2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ben ısı duyarlı kaşık aldım, tavsiye ederim. Çok sıcak birşey ise rengi değişiyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O dediğiniz kaşık nasıl bişey.ne diye satılıyor daha doğrusu.ben e bebekte sordum ısı ölçen kaşık varmış diye bizde yok dedi :44:

Son düzenleme:

kizlar sunnetten hic korkmayin cabucak iyilesiyo.ben ogluma 1 yasindayken sunnet yaptirdim.daha erken yaptirmadigima pisman oldum.emeklemeden yaptirin bence biyerlere carpip surtup cani acimaz hic. ben oglumu yaptirdigimda sadece lokal uyusturmuslardi.bizi almadilar ameliyathaneye.simdi uyutmadan yapmiyolarmis.yani ameliyata girseniz bile bebeginiz kendinnde olmayacak.ben sahsen o ani goremezdim dayanamam kii. ama gonlunuzu ferah tutun en fazla iki gun cani aciyo sonra hicbiseyi kalmiyo

Kızlar yoğurt mayalama aleti kullanan varmı aranızda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah öyle birşey demez doktor canım bende dayanamam sen ne zaman sünnet ettirdin oğluşunu??

evet canım bende emeklemeden yaptırma çabasındayım, bide aklı fazla ersin istemiyorum. ben genel anesteziyle yaptırmam oğluma yaa lokal yapsınlar araştıracam bulurum öyle yapacak bi yeri inşallah..

allahım bugün çıldırmak üzereyim çok sinirliyim. oğlumm sabaha kadar en uzun uyuduğu yarım saat oldu sürekli uyandı. tam uykuya yeni dalıyorum uyanıyor. bide sürekli sol kulağını tutuyor ağrıyor mu bilmiyorum ya off ama uykusuzluktan bittim

Kizlar bebis lere ne oluyo yaaa benimmkizomda.su 4 ay asimizi olduk kan ilacina basladik o zamandan beri huysuz aglamalari bitmio uyku duzeni bozuldu

inşallah öyle birşey demez doktor canım bende dayanamam sen ne zaman sünnet ettirdin oğluşunu??
Canim biz 87 gunlukken yaptirdik lokal anesteziyle oldu. İlk 2 gun sıkıntılı ama sonra hersey normal oluyo. Ne kadar kucuk olursa o kadar iyi ama artik eylul de yaptirman cok mantikli cunku havalar coook sicak mahvolmasin cocuk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kulagini dis cikarirken tutarlarmis cnm dis geliyo olabilir baktin mi

O dediğiniz kaşık nasıl bişey.ne diye satılıyor daha doğrusu.ben e bebekte sordum ısı ölçen kaşık varmış diye bizde yok dedi :44:

Markasını hatırlamıyorum kaşığın üzerine de baktım yazmıyor ikili olarak satılıyor. Kaşığın uç kısımları mor renkte. Sıcak şeylerle temasta pembe oluyor rengi. Chicco dan almış olabilirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bencede sen kendi içinden geleni yap sonuçta anneler babalara göre daha hassaslar valla daha çok küçük ne çay ne çikolata için bence 6. ayına kadar anne sütü verilir yada zorunlu olarak mama ben anlamıyorum şeker çikolata vermeyi sonuçta buncacıkların midesi ne ki hem o tatları almak için çok uzun zamanları var önlerinde anne sütüyse daha sonrasında olmayacak yararı ise anlat anlat bitmeyecek bişey

henüz oğluşunu sünnet ettirmeyen annişler, sünnet zamanınızı belirlediniz mi? biz sanırım 6-7 aylık gibi yapacağız

hakkaten bende ne zaman yaptıracağımızı düşünüp duruyorum yaptırsak şimdi acaba sonrasında huzursuz olup huysuz bi çocuğa dönecek mi diye düşünüp duruyorum bakalım hayırlısı artık birde kıyamıyorum o ameliyata girme felan bende bilemiyorum ne yaparım içim almaz sanırım iğne olurken bile içim acıyor...

Teşekkür ettim her yerde yok sanırım mağaza olarak.

Canim benimki nuby simdi baktim bebefikte var 6 tl.
Nuby yumusak kenarli isiya duyarli kasik ismi bi bak istersen

Baktım demin de nette 1 yerde var. Mağazalarda da yok sanırım ya.bebedor varmış ama onun tipini beğenmedim sen naptın çantayı aldın mı? Geçen sana seslendim esra kız orda mısın diye de ses vermedin

Baktım demin de nette 1 yerde var. Mağazalarda da yok sanırım ya.bebedor varmış ama onun tipini beğenmedim sen naptın çantayı aldın mı? Geçen sana seslendim esra kız orda mısın diye de ses vermedin

Ay pardon canim ya inan gormedim. ben kasigi
Ole bebek alisverisine gitmistik eminonunden almistim bu arada
Biaey diyim ben bu kasiklarla tek su veriyom artik ortasi cok
Cukur ek gidalari verorken zorl oluyor cocugun diline döndurup
Yalatman lazim ozamanda oguruyor cok cukur olayan bi kasik bak
Buarada cantaya bakmaya bugun gitcektik olmadi yarin magazyi talan edicem
Ben bide oglusa ilerisi icin mini havuzla 100 luk havuz toplari oluyo onlardan
Alcam oturunca koyarim icine cildirsin toplarla oyalancak
Seyler turetmeye calisiyom yoksa hep yakamda.seneyede balkonda
Havuza su koyarim oynar

Hanımlar epeydir takip ediyorum sizi ama yazmamistim bende mart annesiyim oncelikle ek gida konusunda sunlari soylemek istiyorum oglum 3250 dogdu 1.aay 1200 2.ay 1100 aldi ama 3.ay ortada hicbisey yokken emmeyi birakti ve denemedigim yontem kalmadi memeden emsin cabam sonucunda sadece 500 aldi sonra ben basladim pompayla sut sagmaya ve yaklasik bi bucuk aydir gunde 8 kere sagiyorum allahtan geceleri ,meme emiyo uyku sersemi olgugundan ve 4.ay 800 almis cok sukur 6850 olduk o pompa canimi acittiginda formul mamalara elimi atmadim azim ettim sadece anne sutu alsin diye simdi yavas yavas yogurt tattirmaya basladim keci sutunden gunluk mayaliyorum nefis oluyo oglumda afiyetle yiyor simdilik sadece uc yemek kasigi kadar veriyorum ama 5.aydan sonra öğün olarak vercem ayrica mevsimi gecmeden seftali suyuda tattircam onu 4.ayin sonuna dogru vercem paylasmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…