2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
günaydınnn! nasılsınız? ben iyi gibiyim işte azıcık canım sıkılıyo. ama bugün ayrıntılı usgmiz var. inş herşeyimiz normal çıkar. bebeğim kaç gr olmuş ne kadar büyümüş çok merak ediyorum:) hava da buz gibi her yer buz tutmuş aman sıkı giyinmek lazım dışarı çıkacaksak.

günaydınnnnnnnnnnnnnnn...

Vallhi joeee oda hakkındaki fikrimi değiştiriyosun sanırım:KK1: kafam baya karıştı:KK53:

Günaydııın,

Bizim cumartesi günü olan ayrıntılı ultrason güzel geçti çok şükür.Bebişimin organlarına,keseye,plasenta vs.herşeye bakıldı.
Olumsuz bişey yokmuş.Bebeğim 494 gr,29 cm olmuş:nazar: 22+1 çıktık o gün.
2 hafta sonra da şeker yüklemesi varmış.Çok sık tuvaletteyim,inş.şeker çıkmaz bakalım.

Gözün aydın canım, maşallah meleğine nasıl da büyümüş:nazar::emir_bebek: Şeker sonucun da iyi çıkar inşallah:107:

günaydınnn! nasılsınız? ben iyi gibiyim işte azıcık canım sıkılıyo. ama bugün ayrıntılı usgmiz var. inş herşeyimiz normal çıkar. bebeğim kaç gr olmuş ne kadar büyümüş çok merak ediyorum:) hava da buz gibi her yer buz tutmuş aman sıkı giyinmek lazım dışarı çıkacaksak.

Günaydın canım çok şükür iyiyiz . hadi bakim güzel haberlerle gel bebişin hakkında herşeyi öğren :) hımm bu arada dikkat et buzda kayma sakın !!

Günaydın canım çok şükür iyiyiz . hadi bakim güzel haberlerle gel bebişin hakkında herşeyi öğren :) hımm bu arada dikkat et buzda kayma sakın !!

saol cnm inş!:KK34: evet baya kalın giyinmeyi düşünüyorum kaç gündür dışarı çıkmıyorum hemen üşütmeyeyim.

Günaydın, aşk dolu bir ömür diliyorum; kalbiniz hep aşkla atsın:KK16:
John Legend - All of Me - YouTube

Kimle konuşsam en az 6 ay odasında yatmaz, yatsa da sen onun odasına taşınırsın dediler:KK9: Ben de vazgeçtim bebek odasından, düzeni oturunca doğrudan çocuk odasına transfer edeceğim yaramazı, çilek black pirate'a bittim bu arada. Babası gibi Johnny Depp kılıklı olur inşallah:21: Bebek arabası da hiç kullanmayacağım bir ürün, araba koltuğu ve sling işimi fazlasıyla görür:KK34:

Meleğin güle güle kullansın canım, vaktinde zamanında gelsin:107:

Sagol canim, hepimizin meleklerine herseyleri hayirli olsun. Bu arada cilek pirate demissin, bayiliorum ben de o takima. Yataginin dizayni cok guzeeell, insallah kismet olur oglusuna :KK70:

ahh ahh herkesin başında var demek ki bende kendimi yalnız hissederdim :KK70: sizinkiler bizimkilere göre daha iyiymiş. bana onu da yapmazlar :KK70: ama ne diyim sağolsun yinede kayınvalidemin işlediği bebek işleri var :) fazla da konuşmak istemiyorum :26: :KK9:

:)) yine de canlari sagolsun. Aile buyukleri, soyleyecek neler neler var icimde, asla affedemem ama esime verdigim deger hatrina yutuyorum. İlerde cocuklarima babaanne dede lazim, aile baglari onemli :)

ahh ahh herkesin başında var demek ki bende kendimi yalnız hissederdim :KK70: sizinkiler bizimkilere göre daha iyiymiş. bana onu da yapmazlar :KK70: ama ne diyim sağolsun yinede kayınvalidemin işlediği bebek işleri var :) fazla da konuşmak istemiyorum :26: :KK9:

Var canim, herkeste var:)) yine de canlari sagolsun. Aile buyukleri, soyleyecek neler neler var icimde, asla affedemem ama esime verdigim deger hatrina yutuyorum. İlerde cocuklarima babaanne dede lazim, aile baglari onemli :)

Gunaydinnn. Hadi bakalim, hayirli haberlerle gelmeni bekliyoruzzz:)

Herkeslere gunaydinnn. Gunese aldanmayin, buz gibi havaa:S herkese sendromsuz pazartesi dilerimmmmm :)

ınanmıyorum kızlar toplanmışsınız cok sevındım ınsallah bu grup dağılmaz moral oldu sımdı bana haftaya güzel başladım gercekten bız kızımızla cok ıyıyız tekmeleyıp duruyor annesı bır suru cıcıler aldık en ksa zamanda hepsini eklıyeceğim

canım günaydın
ben 3 hafta kalana kadar doktordan yazı alarak çalışmak istiyorum bebişim doğduktan sonra aktarmak istiyorum iznimi inşalla sorun olmadan çalışırım bakalım hayırlısı.

canım günaydın
ben 3 hafta kalana kadar doktordan yazı alarak çalışmak istiyorum bebişim doğduktan sonra aktarmak istiyorum iznimi inşalla sorun olmadan çalışırım bakalım hayırlısı.

kızlar şuan kasığımın üstü karnımın altında hareketlenmeler var sanırım bebişim orda :nazar:

Allah kolaylık versin, keşke yasal izinleriniz uzasa da siz de rahat bir hamilelik geçirebilseniz. Meleğine bizden de selam söyle:nazar::emir_bebek:

önceden olmuyordu bu sıralar baya arttı inş. enfeksiyon yoktur yarın baktırıcam
ayrıntılı ultrasonda dr previa değilsin dedi yukarı çıkmaya başlamış şükürler olsun...
bu plasentanın kanama yapmasını beklemem dedi dr ama ben yinede dikkat ediyorum
iş güç yapmıyorum

canım enfeksiyon bende de devam ediyor ama idrar değil kanda enfeksiyon çıkıyor iğneydi haptı hala geçmedi sanırım benimki gribal inşallah geçer.

X