2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canim benimde kizim sezeryan daha oncede yazmistim ben normal dogum destekleyen drla yola cikacahim ve deneyecegim allahin uzniyle normal yapmak istiyorum
İstanbulda degildin sanirim ama facede ssvd sayfasinda bulundugun sehirde dr olup olmadigina bakip sezeryandan sonra normal dogum yapanlarin hikayelerini okuyabilirsin

yok canım ben ilk doğumumda normali denedim olmadı, 2. doğumumda denemeye hiç niyetim yok işin açığı, sana kolaylık versin Allah

Kizlar cuma gunu erdem hastanesine gittim normalde sat 26 mayis ona gore hesaplayinca su an 6 haftalik oluyorum doktor bakti ama kese gozukmuyor gec yumurtlamis olabilirsin dedi 1 hafta sonra gel dedi baska bi aciklama yapmadi bilgisi olan var mi endiseliyim nedense icimde kotu his var iki gundur kasik ve gogus agrilarim devam ediyor gerci offf :KK43:((

bugün şhov tv de bebk programı vardı izledim biraz, kadın hamile olduğumu biz 3. ayda öğrendik dedi, adet gecikmesi yaşadığında kan tetsi negatif çıkmış, hamile değilim diye düşünmüş ama 3 hafta sonunda hamile olduğunu öğrenmiş, geç döllenme olabiliyor, benim de öğrendiğimde çok erkendi, doktor olabilir erken döllenme olmştur demişti

Selam kizlar nihayet tatilden dondum sizleri takip edebilcem artik ins kotu haberler yoktur size bi sorum olcak ins rabbim izin verirse yarin 7haftaya gircem ve benim akintim var hatiri sayilir miktarda krem gibi sanki ve cumadan beri yemek dusunmeye kokulara hic tahammulum yok midem fena bulaniyo sizdede varmi bunlar

akıntı bende de var, fazlasıyla var, her hşssedişimde lavaboya koşuyorum acaba kahve leke mi diye kabusum olyor benim, ben bir tek bugün iyiydim geçen haftam berbattı gerçekten, koku duymak istemiyorum, halsizim, hiç bir iş yapmak istemiyorum, yatmaktan yoruluyorum, cnaımdan bezmiş bir halim var:KK37::KK37:

Kizlarrr nasilsinizz..telefondan yazmaya sinir oluyorym oyuzden sadece okuyorum ama takipteyim bilesiniz:) kizima drye gitmeden soylemicektim ya hani, dün biz aramizda konusurken duydu..o nasi bi sewinc Allahimm gorceksiniz.."annecim hamiye oldugun cok tesekkur ederim beni cok mutlu ettin " diyo:) surekli gobegimi acip acip sewiyo opuyo..gun icinde defalarca soruyo hala hamilesin dimii diye:) haftaya sali olsa..minnağımın kalp atışını gorsem de rahatlasam..

sabaha kadar kabus görmekten bıktım artık:KK47::KK47: sabah dayak yemiş gibi uyanıyorum, ne uyuduğumdan bir şey anlıyorum ne yattığımdan:KK37: o kadar çok rüya görüyorum ki sabaha beynim allak bullak sulanmış oluyor, bazen çığlık atıyormuşum, eşim öyle diyor, bu nedir yahu

Kizlarrr nasilsinizz..telefondan yazmaya sinir oluyorym oyuzden sadece okuyorum ama takipteyim bilesiniz:) kizima drye gitmeden soylemicektim ya hani, dün biz aramizda konusurken duydu..o nasi bi sewinc Allahimm gorceksiniz.."annecim hamiye oldugun cok tesekkur ederim beni cok mutlu ettin " diyo:) surekli gobegimi acip acip sewiyo opuyo..gun icinde defalarca soruyo hala hamilesin dimii diye:) haftaya sali olsa..minnağımın kalp atışını gorsem de rahatlasam..

ne güzel bir tepki vermiş :))))
ben de yavaştan yavaştan söyledim benimkine de bizimki inanmıyor, bebekliğinden beri kardeşinle paylaşır mısın yatağını, odanı oyuncaklarını sorusunu sık sık sorduğumuz için çocuk yine şaka yaptığımızı sanıyor:KK9::KK9: benimki kız kardeş sipariş edior, kesinlikle erkek istemiyor, kardeşinin adı bile belli:emir_bebek::emir_bebek: ben de yarın gieceğim bakalım doktora inşallah duyarım kalp atışlarını

sabaha kadar kabus görmekten bıktım artık:KK47::KK47: sabah dayak yemiş gibi uyanıyorum, ne uyuduğumdan bir şey anlıyorum ne yattığımdan:KK37: o kadar çok rüya görüyorum ki sabaha beynim allak bullak sulanmış oluyor, bazen çığlık atıyormuşum, eşim öyle diyor, bu nedir yahu
berbattir bilirim..kizima hamileyken uyumaktan korkuyodum ne gorcem yine diye..

