2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

çok çok geçmiş olsun canım üzme kendini bak en azında ameliyatla düzelme şansı varmış meleğinin sen üzülürsen o daha çok üzülür senin de dediğin gibi teselli boş ama sen bir annesin ve kuvvetli olmalısın. Gelmiş geçmiş olsun Allah sabır versin inşallah dualarım seninle.

Günaydınn erken uyuduk herkenden de kalktık Keyifler yerindedir inşallah herkesin El aynasını yapman çok iyi olur hem de kalıcı gelen bayanlara verirsin tül içine alır kurdele ile süslersin hem kalıcı olur hemde arkasında senden hatıra olur, 3 TL ise fiyatı uygun, benim beğendim bişe var fotosunu çekip yüklerim öğle arası eve gittiğimde ama tanesini 7 TL ye yapıyorlar, anlayacağınız kararsızım, hem ne zaman yaptırsam nasıl yaptırsam hala karar veremedim, hastaneye mi götürsem onları yoksa biraz toparlanınca evi felan süsleyip, teyzemler komşuları çağırıp birlikte kutlama gibi mi yapsam hala kararsızım,

hepimiz senin için birer yasin okuyalım lütfen, yer gök dua,rabbim ol derse açıklaması bile olmadan olur....iyi düşün arkadaşım
anneciğim yaşadığımız şehirden başka bir şehirde rahatsızlandı acilen hastaneye yattık kimseyi tanımıyoruz,3ay hastanede kaldık, bir teyzeden yasin kitabı istedim birindende başörtü,3ay hastaneden çıkamadık hep okudum hepp... rabbimin izniyle anneciğim sapasağlam çıktı doktorlar bile şaşırdı..rabbimden isteyelim yeterki...dualarım seninle...

Günaydın arkadaşlar. Üniversite bile tatil oldu burada, keyifli bir gün diliyorum size ailelerinizle; zira ben yalnız olmamanın keyfini çıkaracağım:107:

Geçmiş olsun canım, rabbim yardımcın olsun inşallah. Seni ve kızını da ekleyeceğim dualarıma. Derdi veren Allah, dermanını da verir inşallah. Elini karnına koyup fatiha suresini oku bol bol (ölümden başka herşeye şifadır denir); sonra "Rabbim fatiha şifa ayetidir, şafi olan da sensin; okuduğum duanın hürmetine bebeğimi sağlığına kavuştur" diye dua et. İnşallah Zeynep'te o mucize bebeklerden biri olur gülüm:107:

Günaydın güzel anneler.Ben dün sabahtan öğlene kadar hastanedeydim.Şeker yüklemesi yapıldı.Salı günü ayrıntılı ultrasonda doktor bebeğin suyunun fazla olduğunu şekerim olabilceğini söylemişti.Dün kendi doktoruma gittim.Muayene etti.Evet suyu fazla bunun 2 nedeni olabilir dedi.Ya midesi suyu alıp sindiremiyodur geri püskürtüyordur.O yüzden de sıvı atılmıyordur.Ama sende öyle bişey yok çünkü sonuçlara göre midesi gayet düzgün dedi.Geriye tek neden kalıyo.Şekerin olabilir dedi.Yüklemeyi yaptırdım.Hem de idrar ve kan tahlili yapıldı.Çok şükür şekerim normal çıktı.Sadece idrarımda bol bakteri var.Birde kanım düşük çıktı.Doktorum ilaç verdi.Antibiyotik,magnezyum ve demir hapı.Şuan herşey güzel gidiyo.Suyun fazla olması da şuan önemli değil çünkü bi problemin çıkmadı dedi.Tosunum 28 cm. ve 675 gr. Gününden de önde gidiyo.Bu gidişle martta doğururum ben

Bugün tekim evde
Yollar kötü olduğu için eşim karşıda (Avrupa yakasında) annesinde kalacak.
Kız kardeşimi çağırdım gelmedi dana
Bende kafa dinliyorum =)
İyi oldu aslında yalnız kalmak.

Bende bugün tekim herkes kendi anasında kalacak Ara sıra iyi oluyo kafa dinlemek

Maşallah kuzuna
Sende seker çıkmamasınada çok sevindim canım..
Sen yinede bekle erkenden doğurma kuzunu..

