayanamam dedi ve sezeryanla doğurdu.

telaslandırmak ıstemem ama aslında bır doktora gıtseydınız ıyı olurdu.nst ye baglarlardı belkıde.karın sertlesmesı cogu zaman dogum baslamasıda olabılıyor.ama kesın bısey soylemek ıcın mutlaka doktora gıtmek lazım.ben 36 haftamda dogum yapmıstım.senın normalmı olacak sezeryanmı canım.

normal sanırım çatıya bakmadı pztesi bakıcak ilk gün gittim sancı bitmişti nst de çıkmadı ama dr kasılman var dedi alttan baktı biraz açılmış inş pztesi bekler dedi bende bunladım doğucaksa hayırlısıysa doğsun bi taraftan bacağım siyatik oldu 3 haftadır basamıyorum hiç iyi değilim

Yawrucum geçmiş olsun..bitanem ya nişandan sonra malesed hemen dogum olmuyo
Bn 22 saat sonra yaptım oda suni sancı verdilerdi... Sancını agrını takip et.. Allahım kolaycacık bi dogum nasip etsin inşallah
Mervişim benim asıl nişanım yılbaşında geldi son kontrolde kalanını atar demişti bugün gittik keza öyle olmuş kalanını atmış sancı kanama ve su gelirse gel dedi tombik 3500 52 cm olmuş ama gelmeye niyeti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…