2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Nasilsiniz kizlar?
Tek oruc tutan benmiyim var mi tutan nasil geciyor?
Benim biraz tansiyon dusuk ama ilk oldugu icindir alisir vucudum heralde.
Kaldi 4 saat iftara :) yemtk yapmaya baslicam simdi

Hosgeldin similla

canım benim 1 haftadır ağrıyor başım... ateşim var bi de ...ayaklarım üşüyor..sizde var mı ?

bende baş ağrısı yok ama ateşim ve acayip üşüme var yaaa, kan tahliimde kansız da çıkmadım, durmadan kuru üzüm yiyorum, ama nafile, bugün o kadar çok üşüdüm ki artık dayanamadım sweetimi giydim:KK53: uzun süreli bir üşüme olmuyor ama kısa süreli olup geçiyor.

bu üşüme ateşten olabilir bence.

Simillaaaa
beklenen doğum tarihini eklemeyi unutmuşum msjıma.
18 Mart 2014
Teşekkürler...:KK16:

Tombis11 maşallah gerçekten zor gelen bebekler bizimkiler o yüzden pek bi tedirginiz tabi. Bende estrofem e devam ediyorum ama iğne hergün benim ah bi bitse şu 12 hafta sağlıkla çok rahat edicem.

Mormenekse hosgeldin benimde sana benziyo kasık batmalarim var ilk zamanlarından beri birde bir haftadır baş dönmesi oluyo çok ama midem rahat şükür. Ama belli olmaz tadını çıkaralım bi anda baslayabiliomus

chablisss sağol canım hoşbulduk.valla doğru diyorsun sanki hep ağrı olunca miğdemiz bulanınca daha iyi olduğumuzu bebeğimiz iyi olduğunu düşünüyoruz ama saçma geldi sonra düşününce.bencede tadını çıkaralım daha yeni olduğu için pek bişeyimiz yok.Allahım kolay hamilelik ve sağlıklı hamilelik geçirmemizi nasip etsin gerisi kendimizi üzmek gibi bişey...

Smillaa duysesimiii:) Allahiimm yine yokum yine yokuuummm:)

Yas30
İkinci yawruş
ankara
sat 21 mayis

bu da beni liste başı yapar hepinizden once ben dogurcam oohh:)))

Kızlar 18.30da doktor randevum var ilk kez gidicem. İnşallah hayırlı haberlerle dönerim bana dua edin çoook heyecanlıyım.

Öncelikle hayırlı olsun :) Alkah tamamına erdirmeyi nasip etsin inş :)) Ben de çok iyiyim canım hiç bi sıkıntım yok senin gibi ama son 2 gündür iştahım pek yok yine de zorla herşeyden yiyorum. Buna da şükür:)
Aklına kötü şeyler getirme herkesin midesi bulanacak ya da baş dönmesi olacak diye bi şi yok. Şanslıyız şükredelim bence :)

cicada teşekkür ederim arkadşım.valla benimde ne iştah yok diyebilir ne var diyebilirim ama canım bişey istemiyor.bende masa başına siyah üzüm fındık ve tabiki su eksik etmiyorum...bide sabah akşam ve öğlen süt içiyorum...Allahım herşeyin hayırlısını versin.

slm lar..

1 hafta memlekete gittik geldik.40 sayfa olmuşşş :KK14:

hoşgeldiinn bende merak ediyordum nerde bu kız diyeee :)

aslında daha çok ilerlemesi lazım pek aktif değil topiğimiz sanki diğer topiklere göre

belki de hamilelik haberlerimizi henüzz yeni aldığımızdandır :)

Bayanlar hamilelikte denize girebilir miyim diye doktora sormustum bi sakincasi yok demisti ama annem sinir ediyor zorla girdirmiyor beni denize ilk aylarda sakincaliymis ileri aylarda girince bisi olmaz diyor anne lafini yabana atmak istemiyorum :/ siz napiyosunuz giren var mi acaba

ben de niyetliyim bugün..iyi gidiyor :KK34:

hayırlı ramazanlar...

Son düzenleme:
Bayanlar hamilelikte denize girebilir miyim diye doktora sormustum bi sakincasi yok demisti ama annem sinir ediyor zorla girdirmiyor beni denize ilk aylarda sakincaliymis ileri aylarda girince bisi olmaz diyor anne lafini yabana atmak istemiyorum :/ siz napiyosunuz giren var mi acaba

canım ilk gebeliğin sen hamile olduğnun bile farkında olamayabilrsin bazen.(insan bazen unutabilyor :KK52: ) o yüzden büyükleri dinlememiz sanki daha mantıklı geliyor bana... yine de sen bilirsin...

Kızlar 18.30da doktor randevum var ilk kez gidicem. İnşallah hayırlı haberlerle dönerim bana dua edin çoook heyecanlıyım.
hayirli hbrlerle dön insallah:)

Ankaradasın sen de yaşasın:))
:)))
similla benide ekler misin sana zahmet.26 Yaş ilk bebeğimiz sat 8 haziran tahmini doğum 15 mart 2014..ve ANKARA:)

Cicada bakk bi tane daha warmis qnkara:)))

ben dün girdim canım bi sorunum yok şimdilik Allah'a şükür. bildiğim kadarıyla denize girmek iyi ama havuz sakıncalı

Son düzenleme:
X