2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ben kız hissediyorumm çünkü kız istiyorum İnşallah hayırlı olur sağlıklı olur ve kız olur diyorum hep Tontiş tontiş bir poposu olsunnnnnn

ben kız istiyorum ama oğlum olacak gibi geliyor
ve çok korkuyorum tamam kızda oğlan da aynı ama ben oğlan tecrübesini erkek kardeşimde yaşıyorum
bütün sorumluluğu bana ait ve çok asi bir çocuk, hiç bişeyin kıymetini bilmiyor
bir de oğlum olursa aynı şeyleri yaşayacam diye korkuyorum
sağlıklı olsunda napalım ki çekecez mecbur

aynen napacann mecbuurr.biz üç kız kardeşiz ablamın 2 kızı var ve ben hala kız istiyorum.erkek çok yaramaz oluyor hakikaten yaaa

aynen napacann mecbuurr.biz üç kız kardeşiz ablamın 2 kızı var ve ben hala kız istiyorum.erkek çok yaramaz oluyor hakikaten yaaa

bizde 3 kız bir erkek kadeşiz
büyük ablamın 2 oğlu bir kızı var
küçük ablamın bir kızı var 2. kızı yolda
küçük ablamın kızı dünyalı değil maşallah bir çocuk bu kadar mı akıllı uslu olur
büyük ablamın 2 oğlu da dünyalı değil kesin başka bişey onlar evi yıkarlar kanepelerin başından inmezler kırılmadık dökülmedik bişey bırakmazlar
kınıyorum başıma gelecek Allahım sen koru
benim yavru erkek olursa babası gibi akıllı uslu olsun (dinimiz, amin )

amiiinn inşallah.:) sizde karışıkmış kız erkek ama sakın kınama kuzumm hele hamişken hiiçç kınama başına geliyor çünkü

Ben erkek hissediyorum.elim mavilere gidiyo hep.birde esimin tarafi hep erkek birtane kiz var sulalede.hayirlisi.saglikli olsunda.kiz olsada bir o kadar sevinirim:))

ben de rüyam da erkek çocuğum olduğunu gördüm.rüya tabirine baktım rüyasında erkek çocuk doğurduğunu gören hamile kadın kız doğururmuş:)))doğru mu acaba?bilen varmı aranızda?

Son düzenleme:
ayy kızlar ben de bu topiğe girmek istiyorum nisan ilk günleri olunca nisan annelerinde kimseyi bulamıyorum. çok da acemiyim hamilelikte. sizler yardımcı olursunuz hiç olmazsa benden daha tecrübelisiniz hepiniz

bende ilk öğrendiğimden beri kız gibi hissediyorum ,oğlumdaykende erkek hissetmiştim ki oldu ,öncelikle sağlıklı olsunlarda erkekte çokkk tatlı inanın bana ,onu süslemek hele benimki sarı saçlı düz uzun saçları var küt gibi erkek ya kravat takınca çok tatlı oluyorlar.babaya çok düşkün ama bana düşkün bir kızım olsun istiyorum. bu arada kız için bereketli denmiş doğrudur ama erkekte öyle biz hem ev hem araba aldık ve heryıl iş bulup çalıştım oğlumun bereketinede inanıyorum ,çin takvimide kız diyor ,oğlumda tuttu

duyulur canım,oğlumda 6+4 de duyuldu ,bunda doktorum geç tarih verdi pazartesi 8 haftalıkken gitmiş olacam maalesef ,beklemek zor

ayyy bende pazartesi gidicem kuzum sata göre benimde tam 8 haftalık oluyor ama benim geç döllenme galiba onun için ben 7 diyorum 6+3 de gittiğimde 5 haftalık yada daha ufak dedi tam gün vermedi onun için bende geriden hesaplıyorum .inşallahhh pazaretsi duyarım yaaaa

benimde temizlik var ,doktora gideyimde bir ondan sonra ilk mutfakla başlıyacam

canım sağlı sollu vuruyorum hep ,sanırım önceki gebelikten çatlağım çok fazla onun olduğu yerlermi ağrı yapıyor yada eski iğne yerlerinemi denk geliyorki 3 yıl oldu ama ,hergün dönderiyorum göbek sağ sol bacak sağ sol diye ,eskiden iğne kutularında resimleri vardı şimdi yok

Bugun oruc tuTmadim oyuzden islere sardim ama cok belim agridi suan uzaniyorum
Cam koltuk sildim evi supurup sildim camasirlar..ama olsun rahatladim :)

Cinsiyet icime kiz doguyor benim
Bir kizim var allah uzun omur versin istemeye korkuyorum imtihan olurum diye icimin bi kosesinden erkwk gwciyor ama cok uzaklarda :) kiz olsada cok sevinirim kiz cocuklar ayri bir tatli oluyor
Kizimda kiz olsun erkek olursa sevmem diyor

Kizimda erkek doguyordu icime kiz cikti bundada kiz doguyor belki erkek cikar
Rabbim eli ayagi bedeni ruhu akli duzgun evlat nasip etsin hepimuze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…