2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bide kahvaltılık şeyleri bana tek tek ver demedi katıştırıp ver dedi.hiç alerji testinden falan bahsetmedi.bıldırcın yumurtasını sordum onun alerji riski yüksek 1 yaşından sonra dedi.

Kızlar e bebekte korbell bebek bezi çöp kovası sistemi var kullanışlı bişeye benziyo kullananınız var mı?

Bide kahvaltılık şeyleri bana tek tek ver demedi katıştırıp ver dedi.hiç alerji testinden falan bahsetmedi.bıldırcın yumurtasını sordum onun alerji riski yüksek 1 yaşından sonra dedi.
Ya canim benim 4 yasindaki yigenlerin gittigi doktora gidiyoz biz zamaninda sebze blendir kahvalti bulamac gibi demisti olede yaptilar cok uzun sure agizlarina hafif puturlude gelse oguruyolardi yani biyere gidiyoduk blendir ablamin nikahlisiydi hersryide yapamiyonki simdi ayni dr.tek tek verin oturtarak yedirin diyo aliskanliklari uzun sure gidiyo cunku cocuklarin

Sagol teyzesi butun bebislere masaallah Canim sizin dr.liste vermiyomu ogun olarak
Yok teyZesi vermedi bizim doktor artık peynir pekmez yumurtanın sarısı falan ver herseyı dedı o kadar:) sadece bal yasak ogun olarak patlıcan salca tuz seker yasak dedı gerı kalanı ver rahatlıkla dedı bızden boyle haberler:KK43: canım

Kizzz zeynep nasil dumduz yaptin o karnini suyun icinde bomba cikmis pancarada bayildimm ben daha yeniyim inst.ogrenicem daha detayli kullanmayi

karnım dümdüz mü? nerdeeeee... o kızkardeşim :) benim hala 10 kg fazlam var 25 kilo almıştım da söylemesi ayıp :KK53: pancarım çok tatlıdır biraz kıskanç sadece. :)

Benim ilk 2 ay düzensizdi miktarı ama şimdi eskiden olduğu gibi sanki canım

benim hala fazla ya :KK43: haftaya doktora gidicem bi kontrol lazım artık. resmen regl fobim oldu ya

bu arada senin bebiş çok tatlı yaaa maşallah! babasına da sana da benziyor, ama sanki babasına daha çok benziyor :)

kızlar "mavibebeğim" diye bir site var. hiç baktınız mı? bebekle oynanacak bi sürü oyun var. fikir verebilir.

Ayy ne kirroyum altunda yaziyomus kardesin oldugu ogrencem # olayini
ya nolcak ben de anlamıyodum başta da öğrendik işte. baya şey var aslında bakınınca instagramda. bi sürü şey öğrneiyosun yemek tarifleri, bebeklerle ilgili şeyler, değişik ülkelerle ilgili bilgiler. ben epey faydalanıyorum açıkçası :)

arkadaşlar ağustos annesiyim benim kız kucaktayken hep bi tavanlara perdelere bakma derdinde sizlerde böyle bir durum var mıydı

X