2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
bir de bişi sormak istiyorum bebeğinizi ilk öğrendiğinizde kaç haftalıktı ve beta hcgniz kaç çıkmıştı?

bir de bişi sormak istiyorum bebeğinizi ilk öğrendiğinizde kaç haftalıktı ve beta hcgniz kaç çıkmıştı?

ben öğrendiğimde 5 haftalıktı hcg 907 çıkmıştı ertesi gün 1453 dü. oğlum olursa adını fatih koymayı düşünüyorum bu değer yüzünden :KK1:

Son düzenleme:
ben öğrendiğimde 5 haftalıktı hcg 907 çıkmıştı ertesi gün 1453 dü. oğlum olursa adını fatih koymayı düşünüyorum bu değer yüzünden :KK1:

tam 5 haftalık mıydı günü gününe? adetin 1 hafta mı geçmişti? değerin gerçeten manalıymış. allah tamamına erdirsin canım:)

tam 5 haftalık mıydı günü gününe? adetin 1 hafta mı geçmişti? değerin gerçeten manalıymış. allah tamamına erdirsin canım:)

önce 4 yazdım da sonra aklıma geldi 4 bitmişti 5.haftaya girmişti adetimden 1 gün önce öğrendim ama kan testini 2-3 gün sonra yaptırabildim. saol canım hepimizinkini inşallah

önce 4 yazdım da sonra aklıma geldi 4 bitmişti 5.haftaya girmişti adetimden 1 gün önce öğrendim ama kan testini 2-3 gün sonra yaptırabildim. saol canım hepimizinkini inşallah

hımm anladım canım. benim bu 3. gebeliğim. oğlumda adetimden itibaren 28. günde 630 falan çıkmıştı. sonra katlayıp gitmişti. ikinci gebeliğimde adete yani 30 günlük perioda tesadüfen 9 gün kala 13.79 çıkmasıyla öğrendik ama 5 gün sonra 1 e düşmüştü ve kanamam başladı kaybettik. bunda da bugün 28. gün 607 çıktı. yüksek mi acaba değer diyorum ama oğlumda da öyleydi, ikiz falan mı dediler tekiz çıktı:) ondan soruyorum canım.

bende keseyı 5+6 da gordum ama ıcınde bebek henuz yoktu. bos gebelık rıskınden korkuyorum. sen 6+6 da keseyı gordugunde bebek varmıydı ıcınde
Kalp arışını duymadım ama gördüm, inşallah orda bebeğim, ama dr 2 hafta sonra netleşir dedi 7+6 da gidicem bi de bu arada 5+6 ydım yanlış yazmışım dr da a bak görünüyor atış dedi şaşırdı bu kişiden kişiye değişiyor sanki burdan okuyup strese girmeyelim arkadaşım bebeğn inşallah seninle

canım inş.allah değerlerin artar da bebeğin seninle olurr
dua edicem sana üzme kendini canım elinden gelmez biliyorum ama
kendini yıpratıncada eline bişey geçmez ki Allahım yardımcınız olsun
bebişinle senin inş...

canım inş pazara değerin birden artar ve hayırlısıyla bidaha gittiğinde görürsünüz bebişinizi...
allah yardımcınız olsun canım dualarım seninle :26:

Canim benim allah yardimcimiz olsun benim de doktor gozumu korkuttu ilk zamanlarda simdi 6+5 teyim ama bi daha gitmeye korkuyorum sana da cok dua edicem

canım benim hemen kendini üzme :KK76:sen üzülürsen bebişinde üzülür. Moralini yüksek tut , internette değerlerin kişiden kişiye farklı hızlarda yükseldiği ve keselerin farklı zamanlarda görülebildiği yazıyor. İçini ferah tut. Rabbim korur bebişini ve pazar günü yükseliverir değerin göreceksin inşallah:KK34:

Moralini yüksek tut düşmemiş az da olsa yükselmiş, bebğinn seninle olduğunu düşün konuş dua et, pazarda verrsin kanını, inşallah herşey yolunda gider. Ayrıca benim kesem 6+6 da göründü. Acele etme kese içinde:KK45:

uzme kendını canım aramızda uc gun var ben senden uc gun onde gıdıyrum ve bende 3 gun once gorebıldım keseyı. o yuzden ıcını ferah tut Allahın ıznıyle hersey yoluna gırecek canım...

