2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar primaya üye olmuştum az önce prima dan 2 tane bebek bezi geldi sadece 1 gece 1 gündüz

bana da bugün sabahtan geldi kargo. ben de üye olmuştum. ben yenidoğan istemiştim iki tane ondan gelmiş:) bi de milupaya da üye olmuştum ondan da iki hafta önce kadar numuneler geldi. bi tane çanta geldi indirim kuponları falan var güzel şeyler. milupaya da üye olun 1 ya da 2 ay sonra numune gönderiyorlar.

Kızlar ben çok heyecanlıyım.Yarın detaylı ultrasonumuz var.Eşim ilk defa ultrasonda oğlunu görcek.Nasıl tepki vercek bilmiyorum.Kesin ağlar :KK1: Mesaj atmış ; Çok heyecanlıyım paşamı görcem diye.İnşallah bi problem çıkmaz mutluluğumuz böyle devam eder.

merhaba kızlar...
çok kötüyüm ..çok çok..
gaviscon şurubunu tepeme dikicem
midemdeki bütün safra mide de,artık su içsem bile midem ekşiyor yanıyor...

merhaba kızlar...
çok kötüyüm ..çok çok..

canım ilk yazını gördüm yazmadan okumayım dedim..
soğuk sütte işe yarıyor RABBİM YARDIM ETSİN..
Şimdilik yaşamadımda kızımda resmen gözümden yaş geliyordu

Kızlar ben çok heyecanlıyım.Yarın detaylı ultrasonumuz var.Eşim ilk defa ultrasonda oğlunu görcek.Nasıl tepki vercek bilmiyorum.Kesin ağlar :KK1: Mesaj atmış ; Çok heyecanlıyım paşamı görcem diye.İnşallah bi problem çıkmaz mutluluğumuz böyle devam eder.

Güzel haberlerle gelin canım. Heyecandan çoğu şey kaçırılıyor, kaydedin mutlaka; sonra tekrar izlersiniz:107:

merhaba kızlar...
çok kötüyüm ..çok çok..

Çok geçmiş olsun canım, ne tetikliyor acaba? Kaynağını bulsan belki engelleyebilirsin...

bana da bugün sabahtan geldi kargo. ben de üye olmuştum. ben yenidoğan istemiştim iki tane ondan gelmiş:) bi de milupaya da üye olmuştum ondan da iki hafta önce kadar numuneler geldi. bi tane çanta geldi indirim kuponları falan var güzel şeyler. milupaya da üye olun 1 ya da 2 ay sonra numune gönderiyorlar.

canım oraya da üye oldum ama daha gelmedi aynı gün ikisine de olmuştum benimde yenidoğan geldi sana da iki adet mi geldi sadece birde mektup tarzında yazı var başka da birşey yok yinede sağolsunlar.

canım ilk yazını gördüm yazmadan okumayım dedim..
soğuk sütte işe yarıyor RABBİM YARDIM ETSİN..
Şimdilik yaşamadımda kızımda resmen gözümden yaş geliyordu
soğuk süt içiyorum 10 akika işe yarıyor sonra aynı...
1 aydır vardı..bebeğin saçı çıkıyor diyorlardı.bizim kız rapunzel gibi olacak galiba
2 haftadır konuşamıyorum bile boğazım tahriş oldu.
sakız çiğniyorum muz elma,mide şurupları süt
hepsini deniyorum

merhaba kızlar bende birazdan doktora gideceğim amma hiç gidesim yok :KK43:
alttan muayene olucam kültür alınacak istemesemde gitmek zorundayım
enfeksiyon bebek için tehlikeli olabilir idrar tahlilide yaptırıcam

canım enfeksiyon bende de devam ediyor ama idrar değil kanda enfeksiyon çıkıyor iğneydi haptı hala geçmedi sanırım benimki gribal inşallah geçer.

canım benimki vajinal enfeksiyon birde böbreklerimde sıkıntı var idrar yaparken çok ağrım oluyor
gidip baktırayım, sana antibiyotik vermedimi doktor?

merhaba kızlar...
çok kötüyüm ..çok çok..

benim midem bazı geceler beni uyutmuyor sırtıma doğru ağrı yayılıyor
sıkışıklık hissediyorum nefes zor alıyorum renni duo içiyorum ama çok bi faydası yok
o anlık rahatlatıyor sonra yine aynısı galiba biz hamilelik reflüsü olduk :KK43:

kızlar bugünkü pıtlamlar daha çoğaldı maşallah ama karnımın altında sanki çok aşağıda sorun yoktur değilmi?:nazar:

verdi canım önce hap verdi 10 gün sabah akşam içtim gittim kan testi yaptı geçmemiş sonra 5 tane iğne verdi yine geçmedi şimdi tekrar farklı hap verdi bakalım 18inde kontrolde inşallah geçer.