ne güzel bir tepki vermiş :))))
ben de yavaştan yavaştan söyledim benimkine de bizimki inanmıyor, bebekliğinden beri kardeşinle paylaşır mısın yatağını, odanı oyuncaklarını sorusunu sık sık sorduğumuz için çocuk yine şaka yaptığımızı sanıyor:KK9::KK9: benimki kız kardeş sipariş edior, kesinlikle erkek istemiyor, kardeşinin adı bile belli:emir_bebek::emir_bebek: ben de yarın gieceğim bakalım doktora inşallah duyarım kalp atışlarını
Ayni seyi biz de yapiyoduk alissin diye hamile kalmadan once..o da saka sanmis once..disardaydik bi teknoloji markette..o orda birden sordu ewet hamileyim kizim dedim..şakaa?? Dedi hayur dedim..gozkeri kocaman acildi..annee şaka mi yapiyosuun dedi yine hayir diyice yasasiiinn annem hamiyeee diye bagirip ziplamaya basladi:))) herkes duydu tabi:)))

Aynisindan bende de var ve sanki hic uyumamisim gibi uyaniyorum gordugum ruyalari toplasan film olur resmen guzel olsa neyse cok sacma seyler hatta bu sabah uyandigimda basbakani ruyamda gormustum bize yatiya gelmisti cok uykum var bana battaniye getir uyuyacagim diyordu tam bi komedi :KK70: nasil bi zihnim varsa artik..

akıntı bende de var, fazlasıyla var, her hşssedişimde lavaboya koşuyorum acaba kahve leke mi diye kabusum olyor benim, ben bir tek bugün iyiydim geçen haftam berbattı gerçekten, koku duymak istemiyorum, halsizim, hiç bir iş yapmak istemiyorum, yatmaktan yoruluyorum, cnaımdan bezmiş bir halim var:KK37::KK37:
Aayyy ayniyim bende elim kolum kalkmiyor acaba yol yorgunlugumu dedim ama degil tuhaf yorgunluk hoc halim yok ve koku olayini nasil atlatcam bilmiyorum ins hemen gecer yarinda ise gitcem ufff allahim dayanma gicu verir ins

Benim kizimda emonim cok sevinecek suanda bile govegimi seviyor nezamsn gelecek bebis diyor insallah gercekten sahip olduklatindada boyle sevgi dolu olurlat
Off ben daha anneme bile soylemedim niyeyse utaniyorum yarin yola cikacagiz dr gittikten sonra soyleyecegim ins.

ben de 3.aya kadar soylemeyi dusunmuyorum tabi karnım cok cıkmazsa..Benim dusugum oldu 8.haftada kalbi durdu..

Maşallah liste dolmuş :nazar:

Biz de bu ay korunmadık bakalım nasip olursa ben de Mart annesi olacağım. :KK1:

2 günüm kaldı :18:

Benim kizimda emonim cok sevinecek suanda bile govegimi seviyor nezamsn gelecek bebis diyor insallah gercekten sahip olduklatindada boyle sevgi dolu olurlat
Off ben daha anneme bile soylemedim niyeyse utaniyorum yarin yola cikacagiz dr gittikten sonra soyleyecegim ins.

selam yaz saatı seninle doğum zamanımız aynı.ne zaman doktora gitmeyi düşünüyorsun.ben karar veremedim.acaba bu cumartesi gitsemni yoksa 7.haftayımı beklesem.kalp atışı duyulumu acaba?

selam yaz saatı seninle doğum zamanımız aynı.ne zaman doktora gitmeyi düşünüyorsun.ben karar veremedim.acaba bu cumartesi gitsemni yoksa 7.haftayımı beklesem.kalp atışı duyulumu acaba?

Haftaya Gitmeyi dusunuyorum canim bi aksilik olmazsa cumt gibi olabilir duyulur bence cmt bakalim

Yeliiiiz is :KK49:
Bugün idrarda öğrendim.:KK16:
Hepimize bol şans kızlar...:KK16:

herkese merhaba:KK3::KK3: bugün doktor kontrolüm var, çok merak ediyorum bakalım bizimki ne durumda:KK1::KK1: yolculuk yapmayı soracağım, eğer yapabilirsin derse annemlerin yanına pıırrrrrrr uçucacağım:KK9::KK9: inşallah iizn verir, yoksa tüm tatili burda geçirmek zorunda kalacağım:KK37:

size bir de bişey soracağım, dünden beri benim şu sezeryan dikişlerimin olduğu bölümde ama karnımın altında iğne batmaları hissediyorum, yani göbeğimin bayaa bir alt kısmında, kızıma hamileyken böyle bişey hiç hissetmemiştim, sizlerde var mı böyle bir şey?

