2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
ankarada belis mobilyayı aradık internet sitelerindeki 2 yere giderek ama internete var görünen adresinde yoktu:KK1:

valla ankarada adresini biliyorsan söyleyebilirmisin ben orayada bakmak istiyorum açıkçası...

aslında beğendim ama almadan önce her yere bakmak istiyorum içimde kalmasın

birde kaça aldın

büyüyen beşikli olsun istiyorum ben doğa güzel mesela

Aysunaaayyy ben de sana güvenmiştim Ankaradakini biliosundur diye :KK9::KK9: ankarayı bilmem ben hiç, izmirden aldım. burda kemeraltında mina bebe diye bi bebek mağazası var. Oradan bu marka temin edilebiliyor, bütün ürünlerin olduğu bir katalog var. bi de bir kaç örnek ürün. modele göre de fiyatlar değişiyor, tabi kullanılan malzemenin de etkisi var. ben çilek mob.ya bakmadım, o yüzden kalitelerini kıyaslayıp bişey diyemeyeceğim :44::44: ama kalitesini fenaa bulmadım. benim ihtiyacımı karşılayacak nitelikte. büyümeyen beşik bizimki ve suntalem malzeme yatak da dahil 1400 tl. belis dove bebek oda takımı, internetten bakabilirsin modeline. yalnız beşiği ortasında kalp olan modellerden. bu arada kalbin ortasında da belis yazıo, onu da stickerle kapatcaz artık :KK52: mdf malzeme olunca da aşağı yukarı 500 milyon fark ediyor fiyatlar. senin beğendiğin takım da çok hoş, ben de ona internetten baktım ama odamızı kayınpederim aldığı için 1500ü geçmemeye dikkat ettim :KK34::KK34: bu arada en geç 15 gün içinde gelir dendi ama bu gün 15. gün arayan soran yok :KK9::KK9: normalde sinir olurum, sözlerini tutmuyolar diye ama çok acelemiz olmadığı için kasmıyorum :KK14::KK14: bu durum da aklınızda olsun

Aysunaaayyy ben de sana güvenmiştim Ankaradakini biliosundur diye :KK9::KK9: ankarayı bilmem ben hiç, izmirden aldım. burda kemeraltında mina bebe diye bi bebek mağazası var. Oradan bu marka temin edilebiliyor, bütün ürünlerin olduğu bir katalog var. bi de bir kaç örnek ürün. modele göre de fiyatlar değişiyor, tabi kullanılan malzemenin de etkisi var. ben çilek mob.ya bakmadım, o yüzden kalitelerini kıyaslayıp bişey diyemeyeceğim :44::44: ama kalitesini fenaa bulmadım. benim ihtiyacımı karşılayacak nitelikte. büyümeyen beşik bizimki ve suntalem malzeme yatak da dahil 1400 tl. belis dove bebek oda takımı, internetten bakabilirsin modeline. yalnız beşiği ortasında kalp olan modellerden. bu arada kalbin ortasında da belis yazıo, onu da stickerle kapatcaz artık :KK52: mdf malzeme olunca da aşağı yukarı 500 milyon fark ediyor fiyatlar. senin beğendiğin takım da çok hoş, ben de ona internetten baktım ama odamızı kayınpederim aldığı için 1500ü geçmemeye dikkat ettim :KK34::KK34: bu arada en geç 15 gün içinde gelir dendi ama bu gün 15. gün arayan soran yok :KK9::KK9: normalde sinir olurum, sözlerini tutmuyolar diye ama çok acelemiz olmadığı için kasmıyorum :KK14::KK14: bu durum da aklınızda olsun

Şimdiden hayırlı olsun canım bu arada ne kadar şanslıymıssın kayınpederin alıyor odasını.ögüzel mutlu günlerde kullanın, bnde oda yapmıyrum bebeğime evim küçük ayrıca kiracıyım, üzerine tayinci birdahaki görev yerimizde artık kısmetse ama oda hazırlıklarının yorumlarını okumakta çok güzel hepiniz güzel günlerde kullanın :KK16: :KK16: :KK16:

Annem ben ankarayi biliyorum da belis nerde onu bilmiyorum. Adamlar site yapmis guya adresi e gittik yok:KK1:

Baya uygunmus sunta oldugu icin galiba bide buyuyen besik olmadigindan.

