2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
similla'cım listeye beni de ekleyebilir misin
daha önce yazmıştım ama sen uzun zamandır yokmuşsun

yaş 27 ilk bebeğim kocaeli de oturuyorum sat 4 haziran bdt 12 mart (inşallah)

Esmerguzeli
Ben uc kere havuza girdim bi sikayetimde olmadi
Bence olca varsa zaten olur denizde bisi olcani hic sanmam
Su unluler hamileliklerinde hergun yuzen tipler var hergun deniz nerde havuzda yuzuyorla
Bisi olmaz anneni razi edersen gir :)

Kizimin ultrason kagitlarina baktimda
İlk 5+6 da kese
6+6da kalbini duymusuz
Ozaman ilk olmasina ragmen daha cok sabretmisim 6 hafta olmus be leke gelmeseydi yine gitmicektimde :)
Simdi daha sabirsizim galiba ama yansitmiyorum esime falan

Ayrica kizima soyledik cok sevindi cok heyecanliyim diyor birde gercekten var dimi anne diye sorup duruyor
Anlattim dr gorursr var yoksa biraz daha beklemek zorunda kalabiliriz diye,bence var diyor :))

chablisss hatırladım tabii ki seni:)) tedasüfe bak, evet inşallah bi doktora gideyim de emin olayım. bugün dayanamadım ikinci bir test yaptım o da pozitif çıktı.

denize girmenin sakıncası yok tabi deniz temizse ama kendini yormaman lazım, kendini ıslat çık kızıma hamileyken ben öyle yapıyordum, kıyıda oyalanıyordum, ama şimdi deniz yüzü görmek istmediğim için hiç girmedim

ateşim 1 haftadır var...bugün kardeşim tesadüfen dokundu abla yanıyorsun dedi.. perşembe sonuçlar çıksın bi dr.a görünsem iyi olacak

sen bekle haftaya git kardeş, kalp atışlarını da duymuş olursun bir taşla iki kuş, benim kız hala kafasında konumlandıramadı, hayali bir kahraman olarak evimizde adı dolanıp duruyor bebişin ama cismi olmadığı için henüz anlamlandramadı, karnım büyüse belki biraz daha netleşir kafasında

bu arada sendeki üşüme de devam ediyor mu?

1 mart 2013'te oglusumu sabah 8:29da kucagima aldim, suan hissettiklerinizi anliyorum, umarim sorunsuz cok guzel hamilelik gecirir, bebeginizi kucaginiza alirsiniz. Allah dileyen herkese evlat nasip etsin. Bol sans arkadaslar, zor yol ama kendinize cok dikkat edin. Catlakmis, kiloymus onemsemeyin evladiniza ve sagliniza odaklanin.

Kızlar selamlar herkese
Gittim doktora. Kalp atışı duyduk çok şükür:)) ilk başta duyamadı doktor sonra biraz daha denedi az biraz bastırdı duyduk kısık bi şekilde:)) 6 haftalıkmış 2.6 mm dakikada 100 kez atıo kalbi. Haftaya tekrar gel dedi o zaman 120 kez atması gerekir dedi. İyi bi doktor daha önce de gitmiştim bi kez. Bi sürü tavsiye de verdi. Merak ettiğiniz bi şi varsa belki cevaplayabilirim. Darısı hepinizin başına :)

Evet canim bugundr ayaklarim buz gibiydi uzyn kollu dolasiyorum evde

Ya gitmicektim aslinda dr a ama kizimi cildiyeye goturecegim ayni hastanede dr ve bura istanbul okadar yol gitmisken gorsun dedim kizimi bi hafta daha beklwtmek aklima gelmemisti simdi yazarken geldi

Gozunaydin canim darisi basimiza
Kalp atisi niye degisiyomus acikladimi? Bi standardi yokmu bunun?

bende çok üşüyorum ya çorap çıkmıyor ayağımdan

Bi de kızlar bi şi sorcam. Bu doktorun verdiği aç karna yapılacak olan tahliller sağlık ocağından yaptırılır mı yoksa hastaneye mi gitmek lazım illa?

Gozunaydin canim darisi basimiza
Kalp atisi niye degisiyomus acikladimi? Bi standardi yokmu bunun?

Sağol canım amin inş sırayla hepiniz yaşarsınız o anı:) Büyüdüğü için artacak dedi ama durmadan artmaz heralde. bu değer şimdilik normal haftaya 120 olcak dedi valla

kızlar keseciğimizi gördük tam 5+2 de göründü 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğim inşallah ama sabretmek çok zor doktoruna oruç tutmanın bir zararı olur mu diye soran oldu mu aranızda ben heyecandan unuttum sormayı.. Bugün tutmadım ama tutmak istiyorum bebek için bir sakıncası yoksa

Ben geldim nihyet listeye girmeye hak kazandim ikizmis bebeklerim o gerizekali doktora uysam iki bebegimi birden kaybetcekmisim ve doktor muayenede birinin kalp atisini gordu digerini goremeyince 4lu ultrasona gonderdi ve cok sukur ikisininde kalp atisini gorduk :)))

Merhaba tekrar. Çok nadir giriyorum ama yinede yazmak istedim. Benim bekleyişim bir hafta daha uzadı, doktorumuzun işi çıkmış bütün randevular iptal edilmiş. Bunda da vardır bir hayır. Kesesini göremedim daha ona yanıyorum. Hep bir mani çıktı, doktor 5. haftadan sonra bir daha bakamadı. :18:

Allah'ım hepimizin meleklerini korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…