2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
yok canım köpek dişim. süt dişim dökülmemişti daha onu çektiler, şimdi içinde gerçek dişim var ameliyatla açacaklar bi aparat takacaklar oraya, birkaç ay içinde yavaş yavaş çıkacak dışarı. inşallah ağrısız sızısız geçer benimki de

Hımm o da değişikmiş.inşallah çabuk atlatırsın kazasız ,ağrısız

henüz oğluşunu sünnet ettirmeyen annişler, sünnet zamanınızı belirlediniz mi? biz sanırım 6-7 aylık gibi yapacağız

aslında emziren annelere göre antibiyotik veriyorlar yasak değil canım da zararlı yani sonuçta, bebeğimin bünyesine antibiyotik gitsin istemem. ameliyat tarihinde 5.5 aylık olur miniğim ek gıdaya baya bi başlamış olurumsadece içeceği süt miktarı azalmış olur . mama versem mi diye düşünüyorum ama tekrar anne sütü almaz diye korkuyorum. sağıp buzluğa atsam şimdiden o kadar sütüm yok. off ne yapacağımı bilemedim . benim asıl korktuğum diş ameliyatı nasıl olur acaba yaa çok ağrır mı ki :18:

Gecmis olsun cano ya ben gecen sene 2 ay arayla
2 tane gomuk 20 lik aldirdim ameliyatla o esnada
Bisey duymuyonda sonrasibda biraz sizliyor ve sisiyor bayag antibiyotik
Aliyon zaten antibiyotigin 3.gunubde sislikte iniyor agrinda gidiyor
Benim sana tavsiyem yaninda buz torbasi gotur
Dr.eve gidince buz koy hemen dedi evim uzakti gidene kadar
Sismeye baslamisti bile sen yaninda gotur hemen koy

ah keşke çevredeki insanlar da bizim gibi hassas olsalar daha iyi olurdu canım, ben mesela çocuğumun ağzına çay vermek istemiyorum çayın tadını bile bilsin istemiyorum, eşim de hayır vereceğiz diyor , bizim bi akrabanın çocuğu var 1,5 yaşında, onlara misafirliğe gittiğimizde ben bir çay bardağı çay içiyorum, o çocuk 1 kupa bardak çay içiyor üstüne bide ağlıyor bitince yarım kupa daha veriyorlar ve eşim bu durumu normal karşılıyor :KK53: yada diyorum eşime gelen misafirlere söyleyelim çocuğu çikolataya şekere alıştırmasınlar, her gelen çikolata yerine meyve getirsin versin eline diyorum yok olmazmış çocuk dediğin bol bol şeker çikolata yermiş. nesi zararlıymış herkez yemiş küçükken birşey olmamış . millet heralde yer yemez kanser olmasını falan bekliyor olmayınca aaa birşey olmuyor ne olacak deyip yediriyorlar. günümüzde daha 20 yaşında insanlarda midesinde gastrit ülser , bağırsak hastalıkları falan çıkıyor ama kimse düşünmüyor neden acaba diye. sindirim sistemlerimiz çökmüş durumda ama hiçkimse farkında değil.

Merhaba
Şeker vb şeylerin tattırılmasına ben de çok karşıyım ama günde 1-2 çay kaşığı açık çay barsakları besliyor ve gazını rahat çıkarmasını sağlıyor. Elbetteki her zaman vermemek lazım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

henüz oğluşunu sünnet ettirmeyen annişler, sünnet zamanınızı belirlediniz mi? biz sanırım 6-7 aylık gibi yapacağız

Off haci off benim oglus 10 aylikken ameliyat olcak
Dogustan peygamber sunnetli oda ameliyatla duzeltilip
Normal sunnet yapiliyor hergun dusunuyorum minigimi
Ameliyata nasil gondericem diyee ellerine nasil teslim edicem diye
Cok biyuk ihtimal bende gircem duraman disarda bekleyemem asir gelir :..((

Off haci off benim oglus 10 aylikken ameliyat olcak
Dogustan peygamber sunnetli oda ameliyatla duzeltilip
Normal sunnet yapiliyor hergun dusunuyorum minigimi
Ameliyata nasil gondericem diyee ellerine nasil teslim edicem diye
Cok biyuk ihtimal bende gircem duraman disarda bekleyemem asir gelir :..((

hacı Allah sağlıkla kurtarsın miniğini , bende sünnet yapılırken girsem mi diye düşünüyorum ama ben senin tam tersine girersem kötü olurum eşim girecek . :KK5:

Merhaba
Şeker vb şeylerin tattırılmasına ben de çok karşıyım ama günde 1-2 çay kaşığı açık çay barsakları besliyor ve gazını rahat çıkarmasını sağlıyor. Elbetteki her zaman vermemek lazım.

merhaba canım , çayın tadını alan çocuk sürekli isteyecek ben bu yüzden karşıyım ama çevre zaten rahat bırakmayacak bardak bardak içirip bide gülecekler ne güzel içti diye :KK47: yoksa tabiki dediğin gibi 1-2 çay kaşığının zararı yerine faydası var

Gecmis olsun cano ya ben gecen sene 2 ay arayla
2 tane gomuk 20 lik aldirdim ameliyatla o esnada
Bisey duymuyonda sonrasibda biraz sizliyor ve sisiyor bayag antibiyotik
Aliyon zaten antibiyotigin 3.gunubde sislikte iniyor agrinda gidiyor
Benim sana tavsiyem yaninda buz torbasi gotur
Dr.eve gidince buz koy hemen dedi evim uzakti gidene kadar
Sismeye baslamisti bile sen yaninda gotur hemen koy

tenk yu esratoş dediğini yapacağım :KK19:

kızlar çok masrafsız bi kocam var. yarın salı yine evde kocişim, geçen hafta mantı ve revani yapmıştım bu hafta da mantı ve başka tatlı( ilk defa deneyeceğim) yapacağım. mantıdan vazgeçemiyoruz gayserili olarak :KK1: iftardan sonra da bebek arabamızla bebeco ya gideceğiz miniğime birkaç birşey bakacağım belki bayramlık falan alırım. bide mama kaşığı alacam evdeki tatlı kaşığı bi kaç kere damağına çarptı acıttı galiba :KK43: bide mama sandalyesi bakacağız ama netten baktım çok pahalılar yaw :KK53: iftardan önce de pazarımızı gezeceğiz sebze meyve alacağız, dışarı pek çıkamadığım için benim tek lüksüm mahalle pazarı :KK1: gerçi ben eskiden beri severdim pazarları bıraksanız bi pazarlardan bide züccaciye dükkanlarından çıkmam :KK9:

merhaba canım , çayın tadını alan çocuk sürekli isteyecek ben bu yüzden karşıyım ama çevre zaten rahat bırakmayacak bardak bardak içirip bide gülecekler ne güzel içti diye :KK47: yoksa tabiki dediğin gibi 1-2 çay kaşığının zararı yerine faydası var

Evet haklısın etraftakilerin yapacaklarından ben de korkuyorum.

kızlar çok masrafsız bi kocam var. yarın salı yine evde kocişim, geçen hafta mantı ve revani yapmıştım bu hafta da mantı ve başka tatlı( ilk defa deneyeceğim) yapacağım. mantıdan vazgeçemiyoruz gayserili olarak :KK1: iftardan sonra da bebek arabamızla bebeco ya gideceğiz miniğime birkaç birşey bakacağım belki bayramlık falan alırım. bide mama kaşığı alacam evdeki tatlı kaşığı bi kaç kere damağına çarptı acıttı galiba :KK43: bide mama sandalyesi bakacağız ama netten baktım çok pahalılar yaw :KK53: iftardan önce de pazarımızı gezeceğiz sebze meyve alacağız, dışarı pek çıkamadığım için benim tek lüksüm mahalle pazarı :KK1: gerçi ben eskiden beri severdim pazarları bıraksanız bi pazarlardan bide züccaciye dükkanlarından çıkmam :KK9:

Ben ısı duyarlı kaşık aldım, tavsiye ederim. Çok sıcak birşey ise rengi değişiyor.

kızlar yarın dişçiye gidiyorum içte gömülü dişimi çıkarmak için amelaiyat yapacaklar çok korkuyorum :18: aslında aylar önce yapacaklardı ama bebeğişm biraz büyüsün istedim sadece anne sütü almasın istedim , antibiyotik sütümden geçeceği için. bayramdan sonraya randevu alırız off varya düşündükçe kötü oluyorum

Canım hiç korkma çok güzel uyuşturuyorlar hiçbişey hissetmezsin birkaç gün yeri ağrır ama korkma yani

hacı Allah sağlıkla kurtarsın miniğini , bende sünnet yapılırken girsem mi diye düşünüyorum ama ben senin tam tersine girersem kötü olurum eşim girecek . :KK5:

Canim insallah dusundugun gibi olur. Bende oglum sunnet olurken girmem asla dayanamam dedim ama doktor kabul etmedi annesi sen ellerini tutup onu sakinlestireceksin dedi. Ahh ahh ömrumdem ömur gitti yanimda oglumu kestiler !!! Ama cok sukur kurtulduk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X