2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

sonuçların çıkıyor , hiç üzme kendini ama bence tekrar ver kan , 157 nin 400 lere falan çıkmış olması lazım bu günlerde , sende biliyorsun ki 2 ye katlamalı ... doktorunda dediği gibi geç döllenme gibi görünüyor.
hiç kafanı takıp kendini strese sokma , en fazla stresin zararı olur sana ve bebişe , bende ayşegül hanıma gittim oda cok cici ve tatlı bir bayandı , baya herşeyi ayrıntılı anlattı .

Ben Yeliz, yaşım 36, ilk bebeğim ve yaşadığım şehir İstanbul.
Benide ekler misiniz listeye, Sat 10 Haziran.

Kızlar ben de yeni öğrendim hamileliğimi, sanırım 11 Mart ta doğacak bebeğim, tabii herşey yolunda ve normal giderse. İlk kontrolüme cumartesi günü gittim. Keseyi gördük, 15 gün sonrasına randevu verdi. Bu arada hamile olan tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun, isteyenler de mutlu haberleri en kısa zamanda alsın inşallah. Bir de sizden ricam İzmir de olanınız varsa hangi doktora gidiyorsunuz. Ben ilk kontrol için Şifa nın Buca Eğitim Kampüsü ne gittim ama bana doktorum hiç bir soru sormadı bilgilerimi almadı öyle bi muayene edip, 5 haftalık dedi ve doğru dürüst bilgilendirme yapmadan başından savdı, çok sinir oldum. Özel muayeneye gidicem. Alper Gümüşalan ı tanıyan var mı ona gitmeyi planlıyorum, ya da sizin gittiğiniz doktor kim ? Yardımcı olursanız sevinirim. Sevgillerrrr.....

ben birazdan doktora gitceeemmm :18: :18: İnşallah iyi haberler duyup gelirim

Sinolog canım ben tüp bebekle hamile kaldım doktorum israel aruhtu kentte. Ya ona devam edicem yada yine kentte Namık demir var prof. Ona da randevu aldım bakalim eğer onu gözüm tutarsa ona gidicem. Riskli gebeliklerde falan özellikle çok iyiymiş benimde tüp olduğundan risk biraz daha fazla tabi

Kızlar neler yemeliyiz, neler yasak 1 liste oluştursak...

Kızlar neler yemeliyiz, neler yasak 1 liste oluştursak...

evet iyi olur ... ben bildiklerimi sıralayayım o zamn

yasaklar :
maydonoz çok tüketilmemliymiş.
adaçayı başta olmak üzere bitki çayları
bir yerde ciğer tüketmek iyi değil diye okumuştum diye hatırlıyorum.
meyveli soda
tere

ben birazdan doktora gitceeemmm :18: :18: İnşallah iyi haberler duyup gelirim

innnş güzel haberlerle gel canım yarın ve bu hafta doktora gidecek herkesin güzel haber alması için ön ayak ol güzelliklerin kapısını aç inş

Allah tamamına erdirsin çok erken öğrenmişsin hamile oldugunu

Nasıl belirtiler var ?

erken mi canım? adetim gecikmeden önce ayaklarımın alı yanıyordu ertesi gün avuçlarım yanmaya başladı başka gün yanaklarım tabi anlamadım gecikmedendir dedim ( şu an 5 gün geçmiş durumda ) cuma günü evde test yaptım çift çizgi çıkınca acayip şaşırdım inanamadım ... kan verdim çarşamba veya perşembe öğrenebileceğim kesin olarak ..bakalım....

5 gün geçmiş ve gün gibi açık maşallah Allah tamına erdirsin

9 Haziran yazmışsın ya bende son adet tarihin zannettim :)

5 gün geçmiş ve gün gibi açık maşallah Allah tamına erdirsin

9 Haziran yazmışsın ya bende son adet tarihin zannettim :)

sağol canım ..iyi rahatladım biraz...hep korku oluyor ... sanırım ben SAT olayını daha da çözmüş değilim.9 haziranda başladı 24 gün süürüyordu

canım ben buca doğum hastanesinde arif beye gidiyorum ve çok memnunum

Sen o zaman 4'ünde olman lazım dı sanırım

Günü gününe olsan yarın adet günün olurdu çünkü benim kide bugun ondan merak ettim

Sen o zaman 4'ünde olman lazım dı sanırım

Günü gününe olsan yarın adet günün olurdu çünkü benim kide bugun ondan merak ettim

nasıl canım nalamadım...kafam karıştı şimdi dr.idrar testi de yapmadı...24 gün sürüyorsa perşembe olamlıydım değil mi ?

Evet olmalıydın, bide diğer aylarda hangi zamanlarda oluyordun

Bak ben 5. Ayın 9.zunda 6. Ayında 8'inde oldum ortalama 30 gün sürüyor, günü gününe tuttuğu da oluyor tutmadığı da ayların uzunluğuda fark ediyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…