Bebik sansli senin he sizde tabi dedesj aliyo ne güzel:21:

Guzel gunlerde kullanin inşallah

Şimdiden hayırlı olsun canım bu arada ne kadar şanslıymıssın kayınpederin alıyor odasını.ögüzel mutlu günlerde kullanın, bnde oda yapmıyrum bebeğime evim küçük ayrıca kiracıyım, üzerine tayinci birdahaki görev yerimizde artık kısmetse ama oda hazırlıklarının yorumlarını okumakta çok güzel hepiniz güzel günlerde kullanın :KK16: :KK16: :KK16:

Sagol canim. Biz de tayinciyiz ve kiradayiz ama ben inat ettim aldirdim. İsin ic yuzu daha farkli, aslinda zorla aldirdik gibi oldu. Yoksa kayinvalidem hamile oldugumu ogrendiginde "biz naapalim, ceyrek mi takalim" diye sordu :) dugunumde de hic masraf yapmadilar, her seyimizi biz esimle yaptik. Bunda artik azicik terlesinler istedim, ama kayinpederim iyidir, severim. En pahalisini begensem alir, ama o kadari asar onu, kiyamam

Annem ben ankarayi biliyorum da belis nerde onu bilmiyorum. Adamlar site yapmis guya adresi e gittik yok:KK1:

Baya uygunmus sunta oldugu icin galiba bide buyuyen besik olmadigindan.

Bebik sansli senin he sizde tabi dedesj aliyo ne güzel:21:

Guzel gunlerde kullanin inşallah

Sagol canim hepimiz guzel gunlerde kullanalim. Evet kizim sansli biraz, biraz da annesi yuzsuzluk yapip sans yaratio :KK70: ama kismetli sipamm

Bu arada sen de zamani gelince istedigin gibi bi oda alirsin bebisine insallah canim :) hic icinde kalmasin, ben bebek odasini gereksiz bulanlardanim aslinda. Esimin bekarliktan genc odasi vardi, o esyalari cikarip yer actik beek odasina. Halbuki Bi besik yeterdi bize, benim bekarlik sifonyerim de var, onu bosaltip kullanabilirdim oyle dusunmustuk basta. Buyuyunce ve biz kendi evimize gecersek oda yapcaktik. İnat ettim ben, boylesi de keyifli degil. İnsallah sen keyifle yaparsin :)

kızlar ya bana sadece beğenilerim bildirimi geliyor iletilerinizin gelmiyormuş ben de neden bana kimse cevap yazmıyor arkadaş diye içten içe üzülüyordum

ben de çok kararsızım ne zaman almati düşünüyorsun

:KK3:Kizlar selam bebisimin arabasi maxi cosi mura 3 :emir_bebek:arastirdim ve memnun kalanlar cok:KK34: tabiki memnuniyetsiz olanlar da vardir ...Sadece benden bir fikir Türkiye deki fiyatlari bilmiyorum ama:KK50:

$baby.jpg

ankarada belis mobilyayı aradık internet sitelerindeki 2 yere giderek ama internete var görünen adresinde yoktu:KK1:

valla ankarada adresini biliyorsan söyleyebilirmisin ben orayada bakmak istiyorum açıkçası...

aslında beğendim ama almadan önce her yere bakmak istiyorum içimde kalmasın

birde kaça aldın

büyüyen beşikli olsun istiyorum ben doğa güzel mesela

Sitesinde mağazalar yazıyor. optimim, kentpark,panora ümitköy vs
Ben daha bakmadım bakınca burda yazarım.
ama bence kalitesi çilek kadar ii deildir gibi geliyo.pek anlamam ama
siteler hiç bakmadım bakmayı düşünmüyorum.

Sitesinde mağazalar yazıyor. optimim, kentpark,panora ümitköy vs
Ben daha bakmadım bakınca burda yazarım.
ama bence kalitesi çilek kadar ii deildir gibi geliyo.pek anlamam ama
siteler hiç bakmadım bakmayı düşünmüyorum.

sorma canım biz sitesindeki bayilerin bir kaçının adreslerini aldık bi gitik yok mesela keçiorendeki bize yakın diye gittik yok.bir şubayi de aradık biz satmıyoruz dediler:KK1::KK1:

dediğin gibi çilek kadar ii olcağını bende düşünmüyorum..belkide kendimi hiç yormadan direk çilektekini almak olacak en iyisi.

Ya canım internette fiyatlarına baktım .: evik Bebe :.
3600 diyo sen nasıl 1400 e aldın.

iyiymiş canım..

ben çilekten beğendim baby cottonu en son çıkan modeli buymuş ve diğerlerine göre pahalı o yüzden...3400 tl dediler herşeyi içinde
uyku seti cibinlik vs..softy 4000 tl değildir canım yada sizin olduğunuz yer fazla para koymuş üzerine.bilmiyorum ama 3400 dediler bize de baby cottna

yok iki farklı çilekte de aynı fiyatı söylediler zaten standart oluyor, softynin karyolası farklı bi de şifonyeri daha hacimli dolabı da iki kapılı olmasına rağmen daha bölmeli 3900 küsür neredeyse 4000, baby cottonu da biliyorum onun modelinde zaten çileğin 3-4 versiyonu aynı dış tasarımını değiştirip farklı isimde sunuyorlar (safarı, dream vb) 3 kapılısının iki kanadı tamamen askılık altta ve üstte birer raf var, ben onun için vazgeçtim çilekten gözüm doysun dolabının içi çok boş geldi.

