2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
stres yapma kesedir benimde sat 16 haziran görülmedi karından biraz heyecanlı günler bugünler sıkıntı olsa doktorun söylerdi
sağol canım ya inşallah..biraz evhamlıyım sanırım 4 yıl bekledim çok süpriz bi şekilde olunca bişey olucak diye çok korkuyorum..benim sağ tüpüm tıkalı oyüzden de çok korkuyorum dış gebelikten..vajinal ultrasonda bi siyahlık var büyük ihtimal kesedir dedi doktor..artık korkmamam lazım değilmi..sen vajinal ultrasonla baktırmadınmı keseye..
Bende var agri ama damarlar ağrıyor sanki

Cok gecmis olsun Allaha emanetsiniz sağlıklı bir sekilde taburcu olursunuz inşallah

Yoktur merak etme 1886.7 larda bile gorunmedi benimki telas etme

ben dün hcg baktırmadım canm sat 19 haziran 19 temmuzda hcg 406 dı dahada baktırmadım..

Son düzenleme:
2-3 saat uzak kaldim cosmusunuz yine hamsler oku oku bitmedi
Ben cinsiyei ile ilgili bisey hissedemiyorum yaaa ,ama cevremdeki herkes erkek olacak diye yorum yapiyor. Bakalim kismet, ilk kaybettigimden sonra suan cinsiyeti valla onemli degil saglikli sihhatli dogsunda minisim

:))) güzel mart anneleri bakıyorum da cinssiyet tahmınlerı başlamıs ben ilk bebeğimi karnıma dustuuu andan ıtıbaren erkek ddedım erkek olacaktı doğabılseydı annenın hıslerı dogru çıkıo bunu da erkek hıssedıom ama ılkınden mı etkılendım bılmıom ama kız annesı olmak çok güzellllll hayırlısıyla hangısı olursa olsun

Kızlar sizde alt karin bölgesi yani göbeğinizın alt kisminda bi şişlik hissediyormusunuz karnımı içeri çekmeye çalışıyorum orası girmiyor içeri mesela. YOksa yavaş yavaş karnım mi büyümeye başladı :)

ayy kızlar ben de bu topiğe girmek istiyorum nisan ilk günleri olunca nisan annelerinde kimseyi bulamıyorum. çok da acemiyim hamilelikte. sizler yardımcı olursunuz hiç olmazsa benden daha tecrübelisiniz hepiniz

oluruz canım hoşgeldın ewet alıyım sorularını :))))

ay canım hiç bir şey bilmiyorum ki. Bi de doktorum çarşambaya gel dedi geçtiğimiz çarşamba. Hiç bir şey bilmiyorum gidince ne öğrenicem ne yapıcam bebeğimi görebilecek miyim

ama daha küçükmüş keseyi görürsünüz sadece hormonlarını sekerını tansıyonunu ölçerler idrar testı de iste unuturlarsa ole ilk muayenede başka bişiy yok

Bebeginin cinsiyetini hisseden var mi?:))

Gün gün değişiyor, bir gün kızım olacak diyorum ertesi gün oğlum, bööyle net net bir hissedişim yok, ama cinsiyeti çok merak ettiğim kesin, daha belli olmasına da çok var, eşimin bütün kardeşlerinin kızı var, oğlu olan yok düşünebiliyor musunuz ben de böyle hiç oğlan doğuramayacak mışım hissindeyim, doktor erkek derse normalden çok şaşıracağım kesin kızım olsa da çok sevinirim, oğlum olsa da, bakalım Allah ne verirse, kızın ismi hazır da oğlanın ki muallakta

görüdüğüm enteresan rüyalarım da oldu, hamile kalmadan önce de görmüştüm, ne alakası var demiştim ama hamile kaldım, çevremden bir kaç kişi de bebeimin cinsiyeti iile ilgili rüyalar görmüşler, paylaştılar, çok şaşırdım, bakalım kısmet bekleyeceğiz mecburrrr

aranizdan ayriliyorum..gelismeyen gebelik..detaylarla sikmayayim sizi..carsba gunu kurtaj olacak..buyuyemeyen melegimi koparacaklar benden.hepinize hayirli dogumlar...allahim guzellikle kucaga almanizi nasibeylesin

aranizdan ayriliyorum..gelismeyen gebelik..detaylarla sikmayayim sizi..carsba gunu kurtaj olacak..buyuyemeyen melegimi koparacaklar benden.hepinize hayirli dogumlar...allahim guzellikle kucaga almanizi nasibeylesin

Çok geçmiş olsunn çok üzüldümm Herşeyin hayırlısıı inşallah en kısa sürede oğluşuna yinee kardeşş gelir.. Allahın bir bildiği vardırr sıkma canını

çok üzzüldüm canım :'((( ALLAH sabır versin sana bende yasadım o durumu maalesef

canımmm çokk çokk geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş demkki rabbim en kısa zamanda yine nasip eder inşallah.

çok geçmiş olsun ayangell üzülmemeye çalış.bak bende düşük yaptım 4 ay sonra yeniden hamile kaldım.tez zamanda aramıza dönersin inş.Allah herşeyin hayırlısını versin..

Canim cok gecmis olsun cok uzuldum.hayirlisi boyleymis demekki.. bende ilk gebeligimde kurtaj olmustum hep boyle teselli etmeye calistim kendimi. Allah sabir versin cnm

Canım çok geçmiş olsun,Allah sana sabır versin çok zor tahmin edebiliyorum.ama içini ferah tut Allah ona ol deseydi o zaten olacaktı.herşeyde bi hayır vardır.Allah tez zamanda tekrar nasip eder de yine görürüz seni burda...

Bende korkuyorum yaaaa ya kalp atislarini duyamazsam yine nebicim bisey bu beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…