2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bugunde kabak verdim pasaya onuda supurdu:))
3gun sonra gene meyveye doncem sonra yogurt
Veriyim diyomda ilk maya icin ne kullandibiz kizlar ve
Hergun yenimi mayalicaz 2 gun yiyemezmi

Ya kafayi yicem yaa bebisim.durmak bilmio dewamli aglio saat 11. Bucukda bezini degstrdim.ve 3 saat gecti bezde tik yok acaba bobrekle ilgili bisi mi bide gazini cikario cikarirken agliyo acabaa poposu aciyomu amann vallla anlam veremiom belim.heryerim.koptu

Off kardes off bazen benimkininde tutuyo kecileri
Ter icinde kaliyom esime diyom kacicam evden
Cinsiyeti neydi bebisin

Makatta çatlak olabilir canım benm minnoşta varmıs haberimiz yokmus dr muaynede baktı krem verdi. Bizimde çişimiz çok ama çok azaldı çünkü emmiyor gazı var vs bizde sürekli huzursuz ağlamaklıyız şu günler bi geçse...

Burp çok güzel yazmışsın beni çok bilgilendirdi teşekkür ederim. 6. Aydan sonra bebişine yaptığın herşey hakkında arada bir küçük bilgiler verirsen sevinirim

selam kızlar, ben bişey sorucam size, gün içinde uyku beslenme zamanları dışında ne yapıyorsunuz bebeğinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz? ben emziriyorum sonra biraz bırakıyorum koltuk ya da oyun halısına ama yanından öyle fazla uzaklaşamıyorum beni görmek istiyor. dönmeyi öğrendiğinden beri iki dakika sırt üstü durup hemen dönüyo ve bol bol bağırıyor. bağırmaya çok alıştı. sonra arada konuşuyorum onunla. uyutmak istediğimde çıldırıyor hemen ağlıyor, güldürüyorum gıdıklıyorum filan. sonra uyursa bi 15-30 dk kadar uyuyor. sonra yine aynı. evde iş filan neredeyse hiç yapamıyorum genelde yanındayım. gece uykusuna da memede dalmaya başladı bu ara. hiç yapmazdı böyle ama artık 2-3 saat belki memeden çekmiyor ağzını, ben çekersem uyanıyor. öyle bekliyorum. yani demek istediğim siz nasıl vakit geçiriyorsunuz? sanki bişeyleri eksik yapıyor gibi hissediyorum. bir de çok sıcak ondan da bunalıyoruz, dışarı da çıkılmıyor

bir de yüzünü filan her yere sürüyor elleri hep ağzında. sürekli kıl tüy topluyorum elinden ağzından. hasta olacak diye korkuyorum valla kıl bitmiyor evde, saçlar, tozlar..

Ben sürekli onunla konuşuyorum. İnteraktif davranmak gerekiyormuş. Bugün 4.ay kontrolü vardı. Doktor tavsiye etti. Oyun halısı aldım onun üzerindeyken de yalnız bırakmıyorum, oyuncaklarla ben oynatıyorum. Onu uyanıkken yalnız bıraktığım tek zaman dilimi salıncakta olduğu zaman. Otomatik sallanan bir salıncağı var. Müzik çalıyor ayrıca 10-15 dakika orada kendi vakit geçiriyor. Birde doktor bugün yumuşak kitaplardan alabilirsin dedi. Hemen aldım onunla ilgilebiyor, genelde yemeğe çalışıyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün 4.ayımız bitti. 65cm ve 6600gr bebeğim. Doktorumuz gelişimini çok iyi buldu. Ek gıdaya geçiş yapacağız ama. Elma, şeftali, kayısı suyu ile başlayıp sonra püresine geçecekmişiz. Yoğurt ve çorba tarifleride verdi. Hergün mutlaka emzirmeden önce 3-4 kaşık vermemi istedi. 10 gün sonra uzun bir yolculuk ve tatil yapacağız o zama için de hipp marka kavanoz ek besinlerden ayına uygun olanlardan tavsiye etti. Eğer isterseniz çorba ve yoğurt tariflerini paylaşabilirim ama doktorunuza danışmadan vermeyin tabiki.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sizin bebişle aramızda 2 gün vardı bakalım bizim dr bişi dicek mi.bende kilosunu merak ediyorum daha çok,geçen ay az almıştı.kafa ölçüsü nedir bir de ? Tarifleri paylaşırsanız fikir olur.kızım doğduğunda 4 gün sarılıktan yatmıştı hastanede ozaman da hipp mamadan aldırmıştı dr.bende hipp in çaylarından kullanıyorum kendime.

Hımm iyi kaşık için fikrim olsun ozaman teşkür.ben kızıma ilaç içirirken mecbur kaşık almıştım aventin silikon güzel memnunun ben.çantayı ben aldım sen naptın diye soracaktım o gün.hemde turuncu olandan ama daha kullanmadım.bence onu soğuk kullanmak gerekince yanına buz torbası koymak gerekir yoksa soğuk tutmaz.bende tatailde denize gidersek ayaklarını soğmayı düşünüyorum napcak çok merak ediyorum valla cıp cıp cıp

teşekkür ederim.
ben de konuşuyorum, o ses çıkarıyor mesela, susunca ben bişey söylüyorum. sonra susup onu bekliyorum. bu sayede sohbet etmeyi öğreniyorlarmış. yani en azından nasıl konuşulacağını. bazen de konuşmuyoruz sadece çığlık atıyoruz onu da çok seviyor. taklit etmek iyi oluyormuş. çığlık atıyor mesela, aynısını yaptığımda çok hoşuna gidiyor, devam ediyor.
bizim 4. ayımız da cuma günü doluyor.

Bebişi çıngırağı elinde sallayan var mı? Bi de verem aşısı yerleriniz ne alemde.bizimkinin üstü hafif kabuk gibi olmuş baya zaman geçmesine rağmen

Bebişi çıngırağı elinde sallayan var mı? Bi de verem aşısı yerleriniz ne alemde.bizimkinin üstü hafif kabuk gibi olmuş baya zaman geçmesine rağmen

Cano bizimki gosterince uzaniyo iki eline 2 cingirak
Salliyor bu aralae taklit yapmaya basladi agiz hareketlerimizi
Asida iyice kabuklandi duser yakinda iz kalir cantayida yarin alcam
Turuncu hastasi olarak turuncu tabiki ya ben aslinda
Pekte termos kismini dusunmuyom cunku busene bize uzun yol yok
Seneye eylulde 10 gun bi tatil koyune gidicez ole anlastik goncam
Ve oglusla .yani o cantayi butun yiceklerini toplaain hijyen olsun
Catali kasigi kabi ilaci bir arada olsun diye istiyom yarin bakicam bakalim
Kucukse almam herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…