2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Sorma esra ya bugün 6. Gün geberiyorum uykusuzluktan uyumuyor bir türlü gece yarısı çığlıkla uyanmalar mızıldanmalsr ....

Mantıklı deneyim bakalım ne olacak bunarada kahvaltınız afiyet şeker olsun :)
Neden uyuyamiyoki canim ya herkesin bebisi farkli tabi mesela bizimki 6 aydir ilk ddefa bole yaptigi icin anladikki asinin huzursuzlugu.acaba senin bebis doymuyomu kabizmi susamismi oluyo yada usuyor yada sicakliyomu..akil vermiyorum aslaa!!bi fikir sadece cunku uzuldum 6 gun deyince cok zor yaa

Mayan hazır yoğurttanmıydı? Ben mecbur öyle denicem yapacağım zaman
Evet canim bi oncekinden kalmamisti mecbur ole oldu ya 2 dir tutturamiyom sanirim fazla sogumadan mayalamak lazim bide bu aralar soguk ya hava fazla sarmak lazimdi onu atladim kaynar suda beklettim oldu

4, ay aşısında kızarmıştı ıslak bez koydum Rahatlamıştı önceki 2 aşıda da ateşlendi 6, ay aşısından korkuyorum valla hem daha ağırmış :KK43:
Dr fitil vermişti 6 saatte bi verirsin yarım diye ama ben daha hiç kullanmadım.ateşlenince nette araştırdım hemen ilaç vermeyin vücut savunmasını yapsın yazıyodu zaten çok ilaç taraftarı değilim onun için kendim düşürmeye çalıştım.sürekli ateş ölçtüm 38.5 kadar çıktı enson. kulaktan ölçüyorum bu arada. zor bişeymiş gerçekten ateş insan tırsıyo biraz. Allahtan yükselmedi yoksa zaten mecbur fitili kullanacaktım.inşallah ateş yapmaz sizinki de

Evet canim bi oncekinden kalmamisti mecbur ole oldu ya 2 dir tutturamiyom sanirim fazla sogumadan mayalamak lazim bide bu aralar soguk ya hava fazla sarmak lazimdi onu atladim kaynar suda beklettim oldu
Geçen tv de bi adam diyodu taş gibi yoğurt mayalıyorum diye.şey yapıyomuş aynı yoğurt mayalama tarzı ama tencerenin üstüne kapak örtmüyomuş kapaktan sular yoğurda dökülüyo diye,yerine kevgir gibi bişey kapatıyomuş 7-8 saat mayalanıyor diyodu sarmadan falan.ne kadar doğru bilemicem

Neden uyuyamiyoki canim ya herkesin bebisi farkli tabi mesela bizimki 6 aydir ilk ddefa bole yaptigi icin anladikki asinin huzursuzlugu.acaba senin bebis doymuyomu kabizmi susamismi oluyo yada usuyor yada sicakliyomu..akil vermiyorum aslaa!!bi fikir sadece cunku uzuldum 6 gun deyince cok zor yaa
Bilmiyorum ki esra aslaında düzenli bir bebektir ama 6 gündür 3 müz mahvolduk ek gıdaya yeni geçtik onu mu kabullenemedi diş mi geliyor anlamadım kabı değil hergün 1 yada 2 kere yapar bir hafta önce burnu tıkalıydı açtık soğuk buhar falan halloldu üşüse desem tulumla yatırıyorum üstüne ince penye battaniyeyi koyunca uyanıyor şimdiye kadar bir uyutma şeklimiz olmadı ya memede yada anakucağında uyudu ama gece memedede durmuyor ki aç desem anlamadım gitti perişanız kısaca :KK43: uyku eğitimi vereyim dedim bir işe yaramadı misafir geldi falan düzenli olamadım haftaya da eşimin memletine gidecez hiç başlamayım diyorum ( cümlelerim düşük olabilir tamamile uykusuzluktan

İnş.. Fitil hiç vermedi doktoru calpol ve ılık uygulama yap dedi geçmiş olsun bir daha yükselmesin inş. Rabbim şifa versin

