2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaşlar merhaba:)Bende aranıza yeni katıldım, umarım sağlıklı ve huzurlu bir 9 ay geçirir ve buradan birbirimize moral veririz.İnsan gerçekten garip hissediyor, mutlulukla karışık bir şaşkınlık:)Doktorum haftaya kese görmeye çağırdı, umarım her şey böyle hep olumlu gider. Mart ayı bize ve bebişlerimize şans getirsinn:KK52:

Dr.a gittim, kese fln göremedik, değerim çok az yükselmiş kızlar.
Çok üzüldüm 645ten 766ya yükselmiş 2 günde.
Rabbim bebişimi korur ve değerim birden yükselir inşallah.
Dr. çok az 1 şansımız var dedi.
Pazar günü tekrar kan testi yapcaz.
Hakkımızda hayırlısı :KK14:

canım inş pazara değerin birden artar ve hayırlısıyla bidaha gittiğinde görürsünüz bebişinizi...
allah yardımcınız olsun canım dualarım seninle :26:

Arkadaşlar merhaba:)Bende aranıza yeni katıldım, umarım sağlıklı ve huzurlu bir 9 ay geçirir ve buradan birbirimize moral veririz.İnsan gerçekten garip hissediyor, mutlulukla karışık bir şaşkınlık:)Doktorum haftaya kese görmeye çağırdı, umarım her şey böyle hep olumlu gider. Mart ayı bize ve bebişlerimize şans getirsinn:KK52:

hoşgeldin canım negüzel bi giriş oldu bu :KK70:
aminnnnnnnnnnnn inş hepimiz kavuşuruz sağlıcakla bebişlerimize :KK16::KK16::KK16:

Bizde bugün 5+4 olduk doktorumuza gittik.
Çok şükür hersey normalmis :)
Iki hafta sonra kalp atislarina cagirdi
Ama kac mm çözemedik heyecandan sormayida unuttum :))

Buda fotografimiz :KK17::KK17:

$20130712_115604.jpg

Canim benim allah yardimcimiz olsun benim de doktor gozumu korkuttu ilk zamanlarda simdi 6+5 teyim ama bi daha gitmeye korkuyorum sana da cok dua edicem

arkadaslar selam ,ben de dr.a gittim bugun. 5+4 üm, kese var ama 9.1 mm imiş... haftasına gore kucuk dedi dr.moralim bozuldu:-(

Hic moralini bozma canim
Bende 5+4 um bugun gittim emin degilim ama laf arasinda 9 mm olarak duydum keseyiama cok heyecanloydim sormadim bi daha
Hersey yolunda dedi doktor
Seninde oyle olacak inşallah

canım benim hemen kendini üzme :KK76:sen üzülürsen bebişinde üzülür. Moralini yüksek tut , internette değerlerin kişiden kişiye farklı hızlarda yükseldiği ve keselerin farklı zamanlarda görülebildiği yazıyor. İçini ferah tut. Rabbim korur bebişini ve pazar günü yükseliverir değerin göreceksin inşallah:KK34:

Moralini yüksek tut düşmemiş az da olsa yükselmiş, bebğinn seninle olduğunu düşün konuş dua et, pazarda verrsin kanını, inşallah herşey yolunda gider. Ayrıca benim kesem 6+6 da göründü. Acele etme kese içinde:KK45:

Hakkımızda

Son düzenleme:
ayyy kızlarr bende de aşırı iştahsızlık varr asıl ben naapıcam böylee
dr. beslenmene dikkat et diyo ama ben pek bişey yiyemiyorum
başka yere gittiğimde yiyorum en azından ama evde hiç bişey yiyemiyorum
ev bana pek iyi gelmiyoo bırakın kilo almayı 1 kilo kaybettim öğrendiğimden beri
63 düm öğrendiğimde şimdi 62 tmm ztn kilo almak istemiyorum fazla ama
iştahsızlıkta çok kötüü yemek yemek istiyorummm :S

en fazla ıkı uc ay ıstahsız olup kılo kaybedersın. ustelık bebegın agzına aldıgın her besınden anında cıkarsan bıle alacagı vıtamını alıyor korkma bırsey olmaz. benım gıbı henuz 1.5 aylıkken 2 kılo almaktansa 1 kılo kaybetmek dha ıyıdır bence zaten 4. aydan sonra alacagız fazlasıyla :KK43:

Moralini yüksek tut düşmemiş az da olsa yükselmiş, bebğinn seninle olduğunu düşün konuş dua et, pazarda verrsin kanını, inşallah herşey yolunda gider. Ayrıca benim kesem 6+6 da göründü. Acele etme kese içinde:KK45:

bende keseyı 5+6 da gordum ama ıcınde bebek henuz yoktu. bos gebelık rıskınden korkuyorum. sen 6+6 da keseyı gordugunde bebek varmıydı ıcınde

Hakkımızda

uzme kendını canım aramızda uc gun var ben senden uc gun onde gıdıyrum ve bende 3 gun once gorebıldım keseyı. o yuzden ıcını ferah tut Allahın ıznıyle hersey yoluna gırecek canım...

merhaba arkadaşlar. eğer bu ay hamileysem ben de mart annesi olucam nasipse:) geçen ay bir kimyasal gebelik geçirdim. doktor korunmanıza gerek yok dedi. bu ay heyecanla bekliyoruz. acayip günler geçiyorum. kasık ağrısı bel ağrısı adet belirtisi mi hamilelik mi bilemiyorum. inşallah hayırlısyla aranıza katılırım ben de:)

bugün kan testi yaptırdım. hamileyim çok şükür. inşallah kalp atışlarını da duyarız hayırlısıyla. ben de mart annesi olucam nasipse. aranıza katılmak istiyorum.

X