2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
canım ben buca doğum hastanesinde arif beye gidiyorum ve çok memnunum

Peki randevu almak problem oluyo mu ? Kalabalık bi hastane mi ? Mesela bazı hastane doktorları ne yapıyo, kapıda bi sürü bekleyen hasta var diye, soru sormandan korkar gibi bişey sorma diye gözünün içine bakıyo, öyle olunca ben de ne soracağımı unutup, öğrenmek istediklerimi soramadan çıkıyorum doktorun yanından. Yani bilgi vermesi, seni dinlemesi nasıl ?

geldim kızlar geldim:KK9::KK3::KK3:

çok şükür şimdilik herşey yolunda, kalp atışlarımızı duyduk, 6 mm miş, bir pirinç tanesi büyüklüğünde bir şeyden kalp atışı duymak inanılmaz bir mucize, Allah 'ın büyüklüğüne bir kez daha şahit oldum.ancak dünden beri bahsettiğim kasıklarımın altındaki ağrı nedeni ile düşük tehdidim devam ediyormuş:KK37::KK37: progestanı sabah akşama çıkardı ve düşük önlemek için bir iğne daha verdi, Allah 'ım o minicik şeyden çıkan pıt pıtları duyduktan sonra kaybetmek istemiyorum, yardım et Allah 'ım:KK43:

Kızlar neler yemeliyiz, neler yasak 1 liste oluştursak...

bitki çaylarını içerken dikkatli olmak lazım,özellikle adaçayı ve zencefilin düşüğe neden olduğunu biliyorum, yiyeceklerden de bildiklerim başta maydonoz, sonra ahududu, başka bir şey hatırlamıyorum şu anda.

amaaaaaa bu gidişle benim hiç bişey yememem gerkecek, 1 haftada tam 1 kilo almışım:KK37: doktor lezzetli olan herşeyi yasakladı:KK37: hayatın tadı tuzu kalmadı anlayacağın:KK15::KK15: yarın da diyetisyene gitmeyi planlıyorum:KK19::KK19:

çok şükür şimdilik herşey yolunda, kalp atışlarımızı duyduk, 6 mm miş, bir pirinç tanesi büyüklüğünde bir şeyden kalp atışı duymak inanılmaz bir mucize, Allah 'ın büyüklüğüne bir kez daha şahit oldum.ancak dünden beri bahsettiğim kasıklarımın altındaki ağrı nedeni ile düşük tehdidim devam ediyormuş:KK37::KK37: progestanı sabah akşama çıkardı ve düşük önlemek için bir iğne daha verdi, Allah 'ım o minicik şeyden çıkan pıt pıtları duyduktan sonra kaybetmek istemiyorum, yardım et Allah 'ım:KK43:
gozun aydiinnn..oyy kiyamam o minicik şeye:)

bitki çaylarını içerken dikkatli olmak lazım,özellikle adaçayı ve zencefilin düşüğe neden olduğunu biliyorum, yiyeceklerden de bildiklerim başta maydonoz, sonra ahududu, başka bir şey hatırlamıyorum şu anda.

amaaaaaa bu gidişle benim hiç bişey yememem gerkecek, 1 haftada tam 1 kilo almışım:KK37: doktor lezzetli olan herşeyi yasakladı:KK37: hayatın tadı tuzu kalmadı anlayacağın:KK15::KK15: yarın da diyetisyene gitmeyi planlıyorum:KK19::KK19:
:) kac kiloyla hamile kaldin..ben tartilmaya korkuyorum walla..cok şişim bi de..ellerim filan ödemden şiş..belki seninde oyledir kilo diil de odem gaz filandir

Cok sevindim Allah tamamina erdirsin ins bizler de duyariz hayirlisiyla sen kac haftaliktin ben 6 hafta doldugunda gittim duyulmadi 2 hafta sonra gel dedi bu arada karindan mi duyuldu

hayirli olsun cnm. ne guzel bir duygudur kim bilir. Allah en yakin zamanda bizlerede tattirir ins. dusuk tehditi icinde bol bol dinlenirsen ve ilacini icersen hic bir sey olmaz hic korkma sen. Rabbim hepimziin meleklerini korusun

gozun aydiinnn..oyy kiyamam o minicik şeye:)

:) kac kiloyla hamile kaldin..ben tartilmaya korkuyorum walla..cok şişim bi de..ellerim filan ödemden şiş..belki seninde oyledir kilo diil de odem gaz filandir

teşekkür ederim :KK16:73 kiloyla hamile kaldım:KK37: şuan 74 kiloyum:KK53: 3 ay kilo almamam gerek:KK19: ben bi şişkooyyuummm:KK9:

