2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

:)) aşerme başladı yani ben de yok daha ama çok yiyorum :)) benim dr um yurt dışında şu an.hcg değerimi mail attım,2,5 hafta sonra gel dedi.daha çoook varrrrrrr (((

merhaba bende 2 gün önce tüm tahminlerimin yerinde oldugunu doktorun istediği kan tahlilinde anladım b hcg değerime göre 4-5 haftalık hamileyim 10 mart 2014 tahmini doğum tarihi.tarifsiz duygular içindeyim yeniden anne olmak yeniden minik bir kalp tasımak herşeye ragmen çok güzel.aynı zamanda 2011 aralık annesi olmayı beklerken minik kusumun 29 kasımda doğmasıyla kasım annelerine son günde yetiştik.bulantılarım başladı ve giderek artıyor ben oruc tutuyorum inşallah tamamlayacagım 2 yıldır tutmuyordum biri hamileliğin ilerlemiş aylarına denk gelmişti 6-7 aylıktım ozaman biri emzirme nedeniyle.şimdi bebeğim çok küçük depodan kullanıyor diyerek niyet ettim inşalllah ikimizde saglıklı bir şekilde tamamlarız Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kucagımıza almayı nasip etsin diyerek hamiş hamiş amin diyorum:)

sağol canım inşallah sanada nasip olur bide şu bullantılarım geçse çok kötüyüm bugün bir lokma simitle duruyorum su bile içemiyorum

aminnnnnn canımmmm
sen baya kötüsün canım ya :26:
allah kolaylık versin inş geçer bulantılarında normale dönersin tekrar

canım bizimde senle günlerimiz aynı
demek bugün başladı bulantı :26:
inş çok olmaz onuda atlatırsın...
senin kalp atışı için randevun nezaman ??

canım büyük ihtimal duyarsınız pıtpıtları
sanırım büyük bi çoğunluğun bulantıları başlamış allah yardımcınız olsun...
hafif geçirirsiniz bu dönemi inş...

canım gözünüz aydınnnnnnnnnn
güzel bi duygudur kimbilir bizde duyarız inş...
kanamanda yok olmuş çok sevindim...
inş bundan sonra sorunsuz bi hamilelik geçirirsin

inş olmaz cnm sende de mide bulantısı,ağrısı falan.kusmam yokta midem çok fena bugün dr gidicem ilaç yazdırıcam ya dayanamıyorum.

çok geçmiş olsun canım senin baya ağır galiba...
böyleyken kızınla ilgilenmekte zordur...
napıyor şimdi cadı maşallah oda çok tatlı

:)) aşerme başladı yani ben de yok daha ama çok yiyorum :)) benim dr um yurt dışında şu an.hcg değerimi mail attım,2,5 hafta sonra gel dedi.daha çoook varrrrrrr (((

aşermemi oluyo o ya bende çok yiyorum :)) yurt dışına mı gideceksn yoksa doktron mu gelecek 2,5 hafta sonra..

biz geldiiikkkkkk

kesemiz daha 1.5 cm,bebişte 4 mm.oyyy miniğim daha çok ufakk..
6 haftalık dedi dr

bende bugun gidip keseyi gördüm
uzun uğraşlar sonucu rabbim banada nasip etti darısı
isteyenlere olsun...

canım bizimde senle günlerimiz aynı
demek bugün başladı bulantı :26:
inş çok olmaz onuda atlatırsın...
senin kalp atışı için randevun nezaman ??

şimdilik çok yok canım öğlene doğru geçti şimdi yemek yaptım bi sorun olmadı çok şükür. bakalım diğer sabahlar devam etcek mi bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun. ben bu salı yani ayın 9unda gittim ilk kez sadece kesesini gördük kalp atışı için 2 hafta sonra gel dedi ama ben başka doktora gitcem. o kadar tavsiye üzerine gittim bi hevesle adam bana bebekten bahsedeceğine yatar yatmaz sen de 3 cm lik ur var dedi şok oldum. ağlamaya başladım. sonra da dalga geçer gibi korkma miyom diyo ama ben o dakkaya kadar miyomun ne olduğunu da bilmiyodum neyseki zararsızmış doğumla birlikte çıkııp gidiyomuş. ama doktor içime pek sinmedi ayın 22-23ü gibi başka bi doktora gitcem. sen gördün mü peki keseyi? senin nasıl gidiyo hamilelik?

