2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaşlar merhaba:)Bende aranıza yeni katıldım, umarım sağlıklı ve huzurlu bir 9 ay geçirir ve buradan birbirimize moral veririz.İnsan gerçekten garip hissediyor, mutlulukla karışık bir şaşkınlık:)Doktorum haftaya kese görmeye çağırdı, umarım her şey böyle hep olumlu gider. Mart ayı bize ve bebişlerimize şans getirsinn

canım inş pazara değerin birden artar ve hayırlısıyla bidaha gittiğinde görürsünüz bebişinizi...
allah yardımcınız olsun canım dualarım seninle :26:

hoşgeldin canım negüzel bi giriş oldu bu
aminnnnnnnnnnnn inş hepimiz kavuşuruz sağlıcakla bebişlerimize

Bizde bugün 5+4 olduk doktorumuza gittik.
Çok şükür hersey normalmis :)
Iki hafta sonra kalp atislarina cagirdi
Ama kac mm çözemedik heyecandan sormayida unuttum :))

Canim benim allah yardimcimiz olsun benim de doktor gozumu korkuttu ilk zamanlarda simdi 6+5 teyim ama bi daha gitmeye korkuyorum sana da cok dua edicem

arkadaslar selam ,ben de dr.a gittim bugun. 5+4 üm, kese var ama 9.1 mm imiş... haftasına gore kucuk dedi dr.moralim bozuldu:-(

Hic moralini bozma canim
Bende 5+4 um bugun gittim emin degilim ama laf arasinda 9 mm olarak duydum keseyiama cok heyecanloydim sormadim bi daha
Hersey yolunda dedi doktor
Seninde oyle olacak inşallah

canım benim hemen kendini üzme sen üzülürsen bebişinde üzülür. Moralini yüksek tut , internette değerlerin kişiden kişiye farklı hızlarda yükseldiği ve keselerin farklı zamanlarda görülebildiği yazıyor. İçini ferah tut. Rabbim korur bebişini ve pazar günü yükseliverir değerin göreceksin inşallah

Moralini yüksek tut düşmemiş az da olsa yükselmiş, bebğinn seninle olduğunu düşün konuş dua et, pazarda verrsin kanını, inşallah herşey yolunda gider. Ayrıca benim kesem 6+6 da göründü. Acele etme kese içinde

Son düzenleme:

en fazla ıkı uc ay ıstahsız olup kılo kaybedersın. ustelık bebegın agzına aldıgın her besınden anında cıkarsan bıle alacagı vıtamını alıyor korkma bırsey olmaz. benım gıbı henuz 1.5 aylıkken 2 kılo almaktansa 1 kılo kaybetmek dha ıyıdır bence zaten 4. aydan sonra alacagız fazlasıyla

bende keseyı 5+6 da gordum ama ıcınde bebek henuz yoktu. bos gebelık rıskınden korkuyorum. sen 6+6 da keseyı gordugunde bebek varmıydı ıcınde

bugün kan testi yaptırdım. hamileyim çok şükür. inşallah kalp atışlarını da duyarız hayırlısıyla. ben de mart annesi olucam nasipse. aranıza katılmak istiyorum.

bugün kan testi yaptırdım. hamileyim çok şükür. inşallah kalp atışlarını da duyarız hayırlısıyla. ben de mart annesi olucam nasipse. aranıza katılmak istiyorum.

hoşgeldin canım inş. hep birlikte yaşarız bu güzellikleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…