Tencereyi direkt suya mı oturtuyoz nasıl oluyo.
Evet canim yogurt yaptigin kaptan biraz buyuk bi kaba kaynar su koy icine oturt 2 saat beklet zaten o su soguyana kadar yogurt katilasmis oluyor bu arada atesi kac kizcemin off bana ates deyince tuylerim diken diken oluyor en korktugum sey asi gunu gelince stresten yoruluyom bu sefer hic cikmadi sukur ki

Evet canim yogurt yaptigin kaptan biraz buyuk bi kaba kaynar su koy icine oturt 2 saat beklet zaten o su soguyana kadar yogurt katilasmis oluyor bu arada atesi kac kizcemin off bana ates deyince tuylerim diken diken oluyor en korktugum sey asi gunu gelince stresten yoruluyom bu sefer hic cikmadi sukur ki
İyi sizin çıkmamış maşallah.ben kulaktan ölçüyorum cano 38 üstü ateş yazıyo kitapçığında 38.5 çıktı en fazla Allahtan. Daha çıksaydı ilacı vercektim mecburen.bende yoğurt yapınca deniyim bari.şimcik son kez tarifini tam olarak alayım canım

Kizlar bebeklerinizi aldığınız oyuncaklari paylasirmisinz hem egitici hemde sevebilce hosunangidecek ben karar veremiyorum ya bide iki uc gundur kizima ellerini acip kapatio ve dikkatle eline bakio cok tatli yaa

İyi sizin çıkmamış maşallah.ben kulaktan ölçüyorum cano 38 üstü ateş yazıyo kitapçığında 38.5 çıktı en fazla Allahtan. Daha çıksaydı ilacı vercektim mecburen.bende yoğurt yapınca deniyim bari.şimcik son kez tarifini tam olarak alayım canım
Gunluk pastorize sutu az kaynat hacim bekle ilinsin cokta sogutma tutmuyo ben yarim kg.sute 1 tatli kasigiindan az yogurtla mayaliyom mayani sutle cirp azicik kat icine az karistir kapat ben aksam 11 gibi mayaliyom sabaha kadar duruyor artik oglus kacta uyanirsa o saatte atiyom dolaba

Gunluk pastorize sutu az kaynat hacim bekle ilinsin cokta sogutma tutmuyo ben yarim kg.sute 1 tatli kasigiindan az yogurtla mayaliyom mayani sutle cirp azicik kat icine az karistir kapat ben aksam 11 gibi mayaliyom sabaha kadar duruyor artik oglus kacta uyanirsa o saatte atiyom dolaba
Saol cano yazayım bende

Canim sebzeleri kaynattigim suyun birazini suzuyom az birakiyom birazda z.yag ekliyom.disiniz hayirli olsunnn bizimkinin kocaman oldu alt iki disi
He senin de 2 taneydi demi diş.bizim de 2 görünüyo görebildiysem tam. Zeytinyağı ne kadar? Sebze ne kadar? Ne çok soru sordum dimi kusura bakma yeni başlıcaz ya ondan yani cano

He senin de 2 taneydi demi diş.bizim de 2 görünüyo görebildiysem tam. Zeytinyağı ne kadar? Sebze ne kadar? Ne çok soru sordum dimi kusura bakma yeni başlıcaz ya ondan yani cano
Cift geliyomus genelde cano ole geldi bizimde. sor tabi ayipsin canimsin komsum.sen az miktarla basla mesela tek besinse ceviz buyuklugunde hasla ez karistirdigin zaman hepsinden az az ya bide bakican iste kizce daha istiyosa cogaltirsin bidaha yaptiginda z.yagida genelde 1 cay kas.kadar koyuyom goz karari he bide su vermeye baslican dime ici yanar yavrusun meyveden pureden sonra:)

Cift geliyomus genelde cano ole geldi bizimde. sor tabi ayipsin canimsin komsum.sen az miktarla basla mesela tek besinse ceviz buyuklugunde hasla ez karistirdigin zaman hepsinden az az ya bide bakican iste kizce daha istiyosa cogaltirsin bidaha yaptiginda z.yagida genelde 1 cay kas.kadar koyuyom goz karari he bide su vermeye baslican dime ici yanar yavrusun meyveden pureden sonra:)
He verdim cano su 2 çay kaşığı.püreyi patates yaptım 1 tatlı kaşığı yedi zaten sonra öğürdü:KK48:

X