2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

hayırlı olsun canım insallah kucagına almak nasip olur.rabbim hepimizin bebeklerine saglık versin eli ayaga duzgun olsun bi avazda dogurmayı nasip etsin insallah.

ben ben ben canım dünden beri yırtınıyorum burda ben midem bulanıyor diye yarın kontrolde inş sağlıklı bir gebelik haberini alırsam benimde bdt 3 mart benim cumadan beri midem bulanıyor gözlerim kararıyor daha öncesindede baş dönmelerim başlamıştı ara ara oluyodu ama mide bulantısı hiiç geçmiyo açım şunumu yesem diyorum ama düşününce çok sevdiğim şeylerden bile midem bulanıyo inş hemen geçer bu durum

Butt canım amin diyorum şu kalp atislarini falan duysam daha bi rahat olcam
Bulantı zormuş canım yaa başa gelen çekilir bakalım bende yok şimdilik ama baş dönmelerim feci oluyo bazen
Bu arada telden yazdığım için alıntı olmuyo nedense

halsizlik var gaz ve kabızlıkta cekiyorum napıcam carsamba gitcem bende doktora insallah su kabızlıgıma bişey bulur gazdan olmayan karnımda cıktı.biyerden biyere koyuyorum kendimi hep uzanım istiyorum ve hemencikte yoruluyorum

chablisss benim bulantım yok şukur garip ama yok ama iştahım yok ve kokular burnuma çok geliyor okadar bulantı kusmam olmaz insallah o daha kotuymus

kişiden kişiye göre değişiyor, benim kızımda 8. haftada baladı mide bulantım 10. haftada bitti, 2 hafat çektim ama tam çektim ben yine de şanslıydım, mide bulantısı nedeni ie hastaneye yatanlar bile oluyor, görümcemin 4 ay sürmüş dile kolay

ben her gün kahvaltıda semiz otu yiyorum, kabızlığa iyi gelir tavsiye ederim, ayrıca bol miktarda omega 3 kaynağıdır, balık yiyemediğim için semiz otunu tercih ediyorum.

aybüke07 allah korusun ya insallah olmam demek hastanelik olan var dogrudur.allah yardım etsin ne sıkıntımız varsa herkesin farklı benim bulantım kusmam yok suan sukur ama iştah hiç yok yiyesim yok 1haftadır boyleyim

buarada kalp atısı duyan doktora giden var mı ben carsamba gidicem insallah duyarım kalp atıslarını:)

Sat tarihimiz ayni doktora gittiniz mi acaba ben bugun gittim kese gozukmuyor dedi bide en son hcg degerinize ne zaman baktirdiniz kacti acaba?

ben cumartesi gittim doktora ( 6 temmuz ) keseyi gördük şükür , 10 gün sonra tekrar geldi dedi .
en son hcg 02 temmuzda yapıldı , 3308 çıktı ... istersen sende git cnm doktora , hcg yaptırdın mı ?

selam kızlar ben de aranızdayım inşalalh ....ismim Hatice , nasip olursa mart annesi oalcağım ben de .... bugün kan testi yaptırdım çarşmba veya perşembe çıacak sonuç.heyecanla bekliyorum....

kötü birşey yoktur merak etme , kötü birşey olunca belli ediyor kendini , sen içini ferah tut , bu arada bende ERDEM hastanesine gittim , sen kime gittin orda ,

kötü birşey yoktur merak etme , kötü birşey olunca belli ediyor kendini , sen içini ferah tut , bu arada bende ERDEM hastanesine gittim , sen kime gittin orda ,

Bi arkadasimin dogumu riskli olmasina ragmen cok sukur hicbisi olmadan rahat bi sekilde normal dogum yapti adalet hanimda ben de oyuzden fazla arastirmadan ona gittim cok cici kibar hanim bi bayan
yalniz ogun ben saglik ocaginin hcg sonucuyla gitmistim 41.5 ti bu deger illa hamile oldugun anlamina gelmiyor ki dedi kese de gozukmeyince benim tabii omrumden iki yil gitti aglaya aglaya disari ciktim hemen kan verdim ayin 3undeki sonucum 41.5 ti 5 indeki sonucum 157.5 cikti

merhaba arkadaşlar. eğer bu ay hamileysem ben de mart annesi olucam nasipse:) geçen ay bir kimyasal gebelik geçirdim. doktor korunmanıza gerek yok dedi. bu ay heyecanla bekliyoruz. acayip günler geçiyorum. kasık ağrısı bel ağrısı adet belirtisi mi hamilelik mi bilemiyorum. inşallah hayırlısyla aranıza katılırım ben de:)

buarada kalp atısı duyan doktora giden var mı ben carsamba gidicem insallah duyarım kalp atıslarını:)

Merhaba, geçen hafta perşembe günü duyduk kalp atışlarını. İnanılmaz bir andı. Ağlamamak için zor tuttum kendimi.

Saçma sapan şeyler söyleyip insanın canını sıkıyorlar. Ben o yüzden neraklımı bastırıp olabildiğince geç gitmeye çalışıyorum ama yarın gidicem artık mecbur ne duycaz bakalım...

Maşallah insan öyle oluyor valla çok güzel bir duygu

Allah bebişlerinize sağlık sıhhat versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…