2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
benim 14 hazirandı. keseyi gördüğümüzde 5+4 idi kalp atışına gittiğimiz günü hesapladığımda 7+1 çıkıyor muhtemelen eğer sağlıklı ise duyarım gibi geliyor. Sen ne zaman gideceksin peki kalp atışını duymaya?

bende 7+1 iken gıtcem doktora inşş hersey yolundadır.2 gun önce doktora gıttıgımde 9.4 mm idi kesesi senınkı ne kadardı cnm?

ben erken giderim kalbini duyamam falan diye korkuyorum:26:ay nolucak benim bu halim offf:26:giderken okuyacagimiz bi dua falan var mi kizlar:26:hani doktor bakarken soyle ezberden okuyabilecegimiz bi dua:26:

canım ben doktorun kapısında tam ayetel kürsiyi okuyodum içimden doktor gel dedi ve güzel haberler aldım.sanada tavsiye ederim.bende endişeden mutluluğumu yaşayamıyorum ya.benim bundan 4 ay önce düşük olmuştu 6 haftalıkken aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum:KK43:

Gecen sene dun hamile oldugumu ogrenmistim ben 2013 mart annesiyim simdi dort aylik nur topu gibi bir kizim var Allah sizleride cok guzel anneler olmayi nasip etsin dokuz ay surecek yolunuz acik olsun insallah

kıslar ya sizde de acaip iştahsızlık durumu var mı?normalde ben evde böle boş boş oturuken saçma sapan herşeyi yerdim.şimdi gıdım gıdım yiyorum.zorluyorum kendimi resmen.gerçi ilk 3 ay bebek anneden pek bişey almıyomuş daha doğrusu yediklerinden.annenin depolarından alıyomuş içim o bakımdan biraz rahat ama resmen kilo vermeye başladım..

selam arkadaşlar dünden beri nekadar çok yazışmışsınız oku oku bitiremedim :KK9::KK9::KK9:
neyseki sona geldim çok çalışkan bizim hamişler valla :KK1:
kasıklarımdaki ağrılar devam ediyor bazen çok artıyor bazen hafifliyor...
iştahsızlık ve halsizlik devam :KK31:
zorla bişeyler yemeye çalışıyorum...
bidahaki kontrol 22 ağustosta hayırlısıyla atlatırız bebişimle günleri inş :KK16::KK16::KK16:

kıslar ya sizde de acaip iştahsızlık durumu var mı?normalde ben evde böle boş boş oturuken saçma sapan herşeyi yerdim.şimdi gıdım gıdım yiyorum.zorluyorum kendimi resmen.gerçi ilk 3 ay bebek anneden pek bişey almıyomuş daha doğrusu yediklerinden.annenin depolarından alıyomuş içim o bakımdan biraz rahat ama resmen kilo vermeye başladım..

ah canım aynı sorun bende de var...
hamile olduğumu öğrenmedin önceki 1 haftada nasıl iştahım açılmıştı :KK56:
deli gibi yiyordum öğrendikten sonra ben böyle gidersem kaç kilo olurum diye düşünürken kese görmeden sonra iştahsızlık başladı...
hala devam ediyor zorla yiyorum içimede sinmiyor ama elimde değil :KK31:

selam kızlar...hcg si yavaş yükselipte sonradan düzelen ve bebeğini sağlıkla kucağına alan duydunuz mu hiç...

bende de aynı durum mevcut kilo veriyorum
ama yeme aynı sadece yediklerimden bişey anlamıyorum
bişey canım istiyo yiyorum
sonra aaa yok istediğim bu değilmiş oluyorum
Allah yardımcın olsun