Gözün aydın canım, sonuçların güzel çıkmış. Tosununa da maşallah, rabbim nazarlardan saklasın. Onlar bilir geleceği vakti zamanı, sağlıkla gelsinler de:107:

6 kiloooo :) yok mu arttiran ?

söylemeye utanıyorum ama 12 kilo aldım...

canımm Rabbim yardımcınız olsun inşallah hastalık hakkında bilgim yoktu verdiğin linkten okudum olumlu örnekler var inşallah sizde onlardan biri olacaksınız...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

kontrolüme az kaldı.yarın ankaraya yola çıkıyoruz..bebişim ne kadarlık oldu acaba...şekerde bakılacak inş.çıkmaz.

hayırlısıyla inşallah bişi çıkmaz canım benimde yarın var şeker yüklemem bakalım...

ben kuran okuyamıyorum anneme söylerim oda okur bende türkçesinden okurum inşallah şifa olur...

Son düzenleme:

maşallah oğluşuna canım...

Normal bebek şekeri hazır alsam 1.75 tl tanesi balım...
Bu aynaları sanırım 2 tl ye de bulurum ben =)
Gravür kalemi var ahşap,cam ve metal şeyler üzerine yazı yazıp kazıya biliyorsun..
Kendim yazacağım arkalarını..

çok güzel bir fikir.

Sağol canım
ohhhh kızı olanlar süsülü süslü şeyler alıyo tabi oğlu olanlarda forma falan mı alsa

İlk forması güzel olurdu aslında =))
Bizim bebeiş erkek olsaydı o zaman eşimde dahil olurdu hazırlıklara =)
Kız diye bana bırakıyor.

Sağol canım...
Paylaşabilirsen sende çok memnun olurum..
Ben ve diğer arkadaşlarda fikir edinmiş oluruz.

Bende o şekil süslemeyi düşünüyordum...
Çekip bir gönder bakayım fikir olur hepimize.

çok net değil ama oğluşum
530 gr 23 cm, herşeyi normal Allaha şükür, 1 ay sonra şeker yüklemesi için gittiğimde daha net bi resim olur umarım

Maşallah kuzuna
Sende seker çıkmamasınada çok sevindim canım..
Sen yinede bekle erkenden doğurma kuzunu..

Gözün aydın canım, sonuçların güzel çıkmış. Tosununa da maşallah, rabbim nazarlardan saklasın. Onlar bilir geleceği vakti zamanı, sağlıkla gelsinler de:107:

Saolun kızlar.Zaten gününden önde gitmese bile suyum bu şekilde fazla devam ederse,erken doğum riski varmış.Bakalım hayırlısı.Tosunum sağlıklı olsun da gerisi önemli değil.

Canım çok üzüldüm inan.Ama derdi de dermanı da veren Allah'tır.Bol bol dua et bizde edelim.Duanın açamayacağı hiçbir kapı yoktur.Allah evladını,evlatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah...

Eki Görüntüle 893181

çok net değil ama oğluşum
530 gr 23 cm, herşeyi normal Allaha şükür, 1 ay sonra şeker yüklemesi için gittiğimde daha net bi resim olur umarım

Seninle hemen hemen satlarımız aynı:)belli ki seninki tosuncuk olacak benim en son 20 gün önce gittiğimde 250 gr 18-19 cm di.Şimdi ne durumda bende çok merak ediyorum.21 Aralıkta şeker yüklemesi ve detaylı ultrason içimn gidicem.İnşallah güzel haberlerle dönerim.İnşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz..

Canım Rabbim şifasını versin inşallah ameliyatından sonra herşey normale döner aslında daha da umut ettiğim teşhis yanlıştır

yanakları dolgun dolgundu zaten tosuncuk olacak bence de
inşallah sen de hayırlı haberlerle dönersin

Saolun kızlar.Zaten gününden önde gitmese bile suyum bu şekilde fazla devam ederse,erken doğum riski varmış.Bakalım hayırlısı.Tosunum sağlıklı olsun da gerisi önemli değil.

Hamilelik ne kadar zor bir süreç gerçekten.Suyu az olunca sorun,fazla olunca ayrı bir sorun.Sürekli diken üzerindeyiz.Allah inşallah hayırlısıyla ve zamanında evlatlarımıza sağlıklı sıhatli bir şekilde kavuşmayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…