ve benim 2 gündür midem bulanmıyor:KK53::KK53: bugün de kahvaltıyı ben hazırladım, ve çok güzel yaptım, bu durum biraz tuhaf geldi bana:26: Allah ım inşallah kötü bir şey duymam doktordan:18:

herkese merhaba:KK3::KK3: bugün doktor kontrolüm var, çok merak ediyorum bakalım bizimki ne durumda:KK1::KK1: yolculuk yapmayı soracağım, eğer yapabilirsin derse annemlerin yanına pıırrrrrrr uçucacağım:KK9::KK9: inşallah iizn verir, yoksa tüm tatili burda geçirmek zorunda kalacağım:KK37:

size bir de bişey soracağım, dünden beri benim şu sezeryan dikişlerimin olduğu bölümde ama karnımın altında iğne batmaları hissediyorum, yani göbeğimin bayaa bir alt kısmında, kızıma hamileyken böyle bişey hiç hissetmemiştim, sizlerde var mı böyle bir şey?

ve benim 2 gündür midem bulanmıyor:KK53::KK53: bugün de kahvaltıyı ben hazırladım, ve çok güzel yaptım, bu durum biraz tuhaf geldi bana:26: Allah ım inşallah kötü bir şey duymam doktordan:18:

ayy belkide o iğrenç bulantıların gerid ekalmıştır geçmiş gitmiştir innşş öyle olmuştur canım ve güzel güpgüzel haberlerle gelirsin

Slm güzel anneler ve anne adayları bende yeni aranıza katıldım 26 yaşındayım kayseride yaşıyorum dün öğrendim hamile olduğumu hiç beklemiyordum bebişi..Aslında sadece evde testle öğrendim dr. gitmedim kan falanda vermedim haftasonu malumm.Bu ikinci bebiş olacak hayırlısı ile bir kızım var elifim daha önceden de bir düşüğüm var oyüzden çok korkuyorumm Rabbim herkesin bebeğini korusun inşallah.

hoşgeldinn hamileliğin hayıurlı olsun inş. bende beklemiyordum hamileliği
olmuş ama iyi olmuş biz çok sevindikk :)
benimde bir kızım var canım adı da elif ne çok benzer yanımız var :KK9:
Allah gebeliğini sağlıklı tamamlamayı nasip etsin inş. :)

yaa evet bende her gece kabus ve saçma sapan rüyalar görüyorum
ama bu gece ki çok fenaydıı bi oğlum oluyodu ama hastanede yatıyoruz
bi oda da kızım yatıyo diğer oda da oğlum ikisi de hasta ama oğlana
kanser diyolarrr çok korktummm yaa rabbim göstermeasinnn :KK50:

berbattir bilirim..kizima hamileyken uyumaktan korkuyodum ne gorcem yine diye..

Ayni seyi biz de yapiyoduk alissin diye hamile kalmadan once..o da saka sanmis once..disardaydik bi teknoloji markette..o orda birden sordu ewet hamileyim kizim dedim..şakaa?? Dedi hayur dedim..gozkeri kocaman acildi..annee şaka mi yapiyosuun dedi yine hayir diyice yasasiiinn annem hamiyeee diye bagirip ziplamaya basladi:))) herkes duydu tabi:)))

benim kızım 2.5 yaşında biz ona söylüyoruz ama pek anlamıyo henüz
sadece arada kardeşten bahsedince karnımı açıp bakıo
oyun fln zannediyo galibaa :KK1:

Herkese merhabaaaaaa bende kismetse mart annesi olcam 4 yıl sonra ikinci tüp bebek denememizle hamile kaldım çok şükür :)) ilk bebek izmirde yaşıyorum sat 29 Mayıs bdt 5 mart
Bu çarşamba ilk ultrasona gircem tek mi ikiz mi belli olcak :) inşallah herşey yolunda gider bu stres hiç bitmicek herhalde. Acaba iyiler mi acaba bi sorun var mı diye diye bi hal oldum. Bulantim hic olmadi daha şükür gerçi olmayinca da niye olmuyo diyorum o ayri :)) kasikta iğne batmalari oluyo sık sık birde baş dönmem var baya

slm bayanlar,benim buhafta kokulara daha hassasım buzdolabını acasım yok iştah hiç yok akşama dogru az biraz gozum açılıp yiyorum sizde öylemisiniz nedense yemek yemiyimde neolursa olsun içicek bile içesim yok sevdigim seyleride yiyemiyorum canım cekmiyo bişey nekadar surer 3ay diyolar ama bilgisi olan benim gibi olan kaç kişi var

X