Merhaba hanımlar,
Ben ilk bebeğime tüp bebek tedavisi ile 2012 yılında kavuştum. Geçen hafta öğrendik ki ikinci kuzumuz kendiliğinden gelivermiş.
Kısmetse bende Mart 2014 annesi olacağım.
SAT 15 Haziran, 5+5'deyiz bugün. Henüz doktora gitmedim. Kısmetse salı günü ( 6+3'de ) randevum var.
Bakalım inşallah hem keseyi görür hem de kalp atışlarını duyarım kuzumun. 6+3 ilk kontrol için geç yada erken değil değil mi?
İlki tüp olduğundan sürekli kontroldeydik. Bu normal olunca insan ne yapacağını şaşırıyor :KK9::KK9:

merhaba canım hoşgeldin :KK70:
ben umut tüp bebeğin sayfasında okumuştum hamile haberini...
bende geçen sene orada tüp bebek tedavisi görmüştüm ama negatif sonuçlandı...
8 tane dondurulmuş embriyom var hala merkezde...
bu ay tedaviye başlamak için adet olmayı beklerken :KK49: olduğumu öğrendim :KK16:
allah çok büyük mucizemizin nezaman geleceği hiç belli olmuyor :KK16:
senin adına da çok sevindim canım allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına da alırsın bebişini inş :KK16::KK16::KK16:

canım benimmmmmmmm ya okuduğuma göre sende pıhtılaşma sorunu için iğne vuruluyormuşsun ben daha pıhtılaşma testi yapamadan hamiş oldum ya dr. ne olur ne olmaz gün aşırı iğne verdi yapıyorum ama endişe de ediyorum açıkçası:18:

hoşbulduk canım benimmm aminnnn kucağımıza alırız inşallah hayırla sağlıkla:KK16::KK16::KK54:
bugün kan verdim tekrar 2780çıktı çok şükür herşey yolunda gidiyorrrr:KK52::KK52::KK52:

e bende folbiol kullanıyorummmmm:KK53:

evet canım bende kanda pıhtılaşma var ağır değil ama yinede clexane iğne kullanıyorum...
canım endişe edilecek bişey yok sen içini ferah tut...
sende pıhtılaşma yoksa bu iğnenin bi zararı dokunmaz eğer öyle düşünüyorsan...
maşallah değerinde çok güzel yükselmiş :KK16:
canım bende devam ediyorum folbiole :KK34:

kizlar ben geldimm

doktora gittim acik kahve bej akinti icin...
genelde pazartesileri geliyor dedim gercektende her pazartesi geliyor ... doktor demekki haftasonlari yoruyorsun kendini evde dedi.. gezsen bile 2 saati gecirme dedi. bugun gelen icinde kese ve kalp atislarina bakti... Masallah bebisi kese duzgun - kalp atislarida duzenli dedi... bir problem yok dedi. bu zamanlarda olabilir buyuyor buyudukce damarlar catlayabilir dedi...
telas stres yapmak yok ... bolbol dinlen dedi... haftasonu yorma kendini diyede uyardi :KK70:
kalp atislarini tekrar duyunca keyfim yerine geldi :KK70:
Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin ... simdiden parmaklarinda oynatiyolar bizi ..

canım çok sevindim herşey yolundaymış :KK16:
sen bundan sonra daha dikkat et kendini yorma canım...

günaydın hamişleerrrrr:) bugün nasılsınız bakalım? varmı doktora gidicekler?
ben dün gittim tahlil sonuçlarım çok şükür iyi çıktı. azıcık kansızlık var onun içinde ilaç daha sonra vericekmiş doktorum

canım sevindim test sonuçlarının iyi çıkmasınaa :KK16:

Kizlar kalp atislarini gorduk bebegimizin bugun. :) Darisi bekleyenlerin basina.
Bundan sonra ki tum kontrol ve testler de hayirlisiyla temiz ve guzel sonuclu olur insallah bebegimizi saglikla kucagimiza aliriz.

gözün aydın canımmmmm :KK9:

selam kızlar...hcg si yavaş yükselipte sonradan düzelen ve bebeğini sağlıkla kucağına alan duydunuz mu hiç...

benım basta yavas yukseldı ama dr hıcbı sorun yok sadece 2 gun gerıden gelıo dedı daha sora da kaç ddefa gıttım korkumdan hiçbi problem yok dedıler

X