Tatlım doktorunu arayıp sor böyle bişe ile karşılaştığında yeniden olursa, allah korusun dikkat etmek gerek 24 haftadan sonra erken doğum yapanlar bile var. Burada hep güzel hayırlı mutlu hikayeler paylaşırız inşallah kendini yorma lütfen düzenli uyu, beslen çok çok dikkat et.

bendde yarın aramayı dusunuyorum canım benım cunku cok korkutu benı ufaklık allah korusun ya dedgın gbı olsaa yarın arıcam zaten doktorumu hafta sonu dıye aramadım saol canım

ben dün sitelerdeydim almak için erken ama nasıl bir şey olacağına karar verdik, acil birşey olursa veya daha sonra ben gidemezsem alınacak ürün belli. Kiminde fiyatı yüzünden gözüm kaldı kiminde de odamız küçük olduğu için gözüm kaldı.

Ohh süper valla canım çok iyi yapmışsınız..bende artık kafamda netleştirmek istiyorum ama eşim dükkan dükkan gezme taraftarı değil malesef..
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım yani..:KK25::KK25:

Günaydın, aşk dolu bir ömür diliyorum; kalbiniz hep aşkla atsın:KK16:
John Legend - All of Me - YouTube

slm kızlar bugün biraz dışarı çıktık bin pişman oldum yerler buzdu penguen gibi yürüdüm resmen düşmeyim diye...birde iki gündür bel ağrısı ve kalça ağrısı çekiyorum dikkat ettim ayakta çok kaldığımda mahvediyo ağrı beni...beşiklerden konuşulmuş bende çileğin baby cotton yaa baby dream düşünüyorum sade beşik alıcaz biz evimiz kira ve çok küçük olduğu için kızıma oda yapamıcam malesef...bebek arabasıda kararsızım öle çok bi araştırmamda olmadı açıkçası sizin yorumlarınızdan faydalanıyorum...

Kimle konuşsam en az 6 ay odasında yatmaz, yatsa da sen onun odasına taşınırsın dediler:KK9: Ben de vazgeçtim bebek odasından, düzeni oturunca doğrudan çocuk odasına transfer edeceğim yaramazı, çilek black pirate'a bittim bu arada. Babası gibi Johnny Depp kılıklı olur inşallah:21: Bebek arabası da hiç kullanmayacağım bir ürün, araba koltuğu ve sling işimi fazlasıyla görür:KK34:

büyümeyen beşik bizimki ve suntalem malzeme yatak da dahil 1400 tl. belis dove bebek oda takımı, internetten bakabilirsin modeline. yalnız beşiği ortasında kalp olan modellerden. bu arada kalbin ortasında da belis yazıo, onu da stickerle kapatcaz artık :KK52: mdf malzeme olunca da aşağı yukarı 500 milyon fark ediyor fiyatlar. senin beğendiğin takım da çok hoş, ben de ona internetten baktım ama odamızı kayınpederim aldığı için 1500ü geçmemeye dikkat ettim :KK34::KK34: bu arada en geç 15 gün içinde gelir dendi ama bu gün 15. gün arayan soran yok :KK9::KK9: normalde sinir olurum, sözlerini tutmuyolar diye ama çok acelemiz olmadığı için kasmıyorum :KK14::KK14: bu durum da aklınızda olsun

Meleğin güle güle kullansın canım, vaktinde zamanında gelsin:107:

Günaydııın,

Bizim cumartesi günü olan ayrıntılı ultrason güzel geçti çok şükür.Bebişimin organlarına,keseye,plasenta vs.herşeye bakıldı.
Olumsuz bişey yokmuş.Bebeğim 494 gr,29 cm olmuş:nazar: 22+1 çıktık o gün.
2 hafta sonra da şeker yüklemesi varmış.Çok sık tuvaletteyim,inş.şeker çıkmaz bakalım.

Dün de Mothercare'e baktık,ya sanırım park yatak alıcaz karyola yerine,çünkü park yatak katlanıp saklanıyor,karyolayı sonra sök,sakla daha zor geldi.Siz naptınız,oda takımı mı,park yatak mı,napıcaksınız?

:KK16:

Sagol canim. Biz de tayinciyiz ve kiradayiz ama ben inat ettim aldirdim. İsin ic yuzu daha farkli, aslinda zorla aldirdik gibi oldu. Yoksa kayinvalidem hamile oldugumu ogrendiginde "biz naapalim, ceyrek mi takalim" diye sordu :) dugunumde de hic masraf yapmadilar, her seyimizi biz esimle yaptik. Bunda artik azicik terlesinler istedim, ama kayinpederim iyidir, severim. En pahalisini begensem alir, ama o kadari asar onu, kiyamam

ahh ahh herkesin başında var demek ki bende kendimi yalnız hissederdim :KK70: sizinkiler bizimkilere göre daha iyiymiş. bana onu da yapmazlar :KK70: ama ne diyim sağolsun yinede kayınvalidemin işlediği bebek işleri var :) fazla da konuşmak istemiyorum :26: :KK9:

X