2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Merhaba
bende 7.hafta içindeyim.bu hafta sonu kalp atışlarını dinleyeceğiz. Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
Aminn insallahhh
Hanımlar merhaba.. ben de nasip olursa 2014 mart annesi olacağım :) Rabbim hepimize kolay bir hamilelik nasip eder inşallah :KK66:

Hosgeldiin:) insallah

dün sağ kasığım sancılandı (baya yl yürüdüm ondan herhalde) bugün evdeyim

Saçma sapan şeyler söyleyip insanın canını sıkıyorlar. Ben o yüzden neraklımı bastırıp olabildiğince geç gitmeye çalışıyorum ama yarın gidicem artık mecbur ne duycaz bakalım...

Aynen oyle cok iyi yapiyorsunuz bana da normalde bi hafta sonra gel demisti yani cuma gunune ama ben haftaya gidicem kötü birsey duymaya tahammulum yok pek dayanikli bi insan degilim zaten depresyona sokacaklar

günaydınnn kızlarrrr ... bende cumartesi gitcem doktora acaba duyar mıyım pıt pıtları :)))

ben gecen cumartesi gittim 6 temmuzda , sadece kesemiz göründü , işallah pıt pıtları da duyarız ... :nazar:

bende 5 temmuzda keseyi görebildim ama içinde bebiş var mı kalp atışları var mı daha göremedim. bende 18 temmuzda gidicem pıt pıtlar için. bunuda atlatırsak stres daha azalacak gibime geliyor.

Merhabalar, henüz kesin hamileyim diyemiyorum ama bu sabah iki kalın çizgi çıktı. Yarın sabah kan testine gidicem bakalım ne çıkacak.Reglim 2 gün gecikti. İkinci gebeliğim olacak. Daha sakinim gibi. Ama çok şaşırdım hiç beklemiyordum. Hayırlısı olsun diyorum.Gene bir Ramazan ve gene çift çizgi:KK9:

Merhaba Herkese,
Hayirli ramazanlar...
Dun gittim kese kontrolü icin tekrar Sali 6 mm idi, dun 12 mm olmuş. Doktor gunde 1 mm cok güzel dedi, 10 gun sonra kalp atışı ve embriyo icin kontrol dedi, kesenin icine bebek yerleşmiş mı yerleşmemiş mı ona bakicak inşallah. 25 mm oldugunda görülürmüş kalp atışı.
Hep bir heyecan var:) kese büyüdü mü kalp atışı var mı vs:))
İştahsızlık hariç bir belirti yasamıyorum. 1 kilo vermişim gecen salidan beri ama problem olmaz dedi doktorum.
Bu arada ilk hamile kaldığım günlerde diyetisyenime gittim, keçi peyniri yememi istedi bol bol ve gunde yarın litre süt.

Dun gece birde ucak yolculugu yaptım, gayet rahattim bineceklere duyurulur :)
Yeni hamileleri tebrik ediyorum, saglikli günler geçirin inşallah.

merhaba kızlar aybüke07 hayırlı olsun çok sevindim bende yarın gidicem kalp atışlarını duyarım insallah 13:20de randevum ac mı gitsem tahlil yapar mı bilemedim zaten istah yok beklerim doktordan sonra yerim sizce napim kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

Hayirli gunler
Ben niyetliyim kizlar ins tutacagim kizimdan 63 gun borcun 61 tanesini iki yilda bitirdim twkrar borc istemiyorum :))
Evet 27 kilo ve kendiliginden gitti cunku yiyerek almadim normal hayatima devam etmistim hamilelik hormonlariyla sismistim bence
Ve suandada hemen kilom artms yani benim yedigimle alakali degil hormonlardan
Siz ozrl diyetisyenemi gidiyorsunuz ben devlet hastanesine gidecegim ama cok erken kalkmam gerek gitmek icin
Yarin kizimi cildiyeye goturecegim okadar yol gitmisken bende gorunecegim bakalim kese falan varmi? Artik sonraki gunde erken kalkarsam diyetisyen icin hastane kuyruguna girecegim :)