Hepinize minnettarım, dualarınızda yer verdiğiniz için. İnşallah kabul olur ve bebeğim sağlıklı 1 şekilde benimle olur. İyi ki varsınız. Rabbim sizin bebelerinizi korusun. Hakkımızda hayırlısını istiyorum, vardır Rabbimin 1 bildiği. Olumluda olumsuzda her türlü sonuca kendimi hazırladım. Dualarımdasınız...:nazar:

hımm anladım canım. benim bu 3. gebeliğim. oğlumda adetimden itibaren 28. günde 630 falan çıkmıştı. sonra katlayıp gitmişti. ikinci gebeliğimde adete yani 30 günlük perioda tesadüfen 9 gün kala 13.79 çıkmasıyla öğrendik ama 5 gün sonra 1 e düşmüştü ve kanamam başladı kaybettik. bunda da bugün 28. gün 607 çıktı. yüksek mi acaba değer diyorum ama oğlumda da öyleydi, ikiz falan mı dediler tekiz çıktı:) ondan soruyorum canım.

başın sağolsun canım inşallah bu bebişi sıkı sıkı tutunur. bence değerin yüksek değil gayet normal içini ferah tut canım

Hepinize minnettarım, dualarınızda yer verdiğiniz için. İnşallah kabul olur ve bebeğim sağlıklı 1 şekilde benimle olur. İyi ki varsınız. Rabbim sizin bebelerinizi korusun. Hakkımızda hayırlısını istiyorum, vardır Rabbimin 1 bildiği. Olumluda olumsuzda her türlü sonuca kendimi hazırladım. Dualarımdasınız...:nazar:

canım bazen ikiz gebelik olup birini kaybedince değerin artış hızı azalıyormuş senin öle bişi olabilir belki:)

ben adetime 3 gün kala öğrenmiştim yaklaşık 4 haftalıktı beta da 220 çıktı doktor erken yaptık o yüzden biraz düşük dedi gün geçtikçe zaten artıyo şimdi 6 haftalık olduk kesemizi de gördük sıra kalp atışlarımızda inşallah :)

ben adetime 3 gün kala öğrenmiştim yaklaşık 4 haftalıktı beta da 220 çıktı doktor erken yaptık o yüzden biraz düşük dedi gün geçtikçe zaten artıyo şimdi 6 haftalık olduk kesemizi de gördük sıra kalp atışlarımızda inşallah :)

sevgili breeze1603 ben senin o minnak keseni yerim :KK70:

Zehrayade paylaşımın için sağol bu dualar günde 41 defamı okunacak yoksa sadece 1 defayamı mahsus. Bide diğer duaları bulursan lütfen paylaş
Bir ara yazarim dualari canim .cok ise yarıyor paylastiginizada baktim insan suresi var enbiya var yasin hergun daha cok vardi okuduğum ilk olunca rahattim simdi oglum tam oyun zamani olunca sadece kendiyle ilgilenmemi istiyor , 41 defa okunuyor evet yusuf ve uyku icin olan enbiya 71 defa

evet canım bende daha önce görmüştüm...
linki http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...unlar/387395-hamilelikte-okunacak-dualar.html
çok güzel bilgiler var burda...
allah dualarımızı kabul eder inş :KK16::KK16::KK16:

Dr.a gittim, kese fln göremedik, değerim çok az yükselmiş kızlar.
Çok üzüldüm 645ten 766ya yükselmiş 2 günde.
Rabbim bebişimi korur ve değerim birden yükselir inşallah.
Dr. çok az 1 şansımız var dedi.
Pazar günü tekrar kan testi yapcaz.
Hakkımızda hayırlısı :KK14:
Canim uzme kendini cokta dusuk degil insallah pazara cok mutlu olursun

Son düzenleme:
şimdilik çok yok canım öğlene doğru geçti şimdi yemek yaptım bi sorun olmadı çok şükür. bakalım diğer sabahlar devam etcek mi bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun. ben bu salı yani ayın 9unda gittim ilk kez sadece kesesini gördük kalp atışı için 2 hafta sonra gel dedi ama ben başka doktora gitcem. o kadar tavsiye üzerine gittim bi hevesle adam bana bebekten bahsedeceğine yatar yatmaz sen de 3 cm lik ur var dedi şok oldum. ağlamaya başladım. sonra da dalga geçer gibi korkma miyom diyo ama ben o dakkaya kadar miyomun ne olduğunu da bilmiyodum neyseki zararsızmış doğumla birlikte çıkııp gidiyomuş. ama doktor içime pek sinmedi ayın 22-23ü gibi başka bi doktora gitcem. sen gördün mü peki keseyi? senin nasıl gidiyo hamilelik?

ayni seyleri bende yasadm ve sinirlerim alt ust oldu cnm. hamile.kalmadan tam 10 gun once baska bir doktora gitmistim.vajinal ultrasonla bakmisti.rahmin temiz demisti simdi 3cmlik miyom sinirimi bozdu. banada birsey olmaz kese ona uzak dedi ama yinede stres oldum. Rabbim evlatlarimizi korusun

ayni seyleri bende yasadm ve sinirlerim alt ust oldu cnm. hamile.kalmadan tam 10 gun once baska bir doktora gitmistim.vajinal ultrasonla bakmisti.rahmin temiz demisti simdi 3cmlik miyom sinirimi bozdu. banada birsey olmaz kese ona uzak dedi ama yinede stres oldum. Rabbim evlatlarimizi korusun

Iki arkadasimda vardi dogumda aldilar miuomu korkmayin hic bor zararo yok bebeklere

X