2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
sağol canım teşekkürler. ya ben cok kafama takan bırıyım bıraz rahat olmam lazım sanırım. tedırgınlık var uzerımde bıde netten okudukça, değerım yükselmezse, bsy olursa dıye gecıyo sureklı aklımdan. ne yesem yemesem cok dusunur oldum. doktor daha ılk zamanların, cok kucuk, kendıne bünyene guvenıyorsan oruçta tutabılırsın dedı. sıgarada var bende bırakmaya çalışıyorum, su an günde 2 3 tane ıcıyorum, acılen hıc ıcmemeye geçmem lazım. 15 gun nasıl beklıcem sımdı onu düşünüyorum:)

Arkadaşlar Google de hamilelikte okunacak dualar diye aratın daha önce kadınlar kulübünde paylaşılmış çok güzel bir konu var. Hepimizin işine yarayacak

canım yapı meselesi tabi birazda elinde olmuyordur...
ama mümkün olduğunca sakin olmaya çalış hep güzel şeyler düşün...
insan çok araştırıp çok fazla düşününce kendi kendini yiyor...
ya öyle olursa ya böyle olursa diye...
maşallah değerin çok güzel hayırlısıyla artmaya da devam edecektir
sen bidahaki gidişinde miniğinin nasıl büyüyeceğini (tabi ilk haline göre) ve o pıt pıtları düşün...
bende gün sayıyorum şimdiden gitmek istiyorum ama kötü düşünmüyorum...
inş herşey güzel olacak sonuna kadar gidicez beraber

canım gözün aydın görmüşsün bebişini maşallah 1 mmlik miniğe
bu drlar niye böyle yapıyor anlamıyorum
bide özel burası nasıl bi tavırdır o öyle...
inş gönlüne göre iyi bi dr bulursun canım...

İnşallah canım inşallah hepbirlikte. doğru soyluyosun,sağol ya valla rahatlattın gülümseme yarattın yüzümde:)

o acıkma bende de var canım ya çok sık acıkıyorum doktor az ve sık ye demişti mecburen sık yemek zorunda kalıyom zaten bi de sanırım aç kalınca şeker mi tansiyon mu düşüyo anlamıyom hemen başım dönmeye başlıyo benim. ama bu boğazla nereye kadar böyle devam ederim bilmiyorum. hamile olduğumu öğrendiğimde 59 kiloydum acaba kaç oldum bi tartılmam lazım :) kabızlık için kuru kayısı iyi gelir derler denedin mi?

Allah hepimizin yardımcısı olsun, ödüm kopuyo bebeğime bişey olcak diye allah sağlıkla kavuştursun hepimizi yavrularımıza

geçen haftaki halimden korkmuştum bende şimdiden böyleysem sonra ne olurum diye
o kadar çok acıkmıyorum artık allahtan...
ama acıkınca bende hemen halsizleşiyorum dediğin gibi...
ben 56 kiloyla hamile kaldım hala öyleyim bakalım zamanla ne olacak...
canım kuru kayısı, kuru erik yiyorum bol bol...
onlar fayda etmezse duphalak içiyorum ayarlıyorum işte...
aminnnnnnnnnn allah korusun bebişlerimiziiiiiiiiii

ama sen tedirgin olunca bebeğin de stres olur yapma öyle ben kesinlikle inanıyorum moralim bozulunca kasıklarım ağrımaya içerden bişeyler batmaya başlıyo benim. annesine üzülüyo heralde diyorum ya anlatamam varlığını öğrendiğim andan itibaren inanılmaz duygular yaşıyorum. sigara konusuna gelince ben de 8-9 yıldır içiyordum 30 hazirana kadar. 30unda test yaptım var olduğunu öğrenince onun heyecanıyla ve ona bişey olur korkusuyla içimden gelmedi içmek. sadece bi kere canım çekti hafta sonu 1 tane içtim çok vicdan azabı yaşadım. onun hayatını sağlığını bozmaya benim hakkım yok diye düşündüm. 3-4 günde bir çok aşırı canım çekince eşimden bi fırt çekiyom zaten o bi fırt bile başımı döndürüyo ve yavaş yavaş tiksinmeye başladım. sen de her canın istediğinde bebeğini düşün sigarayı kaldır gözünün önünden. ilk üç ay bebeğin fiziksel gelişimi için kritik dönem çok dikkatli olmak lazım. inşallah en kısa zamanda bırakırsın canım. o küçük kalbinin o pıt pıtlarını bi duyalım daha bi anne olcaz insallah