Ben de bu aralar acayip derecede rahatlik var normalde asiri pimpirikli bi insanim nasil boyle oldum anlamiyorum gecen hafta cuma gunku 160lik hcg degerim ve sag kasik agrimdan baska bisi bilmiyorum doktora gitmeyi de surekli erteliyorum gidince kotu bisi duymaktan korkuyorum ne zamana kadar öteleyecegim bilmiyorum :/

oo izmirliler çoğalıyoruz maşallah..walla benim dr da çok yoğun ne yapsam bilmiyorum..senin sefa beyin özel muayenesimi var?nasıl gidiyosun?

oyy maşallah ben hiç bakamadım
neyse sağlıklı olsunda buarada similla bir sonraki randevun için gün verdimi?

yarın sağlık ocağına gidip tahlil yaptırcak.sonuçlarıda 10 gün sonra istedi.kalp atışınada o gün bakacak.

Zehrayade paylaşımın için sağol bu dualar günde 41 defamı okunacak yoksa sadece 1 defayamı mahsus. Bide diğer duaları bulursan lütfen paylaş

Merhaba arkadaşlar,
2 gun önce mutlu haberı aldım:) son adetım 1 hazıran. bugun doktora gıttım ultrasonda esım ve ben doğru duzgun bsy goremedık, doktor gördu ama:) alttan bakmayada gerek yok dedı. hcg değerım 1190 dı, değer 6000lerdeyken daha net gorunur dedı. 2 hafta sonraya randevu verdi. sağlık ocagında da haftaya gel demır hapı verelim ve aşı yapalım demıstı. önce 2 hafta sonra kendı doktoruma gıtmeyı mı beklıyım, yoksa önce sağlık ocağına mı ne dıyosunuz? ınsallah sağlıkla buyurlerde kucağımıza alırız:)

Son düzenleme:

iyi sevindim canımmmm bazılarınında sadece sabahları oluyormuş bulantısı...
belki seninde öyledir...
maşallah keseyi görmüşsün sende
aaaa o nasıl dr öyle en heyecanlı en mutlu anını ne hale getirmiş
o an şaka yapılacak bi an mı
miyomun bi sıkıntısı yok canım yani yeri önemli...
seninde önemsiz bi yerde demekki doğumla atılır...
bencede değiştir drunu içine sinen bi drla devam edersin...
bende pazartesi gördüm keseyi canım
drum 15 gün sonraya gün verdi kalp atışı için heyecanla 23 temmuzu bekliyorum
ben iyiyim canım çok şükür hiçbi sıkıntım yok
geçen hafta çok acıkıyor çok yiyordum
bu hafta o iştah gitti yine yiyorum ama o zamanki gibi sürekli acıkmıyorum çok da yemiyorum...
ama bulantı falan yok...
tek sıkıntım kabızlık normalde de çok kabız olurum şimdi olmayayım diye canım çıkıyor

merhaba kızlar
bende bugün doktora gittim gitmez olaydım
özel hastaneye gittim iyi olur diye
ultrasondan bebeği göremeyince kesede alttan bakalım dedi, ben de zaten alt diyince panik yaptım.
Soktuğu anda ah dedim beni böyle yaparsan bakamam diye azarladı
birde yatarken sanki sırada hasta varmış gibi hadi çabuk çabuk diyo
bi daha asla gitmem o doktora
neyse bebek kaç günlük diyemedim çıktım fotoğrafı aldığım gibi
fetus 1mm olmuş

gözün aydın canım sağlıcakla kucağına da alırsın inş
sen ben ve breeze1603 günlerimiz aynı
bende geçen perşembe öğrendim değerim 1696 ydı
bu pazartesi keseyide gördük çok şükür...
canım bence kendi drunla görüşmeden başlama hapa...
önce bi görüş drunla ona göre gidersin sağlık ocağına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…