2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Günaydın bacılarım
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum...
İstanbul yine kış-kıyamet...
Geceden başlayan bir yağmura hakim.
Eee haliyle hava kapalı =)
Bugün gün içinde kaç saat uyurum merak ediyorum...

Günaydın kizlar..gece boyu doğru Düzgün uyuyamadim..
Akşam balık yemek için kayinvalidemler çağırdı geldik yemwk yedik..eşim bi uyudu ki uyuyus o uyuyus..hem dişi ağrıyo hemde grip olmuş vücudu kırılıyo..
Bende hem eşime bakicam diye hemde kolumun agrisindan 7ye kadar uyaniktim..
Esim bi kanepede ben bi kanepede perişan olduk resmen 2 hasta (((

Gunaydinn gunaydinnn :) hava tam uyumaliksa kacirmaaa. Ben ne zaman uyusam simdi uyuyabildigin kadar uyu, dogumdaan sonra uyuyamiicaksin zaten diolar :)

Gunaydin :)
Gecmis olsun ikinize de. Gun icinde uyumaya calis, vucudunu dinlendir bence :)

Herkeslere gunaydin. Ben de 10.30 a kadar uyumusum bugunnn :) haala da yataktan cikmis degilim, keyifteyiz kizimlaaa : D

Canım çok geçmiş olsun ikinize de...
Aman dikkat et ilaçta vermiyorlar meyve,çay,çorba vs içerek atlatmaya çalışıyorsun..
O bile yoruyor insanı...
Kış çayı var aktarlarda satılır alabilirsen ondan al..
Tadı enfes aynı zamanda bütün kış bitkileri var, cidden ilaç etkisinde..
Tekrar geçmiş olsun.

Gunaydinn gunaydinnn :) hava tam uyumaliksa kacirmaaa. Ben ne zaman uyusam simdi uyuyabildigin kadar uyu, dogumdaan sonra uyuyamiicaksin zaten diolar :)

Gün içinde 2 kez uyurum zaten ben
Şimdi havanında etkisiyle akşama kadar uyurum =)
Bebişler uyutmayacak bizleri doğru söylüyorlar =)
Sağ salim kucağıma alayım da gecemi gündüzüme katmaya razıyım =)
Şu annelik duygusunu tatmak istiyorum, büyüsün böyle saçlarını tarayayım güzel güzel tokalar takayım istiyorum...
Oooo bir doğsun yapacağım çok planım var çokk =)

Çok sağol canım..onun sayesinde bende grip olma yolunda ilerliyorum boğazım falan yanmaya başlıyo..
Ahhh ahhh öyle karışımlardan çaylardan hiç hoşlanmaz ama yapacak bisey yok mecbur

Dün laptopu düşürdüm açılmadı =(
O kadar liste yapmıştım bugünde ekleyecektim bitecekti sizlerle paylaşıcaktım...
Yalan oldu..
Yeni bir liste yapmam şart oldu.
İyi ki evde eşimin laptopu var, öğleden sonra yapayım bari.

Geçmiş olsun canım, ikiniz de çabuk toparlanırsınız inşallah:107:

Burası da yağışlı, kapalı, karanlık ve sisli. Bayılıyorum böyle havalara Listeyi bekliyorum bu arada 1 haftaya yetiştir lütfen

Bende çok seviyorum böyle havaları =)
Listeyi hazır ederim inşallah, benim laptopu formatsız bir şekilde açarlarda yeni liste yapma derdinden kurutulurum.

slm kızlar neler olmuş buralarda
çok şükür yeniden biraraya gelmeye başlamışız..
biz bu salı devlette kontrolümüz vardı..manyak bir radyoloğa çattık.tek bir kere bile göstermedi oğlumu...görem.yorum dedim oda sen görmesende olur dedi..Allah tan bizim bir kaç drumuz daha var özelede gidiyoruz ama ya gidemeyenler..neyseki bişey çıkmadı oradada..
sonra ogün aşımızıda vurunduk..çok bişe olmadı sandım az az kolumda agrı vardı ama dün gece bir hastalandık ki sormayın kızlar.bogazlarım acıyor yutkunamadım hatta boynumun bir tarafı tutulmuş gibi çok tuhaftı yaa..bugün daha iyi gibiyiz ama dudağım uçuklamış..

