2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
merak etme canım alırım bende artık benim iştah yeni açıldı ..... 12 kiloyu geçmesem iyi olur doğuma kadar ama daha fazla alır mıyım acaba 24 haftamdayım geri kalanında kaç kilo alırım allah bilir artık

bende kendime 12yi sınır koydum bide ben gebelik şekerinden korkuyorum ailemde diabetli çok annem teyzelerim anneannem... :18:

yarın kontrolüm var doktor bişey demedi ama heralde benim detaylı ultrasonda yapılır bakalım ne dicek doktor hayırlara çıkarsın Rbbim içim sıkılıyo

hayırlısı canımm inşallah kötü bir şey çıkmaz güzel güzel haberlerle gelirsin en son benim heralde yaa bir ben kaldım yaptırmadık....
Gel artık Gel Artık 21 Aralıkk ...
Bebeğimii özledim......

bende kendime 12yi sınır koydum bide ben gebelik şekerinden korkuyorum ailemde diabetli çok annem teyzelerim anneannem... :18:

Oooo Oooo benim var yaa babaannem, 3 halam, 1 amcam, babam, annem. .. hepsi şeker hastası babaannemide şekerden kaybettik, normal kan testlerinde şeker çıkmadı benim bu zamana kadar ama şeker yüklemesinde çıkar mı bilmiyorum :S

hayırlısı canımm inşallah kötü bir şey çıkmaz güzel güzel haberlerle gelirsin en son benim heralde yaa bir ben kaldım yaptırmadık....
Bebeğimii özledim......

merak etme tatlım yalnız değilsin..
bizim randevumuzda 16 aralık :)

selam kızlar uzun bir aradan sonra yeniden ben :)) herkes iyidir umarım topiğe yazamasamda yazdıklarınızı takip ediyordum...pazartesi doktor kontrolümüz ve ayrıntılımız vardı tosunum çok iyimiş maşallah 422 gr 24,5 cm herşey yolunda çok şükür.

Gözün aydın canım, maşallah meleğine:nazar::emir_bebek:

kızlar demiştim ya karnımın altında sanırım bebeğim diye şimdi de yine karnımın altında ve hareketlerini sıklaştırdı ama sanki gaz gibi olup pıt diye ses geliyor anlayamadım ya anlatamadım daaaaa:nazar:

Yaşa bu anları, söze gerek yok gülüm:107:Benim sıpa adet edindi, elim karnımda konuşurken tık yok, sustuğum an başlıyor vurmaya devam et diyor sanki:KK9:

Merhaba,
Ben de nisan annesiyim.hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri her gün takip ediyorum burayı.artık ben de yazmaya karar verdim :))

bende nisan annesi olucam Allahın izniyle...dogum nisa hastnesinde olucak..

Hoş geldiniz arkadaşlar:KK3: Maşallah bebeklerinize:nazar::emir_bebek:

benimde allah izin verirse erkek evladım olacak rabbim hepimize evladın hayırlısını nasip etsin kötü yollardan uzak tutsun vatana millete bizlere hayırlı aklı başında akıllı gençler olsunlar inşallahh .....
çocuk büyütmekte zor bu devirde allahımm neler neler var ayy rabbim korusun bizleri ve onları inşallahh

Çok güzel dua etmişin, amin diyorum:107: Haklısın hamilelik ayrı-sonrası ayrı. Şimdiden düşünmemeye çalışıyorum ama, zorla insanın aklına getiriyorlar. Dün tvde vardı, kadının oğlunu taciz etmişler. Kadın inanamadım bir tek kızlara oluyor sanıyordum diyor, yıllardır travma içindeymiş. Allah düşmanımın başına vermesin, sağlıkla yetiştirebilmeyi nasip etsin inşallah:107:

Bebeğimii özledim......

canım belki benim doktorda yapmaz ben kendi kendime gelin güveyde oluyo olabilirim belki 2 hafta sonra gel der bi bakayım salla pati bakıyosa zaten başka doktora geçicemde işte Batmanda imkanlarım sınırlı

Gözün aydın canım, maşallah meleğine:nazar::emir_bebek:

Yaşa bu anları, söze gerek yok gülüm:107:Benim sıpa adet edindi, elim karnımda konuşurken tık yok, sustuğum an başlıyor vurmaya devam et diyor sanki:KK9:

Hoş geldiniz arkadaşlar:KK3: Maşallah bebeklerinize:nazar::emir_bebek:

Çok güzel dua etmişin, amin diyorum:107: Haklısın hamilelik ayrı-sonrası ayrı. Şimdiden düşünmemeye çalışıyorum ama, zorla insanın aklına getiriyorlar. Dün tvde vardı, kadının oğlunu taciz etmişler. Kadın inanamadım bir tek kızlara oluyor sanıyordum diyor, yıllardır travma içindeymiş. Allah düşmanımın başına vermesin, sağlıkla yetiştirebilmeyi nasip etsin inşallah:107:

ahh canım ahhh bende düşünmek istemiyorum ama demekki işim gereği bilinç altıma atıyorum, birde hep bu tarz kötü olayların içinde olunca ister istemez aklıma geliyor ben şimdiden acaba özel ders almaya ne zaman başlasam diye düşünüyorum sırf dışardan uzak tutabilmek adına bazen aklım gidiyor böyle sonra toparlıyorum çok ileriyi düşünüyorum sonra şimdiki zamana geliyorum allahtan..

yarın kontrolüm var doktor bişey demedi ama heralde benim detaylı ultrasonda yapılır bakalım ne dicek doktor hayırlara çıkarsın Rbbim içim sıkılıyo

Benim de yarın kontrolüm. İçin sıkılmasın, güzel düşün güzel olsun. İkimiz de güzel haberlerle gelelim inşallah:107:

bende çok mutlu oldum karı görünce az da olsa seyretmek çok güzel inşallah tutar

Rabbim gönlüne göre versin canım. Burası dün akşamdan beri devam ediyor. Heryer beyaz, süper oldu:KK76:

canım belki benim doktorda yapmaz ben kendi kendime gelin güveyde oluyo olabilirim belki 2 hafta sonra gel der bi bakayım salla pati bakıyosa zaten başka doktora geçicemde işte Batmanda imkanlarım sınırlı

imkansızlıklar çok kötü ya bende ondan yana çok mağdur oluyorum, şimdiden 21 Aralık'da inşallah yollar kapalı olmaz inşallah havalar güzel gider inşallah erkenden hastanede olurum, hep inşallahhh inşallahh diye diye geçiriyorum günümü ne yapacağız yapacak bişe yok dua edeceğiz sağlıklı gebelik geçirelim diye ...

seninde mi benim gibi hem şeker yüklemesi hem ayrıntılı yapacaklar o gün nasıl yetişecekse birde o gün hastane 3 e kadar açık

şeker yüklemesinide yaptırmadım henüz..24.haftada devlete gidip yaptırayım diyorum..
özele zaten muayane parası ayrıntılı usg parası için ayrı ayrı para veriyoruz..
tabi bide bebişimin daha hiç bişisi yok :S
eee kış ayınada girdik lastiğimizde yok..
herşeyi düşünmemiz lazım :KK43:

şeker yüklemesinide yaptırmadım henüz..24.haftada devlete gidip yaptırayım diyorum..

Evet malesef biraz sıkıntıya sokuyor maddi olarak sürekli gidip gelme şansın varsa öyle yaptır tabi en güzeli hem bol bol bebeğini görmüş olursun

Bebeğiniz kısmeti ile gelsin canım, evinize huzur, mutluluk ve bereket getirsin inşallah. Üzgün smiley kullanma lütfen, herşey düzelir inşallah:107:

Evet malesef biraz sıkıntıya sokuyor maddi olarak sürekli gidip gelme şansın varsa öyle yaptır tabi en güzeli hem bol bol bebeğini görmüş olursun

Allahtan devlet hastanesi yakın eşimle beraber gidip geliyoruz..
devlete gittiğimiz zaman ne bebişimi görebiliyorum nede fotosunu alabiliyorum tatlım..

Bebeğiniz kısmeti ile gelsin canım, evinize huzur, mutluluk ve bereket getirsin inşallah. Üzgün smiley kullanma lütfen, herşey düzelir inşallah:107:

aminnnn aminnnn inşallahh..
hepimizin evleri sağlık,huzur,mutluluk ve bereketle dolup dolup taşsın inşallah..
umarım herşey en kısa sürede düzelir :KK31::KK31:

Merhaba arkadaşlar,
Bursa'da olan arkadaşların önerisine ihtiyacım var,19.haftaya kadar ben Pembe-Mavi'de Nedret hanıma gittim,gittiğimizde çok güzel ilgilenip tek tek herşeyi açıklıyordu fakat ödediğim ücretler fazla gelmeye başladı,yeterli hastane donanımına da sahip olmadığından Pembe Mavi'den vazgeçtim,tetanos aşısı için ben seni arıcam dedi Nedret hanım şu an 24.haftamı bitiriyorum ve hala arıcak...
Doruk Çekirge'de Evrim hanımı denemek istedim ama o da çok ilgili gelmedi,tüm muayene 15 dk ya sürdü ya sürmedi,iyi bi sorun yok deyip gönderdi.
Sizlerin gidip de memnun kaldıkları doktorlar kimler,yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :KK43:

Canım ben jımerde cenk askallıye gdyorum sımdılık bır sıkıtı olmadı memnunum yanı hep guler yuzlu ılgılı bır dr

X