2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
bir de bişi sormak istiyorum bebeğinizi ilk öğrendiğinizde kaç haftalıktı ve beta hcgniz kaç çıkmıştı?

bir de bişi sormak istiyorum bebeğinizi ilk öğrendiğinizde kaç haftalıktı ve beta hcgniz kaç çıkmıştı?

ben öğrendiğimde 5 haftalıktı hcg 907 çıkmıştı ertesi gün 1453 dü. oğlum olursa adını fatih koymayı düşünüyorum bu değer yüzünden

Son düzenleme:
ben öğrendiğimde 5 haftalıktı hcg 907 çıkmıştı ertesi gün 1453 dü. oğlum olursa adını fatih koymayı düşünüyorum bu değer yüzünden

tam 5 haftalık mıydı günü gününe? adetin 1 hafta mı geçmişti? değerin gerçeten manalıymış. allah tamamına erdirsin canım:)

tam 5 haftalık mıydı günü gününe? adetin 1 hafta mı geçmişti? değerin gerçeten manalıymış. allah tamamına erdirsin canım:)

önce 4 yazdım da sonra aklıma geldi 4 bitmişti 5.haftaya girmişti adetimden 1 gün önce öğrendim ama kan testini 2-3 gün sonra yaptırabildim. saol canım hepimizinkini inşallah

önce 4 yazdım da sonra aklıma geldi 4 bitmişti 5.haftaya girmişti adetimden 1 gün önce öğrendim ama kan testini 2-3 gün sonra yaptırabildim. saol canım hepimizinkini inşallah

hımm anladım canım. benim bu 3. gebeliğim. oğlumda adetimden itibaren 28. günde 630 falan çıkmıştı. sonra katlayıp gitmişti. ikinci gebeliğimde adete yani 30 günlük perioda tesadüfen 9 gün kala 13.79 çıkmasıyla öğrendik ama 5 gün sonra 1 e düşmüştü ve kanamam başladı kaybettik. bunda da bugün 28. gün 607 çıktı. yüksek mi acaba değer diyorum ama oğlumda da öyleydi, ikiz falan mı dediler tekiz çıktı:) ondan soruyorum canım.

bende keseyı 5+6 da gordum ama ıcınde bebek henuz yoktu. bos gebelık rıskınden korkuyorum. sen 6+6 da keseyı gordugunde bebek varmıydı ıcınde
Kalp arışını duymadım ama gördüm, inşallah orda bebeğim, ama dr 2 hafta sonra netleşir dedi 7+6 da gidicem bi de bu arada 5+6 ydım yanlış yazmışım dr da a bak görünüyor atış dedi şaşırdı bu kişiden kişiye değişiyor sanki burdan okuyup strese girmeyelim arkadaşım bebeğn inşallah seninle

canım inş pazara değerin birden artar ve hayırlısıyla bidaha gittiğinde görürsünüz bebişinizi...
allah yardımcınız olsun canım dualarım seninle :26:

Canim benim allah yardimcimiz olsun benim de doktor gozumu korkuttu ilk zamanlarda simdi 6+5 teyim ama bi daha gitmeye korkuyorum sana da cok dua edicem

başın sağolsun canım inşallah bu bebişi sıkı sıkı tutunur. bence değerin yüksek değil gayet normal içini ferah tut canım

ben adetime 3 gün kala öğrenmiştim yaklaşık 4 haftalıktı beta da 220 çıktı doktor erken yaptık o yüzden biraz düşük dedi gün geçtikçe zaten artıyo şimdi 6 haftalık olduk kesemizi de gördük sıra kalp atışlarımızda inşallah :)

sevgili breeze1603 ben senin o minnak keseni yerim

Zehrayade paylaşımın için sağol bu dualar günde 41 defamı okunacak yoksa sadece 1 defayamı mahsus. Bide diğer duaları bulursan lütfen paylaş
Bir ara yazarim dualari canim .cok ise yarıyor paylastiginizada baktim insan suresi var enbiya var yasin hergun daha cok vardi okuduğum ilk olunca rahattim simdi oglum tam oyun zamani olunca sadece kendiyle ilgilenmemi istiyor , 41 defa okunuyor evet yusuf ve uyku icin olan enbiya 71 defa

evet canım bende daha önce görmüştüm...
linki http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...unlar/387395-hamilelikte-okunacak-dualar.html
çok güzel bilgiler var burda...
allah dualarımızı kabul eder inş

Canim uzme kendini cokta dusuk degil insallah pazara cok mutlu olursun

Son düzenleme:

ayni seyleri bende yasadm ve sinirlerim alt ust oldu cnm. hamile.kalmadan tam 10 gun once baska bir doktora gitmistim.vajinal ultrasonla bakmisti.rahmin temiz demisti simdi 3cmlik miyom sinirimi bozdu. banada birsey olmaz kese ona uzak dedi ama yinede stres oldum. Rabbim evlatlarimizi korusun

Iki arkadasimda vardi dogumda aldilar miuomu korkmayin hic bor zararo yok bebeklere

ayy dedim kim bu deli biz de sizi yeriz maya teyzesi, tekrar hayırlı olsun kuzum bursaya geldiğimde el ele tutuşur gezmeye gideriz bebişlerle :) ayyy valla şaka gibi o günleri de görürüz inşallah :)

gezeriz tabi atarız çocukları arabaya ohh gel keyfim gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…