Merhaba Herkese,
Hayirli ramazanlar...
Dun gittim kese kontrolü icin tekrar Sali 6 mm idi, dun 12 mm olmuş. Doktor gunde 1 mm cok güzel dedi, 10 gun sonra kalp atışı ve embriyo icin kontrol dedi, kesenin icine bebek yerleşmiş mı yerleşmemiş mı ona bakicak inşallah. 25 mm oldugunda görülürmüş kalp atışı.
Hep bir heyecan var:) kese büyüdü mü kalp atışı var mı vs:))
İştahsızlık hariç bir belirti yasamıyorum. 1 kilo vermişim gecen salidan beri ama problem olmaz dedi doktorum.
Bu arada ilk hamile kaldığım günlerde diyetisyenime gittim, keçi peyniri yememi istedi bol bol ve gunde yarın litre süt.

Dun gece birde ucak yolculugu yaptım, gayet rahattim bineceklere duyurulur :)
Yeni hamileleri tebrik ediyorum, saglikli günler geçirin inşallah.

günaydıınnn,
ipekipekipek ne güzel herşey yolunda görünüyor. ben gecen hafta pztsi gitmiştim bugün için tekrar gel kalp atışlarını duyalım dedi. bana çok erken gibi geliyo ama bir taraftan da sabırsızlanıyorum. 16.30 da randevum var inşallah duyulur. ben de senin gibi sürekli diken üstündeyim. acaba bebiş hala orda mı benimle mi, herşey yolunda mı diye. şu pıt pıtları bi duysak hepimiz bir nebze rahatlayacaz. umarım herşey yolunda gider...

herkese merhabalarrrr
Aybuke canim ne güzel pitpitlar duyulmuş yarın da benim randevum var darisi başıma bakalım
Tombis11 canım bende tüp bebek hamilesiyim senin gibi ama bana ilk randevuyu 6 haftalik zamana verdiler herhalde karindan bakmak icin. Bu arada ben crinone jel ve progestan igneye devam edicem 12. Hafta sonuna kadar sen hangi ilaçları kullaniosun canım
Biancaaaa inanmıyorum hatirladin mi beni demek tekrar hamilesin çok sevindim beraber buyutcez göbusleri desene bu sefer :)

Kizlar yarın doktora gidiyorum 6 hafta bitti tahminime göre karindan kalp atışı görünür mü sizce bu haftada

slm kızlar hamişim bende geç döllenme olduğu için tam tarihi söylemedi doktor ama sanırım bende mart annesiyim :KK9::KK9:

herkese merhabalarrrr
Aybuke canim ne güzel pitpitlar duyulmuş yarın da benim randevum var darisi başıma bakalım
Tombis11 canım bende tüp bebek hamilesiyim senin gibi ama bana ilk randevuyu 6 haftalik zamana verdiler herhalde karindan bakmak icin. Bu arada ben crinone jel ve progestan igneye devam edicem 12. Hafta sonuna kadar sen hangi ilaçları kullaniosun canım
Biancaaaa inanmıyorum hatirladin mi beni demek tekrar hamilesin çok sevindim beraber buyutcez göbusleri desene bu sefer :)

Kizlar yarın doktora gidiyorum 6 hafta bitti tahminime göre karindan kalp atışı görünür mü sizce bu haftada

bende estrafem ve crinoneye devam ediyorum.birde düşük önleyici igne haftada bir yapılacakmıs birde kans ulandırıcı clexane 9 ay boyunca devam forumdan gördüm senin de dondurulmuş tedavisiyle olmuş maşallah bize o zaman

Son düzenleme:
Bende gittim dun ilk kez doktora 5+4te gorundu kesemiz. Haftaya tekrar cagirdi. Umarim kalp atislarini da goruruz hepimiz. Kucagimiza da aliriz insallah

Aynen oyle cok iyi yapiyorsunuz bana da normalde bi hafta sonra gel demisti yani cuma gunune ama ben haftaya gidicem kötü birsey duymaya tahammulum yok pek dayanikli bi insan degilim zaten depresyona sokacaklar

Küçük olduğu için görünmüo de geç ama yok insanların moralini bozuolar olmadı görünmüo die iyice kurcalayıp canını yakıolar... Bizim bi tanıdık doktor çok bastırmış alttan ultrasonda ondan düşürdü bebeğini Allah korusun.

X