2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aybuke bende antalyadayım sen hangi doktora gittin acaba.bende ofm hastanesine gitmeyi düşünüyorum.

merhaba ben antalya merkezde değilim, ilçesindeyim

kızlar günaydın...hayırlı ramazanlar... ya karnıımn üstü arada pıt pıt atıyor sizde de oldu mu?

bende de oluyor, özellikle 2. gebelikte bebek daha erken hissedilebiliyormuş, pirinç tanesinin neyini hissedeceksem artık

dün akşam birden kulAĞIM SIZLAMAYA BAŞLADI, bugün tüm gün kulağım ağrıdı, bu ne yaaaa, bir de bu dert çıktı şimdi başıma, denize de girmedim ki su kaçtı desem, ne doktor görmek istiyorum ne de ilaç kullanmak

Dün akşam çok başağrısı yaşadım, gözlerim yerinden çıkcak sandım. Sabah kalktığımda hiç 1 ağrım kalmamıştı ama şimdi az önce yine başladı. Bu durumu yaşayan var mı? Neden oluyo acaba?:18:

günaydın canım sana da ve gözün aydın pıt pıtları görmüşsünn ne mutlluuu :)
düşük riskin içinde fazla sıkma kendini dikkat et tabii ama
çok ta tedirgin olma sne önlemini aldıktan sonra gerise Allah'a kalmış
beimde düşük riskim var dr. yat dinlen dedi ama mümkün olduğu kadar yatabiliyroum
inş. sağ sağlim alırız yavruları kucağımıza :)

Günaydın annecikleeeer

günaydınn benim ki tünaydınlık saati bile geçti ama neysee :)

dün sağ kasığım sancılandı (baya yl yürüdüm ondan herhalde) bugün evdeyim

yol yürümek gerçekten sancı yapıo bende de öyle oluyo yürüyünce ve yaa çok yoruluncaa :S

günaydınnn kızlarrrr ... bende cumartesi gitcem doktora acaba duyar mıyım pıt pıtları :)))

bence duyarsınnn 7. haftanın içindesin çünküüü

baş ağrısı vs tansiyondan kaynaklanabiliyo
gebeliğin başlarında da tansiyon oynaması oluyo zaten
büyük ihtimal o sebeple olmuştur ama çok rahatsız ediyosa ağrıların
dr. a danış inş. bi problem yoktur canım

merhaba bayanlar,

ikinci hamileliğim. 1 haziran son adet tarihim. dün dr. gittim daha kalp atışı yok. 15 gün sonra gel dedi.

sormayı unuttum doktora oruç tutma konusunda. acaba ilk dönemleri ya diye tutmadım. ilk hamileliğimdende dolu borcum var. oruz konusu zor oldu

Kizlar benim randewum haftaya sali, o yuzden bugun yada yrn filan doktora gidicek olanlardan rica etsem hurma yasakmi diye bi sorsalar?? Hamileligin son donemlerinde dogum kolaylassin diye yemeyi tawdoye ediyolarya hani, erken donemdeki tuketimi düşüğe filan neden olurmu ki acaba..bu arada kontrolu olanlar hayirli hbrlerle gelirler insallah

canım benim 1 haftadır ağrıyor başım... ateşim var bi de ...ayaklarım üşüyor..sizde var mı ?

bende de oluyor, özellikle 2. gebelikte bebek daha erken hissedilebiliyormuş, pirinç tanesinin neyini hissedeceksem artık[/QUOTE]

benim ilki düşükle sonuçlandı maalesef.bu da daha 4 +2 sanırım..çok erken değil mi?

canım benim 1 haftadır ağrıyor başım... ateşim var bi de ...ayaklarım üşüyor..sizde var mı ?

Ateş ve üşüme yok hayatım bende. 2 gün önce ayaklarıma sıcak bastı gece yatarken hatırladığım bu ama baş ağrım fena

arkadaşlar merhaba..bende hamileyim çok şükür istiyorduk 2,5 yıl olmamıştı şimdi Allahım nasip etti inş.bebişlerimizin herşeyi normaldir.bende pazartesi doktora gideceğim inş.herşey yolundadır.daha 4+3 pazartesi görünür mü sizce kızlar.bide okadar iyiyim ki hiç bulantım yok baş dönmesi yok rahatım yani inş bi aksilik çıkmaz rabbim evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder inş.

4-5 kişi ekleyebildim.sizlerden ricam özel msj atmanız.çünkü 10 sayfa okudum bukadar kişi çıkarabildim,biraz zor oluyor

Tombis11 maşallah gerçekten zor gelen bebekler bizimkiler o yüzden pek bi tedirginiz tabi. Bende estrofem e devam ediyorum ama iğne hergün benim ah bi bitse şu 12 hafta sağlıkla çok rahat edicem.

Mormenekse hosgeldin benimde sana benziyo kasık batmalarim var ilk zamanlarından beri birde bir haftadır baş dönmesi oluyo çok ama midem rahat şükür. Ama belli olmaz tadını çıkaralım bi anda baslayabiliomus

4-5 kişi ekleyebildim.sizlerden ricam özel msj atmanız.çünkü 10 sayfa okudum bukadar kişi çıkarabildim,biraz zor oluyor

similla
beni burdan ekler misin , özel mesaj atamıyorum henüz , mesaj sayım azmış

turuncutosbaa yas 28 istanbul ilk bebeğimiz 26 mayıs sat 2 mart bebişin dogumu işallah :))

CHABLİSS ben medicalpark merve hn a gidiyorum.yaram fln vardı onun içinde gitmiştim ona..şimdi devam ediyorum..çok tatlı bir kadın fakat çok hastası var yoğun..
cuma günü ilk kontrolüme gidicem,bakıcam duruma göre devam edicem yada etmicem..

Öncelikle hayırlı olsun :) Alkah tamamına erdirmeyi nasip etsin inş :)) Ben de çok iyiyim canım hiç bi sıkıntım yok senin gibi ama son 2 gündür iştahım pek yok yine de zorla herşeyden yiyorum. Buna da şükür:)
Aklına kötü şeyler getirme herkesin midesi bulanacak ya da baş dönmesi olacak diye bi şi yok. Şanslıyız şükredelim bence :)

Öncelikle hayırlı olsun :) Allah tamamına erdirmeyi nasip etsin inş :)) Ben de çok iyiyim canım hiç bi sıkıntım yok senin gibi ama son 2 gündür iştahım pek yok yine de zorla herşeyden yiyorum. Buna da şükür:)
Aklına kötü şeyler getirme herkesin midesi bulanacak ya da baş dönmesi olacak diye bi şi yok. Şanslıyız şükredelim bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…