2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ya beNimde gebelige dair hicbir belirtim yok
Ne vucudumda bi degidiklik ne baska bisi
Boyle olunca daha cok merak ediyor insan hala duruyormu acaba diye.

zehrayede kardeşim, sen de mesaj düzenleme panelinden girsen de benim alıntıyı silsen olmaz mı? yaz saati rüyanı yazma deyince tırstım vallaaaaaaaaa:18:

zehrayede kardeşim, sen de mesaj düzenleme panelinden girsen de benim alıntıyı silsen olmaz mı? yaz saati rüyanı yazma deyince tırstım vallaaaaaaaaa:18:

Tirsma okadar canim
Kotu ruya goruldugunde peygamberimiz soluna doner uc kere tukyrurmus bide felak nas okurmus sanirim hadislere bi bak istersen

sildim canım ,bende rüyamı anlatmam genelde ,korkular normal canım rüyada hamile kaldın hep telaşlı yatınca :KK53: rüyada oyle olur

kizlar bi sey sorucam ayetul kursi yi turkce okusak olur mu:26:
bi de doktora giderken kagida yazsam ezber bilmiyorum da orda oyle kagittan okusam olur mu:26:

bir kaç defa tekrarla Türkçesinden ezberlersin zaten,ben ayetel kürsüyi ve amenerasuluyu babam nazmaz arkasına okurdu küçükken ben ezberlemiştim onu dinlerdim merakla nettende arabça okunuşu vardır mutlaka ordan dinle hergün bu sayede ezberlersin canım

dün doktora gittim idrar tahlili yaptık ve kum döküyormuşum meğer kızlar bulantılarım da hala devam ediyor çok canım sıkıldı şu hamileliği en ağır ben geçiriyorum sanırım :KK5::KK5::KK5:psikolojm bozuldu iyice ilaç verdi doktor inşallah kısa sürede iyi olurum ama bebişim çok iyi çok şükür ama anneyi çok üzüyor:KK20:

ben çok yorgun hissediyorum kendimi
iş yerinde çok yorulmuyorum aslında ama elim ayağım dökülüyor sanki
dün eve gittim yattım parmağımı kaldıracak halim yok
niye böyle oluyorum ki ya
yemek yiyemiyorum o yüzden mi ki acaba

oofff en berbat işimi yaptım buzdolabını temizledim çok şükür, gözümde büyüyüp duruyordu, bakalım kaç gün dayancak:KK53: mutfak temizliği çok zor yaa, girdin mi çıkamyorsun, pöff, hele şu ocak üstü dolap ve aspiratör temizliği hasta etti beni:KK37:

Günaydın kızlarrrr :KK49: Bugün tatilim ohhh daha yeni uyandım ama çok acıkmışımm :2:

Kasıklarımda biraz ağrıı var gibi hissediyorum yaa :KK14: Birdee şimdi komik gelcek ama :) Popomda yani bacağıma doğru kocamaan sivilce çıkmış resmen göz gibi :KK1: Gözü olanın gözü çıksınnn :KK37:

Canim igneyi göbek altina vurdunmu hic .oglumda vurdum igne ama göbek altina hic vurmamistim .simdi yanlar beze sanki igne girerken cok acıyor kutusunda da yazmiyordu yeri.kolu denedim kolum felçli gibi oldu saatlerce acidi .bacaklarimi simdiden bitirmek istemiyorum doğuma cok var .

canım ben göbekten iğneyi göbek deliğinden 4-5 parmak sağ ve sol tarafına yapıyorum...
hani tüp bebek tedavisinde de iğneleri öyle yaparlar ya...
bi sağa bi sola vuruyorum...
bende hiç beze oluşmadı...
bugün 23. iğnemi vurdum sadece 2 iğne yerim morardı o kadar...
bide böyle dene bakalım canım inş bidaha sıkıntı yaşamazsın...
dediğin gibi daha doğuma çok var onun için şimdi göbekten yapmak en mantıklısı...

dün doktora gittim idrar tahlili yaptık ve kum döküyormuşum meğer kızlar bulantılarım da hala devam ediyor çok canım sıkıldı şu hamileliği en ağır ben geçiriyorum sanırım :KK5::KK5::KK5:psikolojm bozuldu iyice ilaç verdi doktor inşallah kısa sürede iyi olurum ama bebişim çok iyi çok şükür ama anneyi çok üzüyor:KK20:

geçmiş olsun canımmm inş kısa sürede toparlanırsın :KK16:

X