2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar enfeksiyon sebebiyle on gün hastanede yattık dün çıktık allahım çok zor günler geçirdim çoçuğum çok ağladı gece gündüz ateşi hiç düşmedi şimdi biraz daha iyi sma kızlar doktor emzik ve biberonların hep kaynatılmasını istedi bizde veevelin steril cihazını aldık hazırladığım mamayı ırda steril ediyorum emziğinde atıyorum içine iyi oludyor

Kızlar enfeksiyon sebebiyle on gün hastanede yattık dün çıktık allahım çok zor günler geçirdim çoçuğum çok ağladı gece gündüz ateşi hiç düşmedi şimdi biraz daha iyi sma kızlar doktor emzik ve biberonların hep kaynatılmasını istedi bizde veevelin steril cihazını aldık hazırladığım mamayı ırda steril ediyorum emziğinde atıyorum içine iyi oludyor

Geçmiş olsun Allah yaşatmasın bidaha sana da kimseye de inşallah.neyden oluyormuş enfeksiyon?

Canim bizde de 2 gun ates olduydu 37-38,5 arasinda degisen.kanda enfeksiyon cikti.2 gun igne antobiyotik kullandik,cok sukur gecti.sadece anne sutu aliyor,enfeksiyonu nerden kimden kapti anlamadum ben de.size de cok gecmis olsun,bi daha tekrarlamaz umarim

Benimki çıkarmasak kusuyor senin bebiş kusmuyor o zaman bacı :KK9: bide senin bebiş Mart başında mı doğmuştu benimkinden büyüktü sanırım.ne zamandır kendi çıkarıyor?

bir haftadır falan kendiliğinde çıkarıyor valla ben de şaşırdım :KK53: sen ne zaman doğum yapmıştın bacı :KK1:

Anneler sizin bebişler de emerken sürekli hareket halinde mi? Benimki kımıl kımıl valla kol bacak durmuyo:KK55:

benim esim cumartesi de calistigi icin o aklim gelmedi bebislerle gezmelere gidilmis olabiliirr tabi :)

Biz bugun anneannedeyix ve super bigun
Gecirdik oglen uykusunu guzel uyuduktan sonra
Cikardik disari guzel bi ogle yemegi yedik
Anneanne dede ve dayi babamiz isteydi daha
Sonrada yesilliklerde gezdirdik oglusumu
Acik havada bol bolda uyku cekti

Biz bugun anneannedeyix ve super bigun
Gecirdik oglen uykusunu guzel uyuduktan sonra
Cikardik disari guzel bi ogle yemegi yedik
Anneanne dede ve dayi babamiz isteydi daha
Sonrada yesilliklerde gezdirdik oglusumu
Acik havada bol bolda uyku cekti

acik hava gercekten iyi geliyo bizde yarin cikicaz insallah huysuzluk yapma oglusumm

Bugun oglumun 3. Ay kontrolunu yaptirdik bebegin 7330 gr 66 cm olmus bas cevresi 39.5 doktor az buyumus dedi canim sıkıldı. Bobrek kanallarindaki genisleme icin ultrason cekildi gecen ay sagdaydi simdi solda milimetrik genisleme var doktor sunnet dusunebilirsiniz dedi babasi yaptirmam diyo ikna etmeye calisicam artik. Kucuk dilindeki kist hala duruyo genelde gecer diyor doktorumuz insallah gecer bebegimin sıkıntıları. Rabbim yavrularimizi esirgesin..

Bugun oglumun 3. Ay kontrolunu yaptirdik bebegin 7330 gr 66 cm olmus bas cevresi 39.5 doktor az buyumus dedi canim sıkıldı. Bobrek kanallarindaki genisleme icin ultrason cekildi gecen ay sagdaydi simdi solda milimetrik genisleme var doktor sunnet dusunebilirsiniz dedi babasi yaptirmam diyo ikna etmeye calisicam artik. Kucuk dilindeki kist hala duruyo genelde gecer diyor doktorumuz insallah gecer bebegimin sıkıntıları. Rabbim yavrularimizi esirgesin..

kilosu falan gayet iyi ama bi onceki aya bakarak mi oyle dedi doktorunuz acaba. sunnet biz de yaptircaz 6. ayda bekliyoruz bakalm

bebegimi ayakta sallayarak uyutuyorum 3 aylik oldugundan beri daliyo gibi oluyo cani yaniyo gibi aglayarak uyaniyo salliyorum kucagimda sakinlestiriyorum tekrar daliyo 2-3 kez oluyo bu iyice dalana kadar. Gaz desem gaz biteli baya oldu sizler yasiyo musunuz buna benzer bi durum?

kilosu falan gayet iyi ama bi onceki aya bakarak mi oyle dedi doktorunuz acaba. sunnet biz de yaptircaz 6. ayda bekliyoruz bakalm

bebegimi ayakta sallayarak uyutuyorum 3 aylik oldugundan beri daliyo gibi oluyo cani yaniyo gibi aglayarak uyaniyo salliyorum kucagimda sakinlestiriyorum tekrar daliyo 2-3 kez oluyo bu iyice dalana kadar. Gaz desem gaz biteli baya oldu sizler yasiyo musunuz buna benzer bi durum?

Kilosu boyu iyi de bas cevresi icin az buyumus dedi gerci ben evde olctum 40 cm yanlis olctu yardimcisi heralde. Biz de sunneti sonbaharda yaptiralim diye dusunduk en son tabi esim fikir degistirmezse. Uyku olayi bizimki de bazen uykusunda oyle inleyerek agliyo kucagima aliyorum pispislarken gazi cikiyo muhtemelen gazdir ya da buyume atagi geciriyodur.

X