Çok geçmiş olsun canım, ne tetikliyor acaba? Kaynağını bulsan belki engelleyebilirsin...[/QUOTE]

yoğurt,salça.yağlı şeyler.hamur işi özellikle mayalı şeyler.ekşi şeyler yapıyor.dikkat ediyorum ama
sanki su içsem bile oluyor...
geçer inşallah ama ilerde daha da kötü olacak diyorlar
hayırlısı bakalım

Mrb arkadaşlar ben pek yazmıyorum ama sürekli yazıları okuyorum.
Alışverişe yeni başladık (hastane çıkışlarıyla )1 tane 20 li set, 2 tane 10 lu set aldım ilk üç ay için bunlar yeterli mi yoksa alayımımı?
Ayrıca BABYHOPE nasıl bir marka iyi mi tavsiye eder misniz ?
BABYHOPE BEBEK ODASI BEŞİK KARYOLA ŞİFONYER GittiGidiyor'da 99279719
şu ürün nasıl internetten sipariş versem mi.
ÇİLEK fiyatları ne kadar şimdilik karyola ve şifonyer düşünüyorum.
baby hope aldığım için pişman olduğum tek şey sanırım...
kızıma aldık annem aldı hatta.. tamam güzel duruyor ama.. şifonyeri dökülüyor şuan.. çekmeceler çekilmiyor gardrobunkiler aynı.. beşik sağlam açtık iyi oldu.. ama anca bir yıl daha dayanır.. şimdi düşünüyoruz ikisine güzel bişey alıcam yada bir ranza güzel de bir dolap okadar.. bence alma canım.. gösterişi aldatıcı..
soğuk süt içiyorum 10 akika işe yarıyor sonra aynı...
1 aydır vardı..bebeğin saçı çıkıyor diyorlardı.bizim kız rapunzel gibi olacak galiba
2 haftadır konuşamıyorum bile boğazım tahriş oldu.
sakız çiğniyorum muz elma,mide şurupları süt
hepsini deniyorum

aynen ne çektim varya şimdide yavaş yavaş başladı.. bünyeyle ve yediklerimizlede alakalı sanırım

hadi bakim hayırlısı inşallah oğlunuz güzel güzel poz verir gösterir kendini :) iyi haberlerle gel inşallah

kızlarrrr nasılsınız guzel anneler bebeıslerınızle sızlere guzzel bıhafta dılıyorum sızleree:KK54::KK54::KK54:

merhaba kızlar...
çok kötüyüm ..çok çok..

bendede oluyor ara ara ama ben dikkat ettim yediklerim ile alakalı çok yediğim zaman, beyaz ekmek tükettiğim de oluyor özellikle onu kestim çok şükür bu aralar olmuyor, ama ilerde artacağı kesin. Sende yediklerini dikkat et biraz olsun azalır en azından tamamen kesilmese bile :KK43: çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım, ne tetikliyor acaba? Kaynağını bulsan belki engelleyebilirsin...

yoğurt,salça.yağlı şeyler.hamur işi özellikle mayalı şeyler.ekşi şeyler yapıyor.dikkat ediyorum ama
sanki su içsem bile oluyor...
geçer inşallah ama ilerde daha da kötü olacak diyorlar
hayırlısı bakalım[/QUOTE]

aynı şey bendede var canım...midem boğazın yanıyor ara ara...gece yatarken filan rahatsız oluyorum..bende saç çıkıyor heralde o yüzdendir diye düşünüyodum.

kızlar direk siteye girip üye mi oluyoruz mulipanın ve primanın?

kızlar bende ayrıntılı ultrasona geçen hafta girdim..çok şükür şimdilik bir problemimiz yok...eşim benden daha heyecanlıydı.. dr.tek tek incelerken eşim çok heycanlanmış sürekli dua etmiş..parmaklarını tek tek saymış..ben ise ohooo ohooo laylaylom..görüntüsüne bakmaktan sırıtmakdan başka bişey yapmadım..bide eşim telefonla görüntüsünü kaydetti..çünki bize cd veremeyeklerini biliyoduk..ama çok güzel ikitane renkli fotosunu verdiler..bakıp bakıp duryorum..tel.çekdim.iş yerimde bakıyorum.doyamıyorum bazen. özlüyorum hemen bakıyorum..gece yatarken başucuma koydum...görmemeşin bir fotosu olmuş misali:)şükürler olsun..

çokgüzel dimi yaşadıklarımız arkadaşlar:)

X