Cok sevindim Allah tamamina erdirsin ins bizler de duyariz hayirlisiyla sen kac haftaliktin ben 6 hafta doldugunda gittim duyulmadi 2 hafta sonra gel dedi bu arada karindan mi duyuldu
teşekkür ederim :KK16: 6+2 günlük gittim, karından baktı, duyuldu

hayirli olsun cnm. ne guzel bir duygudur kim bilir. Allah en yakin zamanda bizlerede tattirir ins. dusuk tehditi icinde bol bol dinlenirsen ve ilacini icersen hic bir sey olmaz hic korkma sen. Rabbim hepimziin meleklerini korusun
7
teşekkür ederim:KK16: inşallah darısı sizlere de olsun, inan bu 4. gebeliğim bir tane kızım var, her gebelik benim için bir işkenceydi, Allah bu bebişimi sağ salim doğurmamı nasip ederse bir daha hamilelik istemiyorum, 9 ay çekiyorum ben çok zor geçiyor, stresli oluyor gebeliğim

Çok sevindim canım:))) Hiiiiç kötü şeyleri aklına getirme. Allah yardımcın olsun. Sağlıkla kucağına alacaksın Allahın izniyle. Kendini asla üzme aksine çok sevin, bebişinin kalbi atıoooo. Ne büyük mutluluk:)). Darısı hepimizin başına.
Ben de yarın akşam gitcem. Hayırlısı olsun inş. Alttan mı baktı canım?

Aybukecim pardon yazmışsın zaten :)) heyecandan anında cevap yazayım derken görememişim :))

Merhabalar herkese yeni gelen arkadaslara tebrikler gecmisi okudum herkes iyi sevindim😊 bu arada sizede soyliyim ben ananas yemeye başladım bebeğin tutunmasına yardım ediyormuş isterseniz sizde bir araştırın yasa doktorunuza sorun... Bu arada kabuslar kasik ağrıları bendede var midem bulanmıyor gayet iyiyim böyle giderse çok iyi olucak ...

Bilgisayarım maalesef bozuldu ve servisten gelene kadar telden yazıyorum ve beğen butonum bile
yok:KK43:(

Gozunaydin aybuke
Darisi basimiza
Bende yarin gideyim diyordum duyulmazmi acaba hic gitmeyeyim ozaman?

Bende bugun evime dondum valla annemdeyken kimseyle paylasmadigom icin hic sabirsizlanmoyordum
Ama simdi kimsenin haberi olmayacak ya hemen dr a gidesim var ozgurum artik
Ben diyetisyene once gitsem ne olur daha bebisin varligindan tam emin olamadim diye gitmesemmi diyorum once bi kesinlessin ondanvsonrami gideyim? Nedersiniz fistiklar?

Bende bugun evime dondum valla annemdeyken kimseyle paylasmadigom icin hic sabirsizlanmoyordum
Ben diyetisyene once gitsem ne olur daha bebisin varligindan tam emin olamadim diye gitmesemmi diyorum once bi kesinlessin ondanvsonrami gideyim? Nedersiniz fistiklar?

hayırlı olsun canım. son adet tarihin ne?

teşekkür ederim :KK16:73 kiloyla hamile kaldım:KK37: şuan 74 kiloyum:KK53: 3 ay kilo almamam gerek:KK19: ben bi şişkooyyuummm:KK9:

teşekkür ederim :KK16: 6+2 günlük gittim, karından baktı, duyuldu

7
teşekkür ederim:KK16: inşallah darısı sizlere de olsun, inan bu 4. gebeliğim bir tane kızım var, her gebelik benim için bir işkenceydi, Allah bu bebişimi sağ salim doğurmamı nasip ederse bir daha hamilelik istemiyorum, 9 ay çekiyorum ben çok zor geçiyor, stresli oluyor gebeliğim

Ay yok sekerim estafirullah accik topluyuz sadece:))) kendimi de aklamaya çalisiyorum:))

insallah sorunsuz gecicek hamileligin we rabbim kizinin boynnu bükmicek insallah..

Diyetisyene gitmeni gerektiricek bi kilon mu war yoksa fitim fücuuudum bozulmasin olayi mi:)

Ayyy kızlar oku oku bitiremedim valla.topiğimiz ne kadar hareketli maşallah.bikaç gündür misafir yoğunuğu vardı.yeni yeni hamişler varmııışşş ne güzel.hepinizi kutluyorum.aybükecim seni de kutluyorum duymuşsun pıt pıtları.darısı bizim başımıza.ben de perşembe gidicem bakalım duyulacak mı çok merak ediyorum.çok şükür pek sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.bulantı çok az sabahları.koku hassasiyeti filan yok daha şimdilik.inşallah hep böyle devam eder.bu arada ne çok öğretmen var burda.hamiş öğretmenler topiği mi açsak napsak :KK1:

5+1 oldum galiba bakmadim takvimime :)
Kilom 63 tu halimden memnunum fit sayilirim ama kizimda 27 kilo almistim kendiliginden gitmisti cok sukur
Almakta mesele degilde istemiyorum kibar hamile olmak kolay dogum yapmak csbuk toparlanmak istiyorum
İnsallah hepimiz saglicakla geciririz bu sureci
Valla teraviden geldim bekim koptu biara adet olcak gibi agrimda tuttu cok korktum
Ama imkan oldukca gidecegim insallah
Herkesletin ramazani mubarek olsun

X