2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bende hic yapmadim haci galiba aciklama bolumune yazi yazarken kendin yapiyon #ask #can gibi herhal

açıklama bölümüne fotoğrafşa ilgili aramabilecek kelimeleri yazıyosun #annebebek #pazartesisendromu #kedi filan gibi, böylece biri arama çubuğuna annebebek yazıp aratırsa bunu kullanmış son fotoğraftan başlayıp eskilere kadar çıkarıyor. kimse aradığında benim fotoğraflarıma ulaşamasın derseniz kullanmayın yoksa arayan görür. ama işe yarayan bişey genelde :)

açıklama bölümüne fotoğrafşa ilgili aramabilecek kelimeleri yazıyosun #annebebek #pazartesisendromu #kedi filan gibi, böylece biri arama çubuğuna annebebek yazıp aratırsa bunu kullanmış son fotoğraftan başlayıp eskilere kadar çıkarıyor. kimse aradığında benim fotoğraflarıma ulaşamasın derseniz kullanmayın yoksa arayan görür. ama işe yarayan bişey genelde :)
Hımm tamam teşkür

Kizlar ben 60. Gunumde adet gormeye baslamistim her ay 2 3 gun gecikse de oluyodum. Bu ay 1 hafta gecti hala olmadim cok korkuyorum yaa emzirince duzensiz oluyo dediler ama 4 aydır duzenliydi. Test mi alsam oooff of

Kizlar ben 60. Gunumde adet gormeye baslamistim her ay 2 3 gun gecikse de oluyodum. Bu ay 1 hafta gecti hala olmadim cok korkuyorum yaa emzirince duzensiz oluyo dediler ama 4 aydır duzenliydi. Test mi alsam oooff of
Olabiliyo düzensizlik ama kendini daha iyi tanırsın sen.gerçi tedbir yoksa yorum yapamıcam :KK43:

Off hepimizin korkulu ruyasi sıki tedbir sart eger eminseniz :)sasmasi normal

Napiyim cano ya bugun bi temizlik yapmisim off ev bal dok yala ama bende bittim uzaniyom burki cok oldu uyuyali takiliyoz iste yatarim birazdan bende
Eline sağlık dinlenmek hakkın.benim evde aldı başını gidiyo yapacam bi ara:KK48: Bugün istinye parkta burak özçivitle fahriye evceni el ele gördük

benim oldum olasi hep duzenlidir ama emzirme doneminde duzensizlikler oluyor.gecen ay bende kafayi yemistm.1hafta gecmisti.hamileyim sandm mhvoldm.test aldm yaptim.testi yaptiktan sonre regl oldm hemen.psikolojik de aalinda.icini rahat tut kafani takmamaya calis.tekrar hamile kalmaktan korktugumuz icin senaryolar yazip duruyoruz

X