canım gözünüz aydınnnnnnnnnn
güzel bi duygudur kimbilir bizde duyarız inş...
kanamanda yok olmuş çok sevindim...
inş bundan sonra sorunsuz bi hamilelik geçirirsin

çok tşk ederim canım :)
inş. hepimiz sıkıntı yaşamadan atlatırız gebeliğimizi :)

biz geldiiikkkkkk

kesemiz daha 1.5 cm,bebişte 4 mm.oyyy miniğim daha çok ufakk..
6 haftalık dedi dr
Eki Görüntüle 753863

hadi gözün aydın canım darısı kalp atışlarına inş. :)

Dr.a gittim, kese fln göremedik, değerim çok az yükselmiş kızlar.
Çok üzüldüm 645ten 766ya yükselmiş 2 günde.
Rabbim bebişimi korur ve değerim birden yükselir inşallah.
Dr. çok az 1 şansımız var dedi.
Pazar günü tekrar kan testi yapcaz.
Hakkımızda hayırlısı

aynen ben adetıme bır hafta kala ıstah artmasını farketmıstım kendımde zaten demekkı bundanmıs dedım sonradan. sımdı de aynı normalde gunde bı ogun yesem acıkmm ama sımdı 3 4 saat sonra bıdem kazınıyor resmen :)))

bende de 4 ve 5. haftalarda bıldıgın gormemıs gıbı karın acıkması oluyordu normalde cok az yemek yıyen bı ınsan oldugum ıcın ıkı haftada ıkı kılo aldım allahtan suan o hemen acıkma hıssı gıttı bıraz da bu hafta kılo almadım. psıkolojım cok bozulmustu tartıya cıktıgım ılk an :))))))))))))

arkadaslar selam ,ben de dr.a gittim bugun. 5+4 üm, kese var ama 9.1 mm imiş... haftasına gore kucuk dedi dr.moralim bozuldu:-(

canım inş.allah değerlerin artar da bebeğin seninle olurr
dua edicem sana üzme kendini canım elinden gelmez biliyorum ama
kendini yıpratıncada eline bişey geçmez ki Allahım yardımcınız olsun
bebişinle senin inş...

ayyy kızlarr bende de aşırı iştahsızlık varr asıl ben naapıcam böylee
dr. beslenmene dikkat et diyo ama ben pek bişey yiyemiyorum
başka yere gittiğimde yiyorum en azından ama evde hiç bişey yiyemiyorum
ev bana pek iyi gelmiyoo bırakın kilo almayı 1 kilo kaybettim öğrendiğimden beri
63 düm öğrendiğimde şimdi 62 tmm ztn kilo almak istemiyorum fazla ama
iştahsızlıkta çok kötüü yemek yemek istiyorummm :S

çok iyi yapmışsın canım bırakmakla bebişleri dumana boğmamak gerek zaten nefes aldığımız havalar yeterince kirli
size bi resim paylaşayım mı arkadaşlar dün gördüm bende belki bırakmak isteyenlere vesile olur

çok tşk ederim canım :)
inş. hepimiz sıkıntı yaşamadan atlatırız gebeliğimizi :)

hadi gözün aydın canım darısı kalp atışlarına inş. :)
gozunuz aydin kizlar keseleri ve minnaklari gorenlere:) ben bugun dayandim eski doktoruma gittim.dunku adami hic tutmamistim.29 temmuza gun verdi kalp atislarini dinlemek icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…