2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Allah yardımcınız olsun seninde bebeğininde inşallah düzelir bebeğin en güzel somut örnekler siz olursunuz ... Dualarımız sizinle rabbim dermanınıda verir inşallahh bütün sıkıntılarınız arkada kalır

cnm ya keşke anlatmasaydım sizlere bende sizlerle dertleşmek istemiştim..görümcende benden betermiş.hiç hamile bir bayana seni kötü gördüm denirmi.densede rüya bu takma cnm... bebişinde oynuyordur sen stres yaptığın için hissetmiosundur.

maşallah tosununa

hoşbulduk canım isteğim dışında uzaklaştırıldım topikten ama çok şükür yeniden girebiliyorum :)) buralardayım artık

kim bebeğini kaybetti ben geçmişi okuyamadım daha bizim topikten mi
flufem diye bir arkadaş vardı tüp bebekten beri...mart annelerindeydi o cnm.26 haftalık dogdu ve yaşayamadı meleği...

6 kiloooo :) yok mu arttiran ?

9kiloooo almis bulunmaktayım :)))

Ben kilomu söylemiyorum artık.

Uçtu gidiyo nasıl bukadar hızla alabiliyorum anlamıyorum ama hamileyken felaket bi iştaha sahip oluyorum bunu anladım artık koy verdim gittii...

üzülmeyin kızlar rekor bende 10 oldu... yapacak bişe yok..tek korkum şeker çıkmasın inş.ki benim annem babamda vardı.ablalarımda gebelik diabeti çıktı...mevlam korusun bebeklerimizi bu illetten

amin amin inş. herşey düzelicek buna inaniyorum RABBİM büyük...

Hisar Intercontinental Hospital
bakın arkadaşlar buda bi zeynep bebek ikinci bi mucize neden olmasın değil mi dediğim gibi dualarınız bu kardeşinizden esirgemeyin....

ne diyebileceğimi bilemiyorum. söyleyeceğim hiç bir şey seni teselli etmeyecek onu da biliyorum canım. dualarım sen ve bebeğin için.

Allahımm herkesin gönlüne göre versin, kimseyi evladının acısını yaşatmasın çok duygulandım bi yandan okudum bi yandan ağlamamak için zor tuttum kendimi içimde de oğluşumun tekmeleri sanki hissetti bn iyiyim dio gibi rabbimden inşallahh ayrıntılımızdan bişe çıkmaz kimsenin çıkmasın hepimiz mutlu olalaım güzel haberler paylaşalım inşallahhhh

Allah sabır versin ( çok zor bişey ya
Kizlaaar, kisa bi sure de olsa karin yagisini seyrettim, cok keyifliyim :)
sende mi izmirlisin canım evet izmirde azıcık kar yağsa bile herkesi sevindiriyor inşallah birazcık tutar.

canım dualarımız seninle ve bebeğinle rabbim onların acılarını göstermesin bize inşallah azra zeynep bebeğimiz mucizesiyle gelir

inşallah bunların hepsini sağlıkla atlatıp kötü birer anı olarak arkanızda bırakırsınız

3 GNLK BEBEK AMELYAT SONRASI BAKIM LE HAYATA TUTUNDU| DENZL DEVLET HASTANES RESM WEB STES

Bugün tekim evde
Yollar kötü olduğu için eşim karşıda (Avrupa yakasında) annesinde kalacak.
Kız kardeşimi çağırdım gelmedi dana
Bende kafa dinliyorum =)
İyi oldu aslında yalnız kalmak.

Herkes uyumuş
Eee yani demi saat 01:30 =))

Kızlar kızım için ufak hediyeler hazırlamayı düşünüyordum ki, kalıcı olması da gerekliydi benim için...
Sıradan bebek şekerleri yapmayı düşündüm ama onlarda zamanla bir yerde kalıyor,atılıyor v.s.
Bende eşimin bekarken adalarda küçük bir tezgahta benim beğendiğim onun bana aldığı güzel bir el aynası var..
Aklıma iyi bir fikir geldi =)
Altta ki resim gibi bende ki aynada...
Bunlardan alıp, arka kapağına kızımın adını ve doğum tarihini kazıtmak istiyorum...
Bence güzel ve kullanışlı anısı olan bir hediye olur...
Sizce nasıl?

Son düzenleme:

Benim Kocam evde hatta şuan yanımda uyuyor ama ben burdayım
Gerçekten güzel bi fikir ama herkese mi bunlardan vereceksin?

En fazla 30 tane yaptırırım diye düşünüyorum tahtakalede uygunmuş fiyatları tanesi en fazla 3 tl.

Maddi imkanın varsa yaptır tabi ki fındığım
Bu arada bizde kizima bissürü şey aldık
2tane hastane çıkışı alırsam yeterli olur sanırım..
Daha hediyede gelir diye düşünüyorum ama sen ne dersin?

çok güzel bir fikir.

cnm çok şık. ben kızım için çok tatlı lavanta keseleri hazırladım (bunlar mevlütte dağıtılacak) şuan işyerimdeyim akşam resmini atarım. pembe kadife keseler üzerilerinde inci ve kurdele içinde elyaf ve bol lavanta var, insanlar çekmecelerine koyarla yada buzdolabına yapışıtırılar mıknatıs da koyacağım. Hastane odası süslemesinde de krem kutular üzerine pembe dantel, kurdele, inciler yaptık içine çikolata koyacağız. hepsinin resmini atayım akşam...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

kontrolüme az kaldı.yarın ankaraya yola çıkıyoruz..bebişim ne kadarlık oldu acaba...şekerde bakılacak inş.çıkmaz.

allah yardımcın olsun...allah inşallah sana edilen duaları karşılıksız bırakmaz...özenle baktığın engelli çocukların güler yüzü hürmetine allah senin bebeğini sana bağışlar...bizim bebeklerimiz de bir sorun yok gibi görünse de...kimin ne yaşayacağı bilinmez...ALLAH HEPİMİZİN EVLATLARINI BİZE BAĞIŞLASIN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…