cnm ben yaptırmadım ve kimsede bana bişey demedi.dortlude baktılar iyi dediler ama bilmiyorum..inş iyidir kuzularımız

Kızlar sayfa kapatılıp tekrar açıldığı için, ilk sayfada ki takip listesi silinmiş...
Bilgilerinizi yazarsanız seve seve eklerim

cnm öncelikle hayırlı olsun ve kolay gelsin:) ben çok girip yazamasamda sıkı bir takipçiyimdir.
yaş.28
sat.30 haziran
ilk gebelik
samsun
bdt:5 nisan
erkek
ve isim olarak da AHMET ERVA diyoruz oğlumuza:)

umarım cnm etkilemez..ama ben iyice korktum bundan.

ikinizede çok geçmiş olsun bende hastaydım önceki gece de biz uyuyamamıştık.. işede gitmştik ve dahada yorulduk.bugece ve gündüz uyurum herhalde..sizde deneyin bence

Sabah kalkınca kahvaltı yapamamak ne kadar kötü =(
En sevmediğim alışkanlıklarımdan bitanesi...
Öğlen anca yiye biliyorum.
Kendimi bildim bileli böyleyim.
Öğrencilik yıllarımdan kalma bir durum ne yazik ki
8 de kalksam dahi en fazla çay v.s içebiliyorum..
Sabah yediklerim midemi fena rahatsız ediyor.
Bebeğimi aç bırakıyorum öğlene kadar en çokta o zoruma gidiyor.
Var mı benim gibi kahvaltı yapma sorunu yaşayıp sonradan çözüm bulan kızlar?

Senin bebisin de kiz o zaman :) tokalarla susleyip saclarini taramaaaakkk, ayyyyy nasi heyecanlaniyorum. Bazen esime bahsediyorum hayallerimden bana ohh, sen oyuncak buldun kendine diyo. Alis verise cikinca falan cok dalga gecio benle ama ben de heyecanla bekliyorum kizim sag salim gelsin kucagimiza, cok hayalim vaarr coookkk :)

Ekledim canım..
Adıyla yaşasın küçük prensiniz
Ben şu aşıyı olmadım.
Pek önemsemedim açıkcası...
Yaptırsam m acaba
Yaptıran arkadaşlar niye böyle ateşleniyor anlamış değilim.

bende hafta içi kahvaltı yapamam sadece pazar günleri
onuda eşime evdeyse beraber yaparız.
Sabahları bir kase kahvaltılık gevrekler var ya onlardan yiyorum...ballı çikolatalı karışık meyveli falan
hatta süt bile dökmüyorum...tv karşısında çatır çutur yiyorum 1 bardak su yada süt le
hem tuvalet sorunuma da iyi geliyor,vitaminli de ayrıca

Benimde kızım olacak canım =)
Bu eşler hep aynı kafada işleri güçleri bizimle kafa bulmak =))
Eşimde öyle ama ben kızıyorum duygusuzsun diyorum...
Eee sen içinde büyütüyorsun ben hareketlerini hissedemiyorum, sesini duyamıyorum diyor...
Bir doğsun benden sana fırsat kalmaz diyor =)
Bakalım göreceğiz...
Ne güzel jile elbiseler var ya =)
Sende bakıyor musun?
Ben şimdiden almayı planladığım kıyafetler var =))
Erken ama ufaktan almak lazım. Sonra onun telaşıyla herşey yarım kalır diye endişe ediyorum.

Bende çok hayal kuruyorum
allah nasip etsin inşallah
o saçlarına uçuş uçuş tokalar taktığımı,kısacık eteklerin altından o ısırmalık poposuna fırfırlı kilotlar giydircem
kurban olsun annesi onu yaratana.....

cnm çoçukluktsn beri kahvaltısız duramam.annem saolsuneşimde bu konuda destekçi.ben hazırlanırken kahvaltıyı hazrlıyor saolsun..
benim derdim de kuzumu akşamları aç bırakıyorum yemek yersem mideme dokunuyor.şişiyor ağrıyor..arada çorba yada yoğurtlu şeyler yiyorum.ama akşam yemeklerinden kaçınıyoruz resmen kuzum aç kalıyor..

aşı canlı virüs ondan olabilir ama benim ki neden anlamış değilim okulda çocuklar hep hasta banada bulaştı sanırsam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…