2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
canim bak bi siteden alintiladim

bildigim kadariyla sata gore 6 haftalik hamilesin gorulmemesi normal skma canini

evet ya ben de cok pimpirikli oldum bu hamileligimde

danoneler varya hani bebeklerimize yedirdiklerimiz :)) onlarda katkı maddesi yok ve onların çubukları da var ona kapalıyken çubuğu sokun sonra dondurucuya koyun 2 3 saat sonra donar zaten alın size doğal dondurma :)))

canim bak bi siteden alintiladim

bildigim kadariyla sata gore 6 haftalik hamilesin gorulmemesi normal skma canini

evet ya ben de cok pimpirikli oldum bu hamileligimde

teşekkür ederim. insan korkuyor ister istemez.umarım dediğin gibidir. birde bana 2 hafta sonra gel dedi doktor.2 haftaya meraktan ölürüm ben.haftaya tekrar gidicem

danoneler varya hani bebeklerimize yedirdiklerimiz :)) onlarda katkı maddesi yok ve onların çubukları da var ona kapalıyken çubuğu sokun sonra dondurucuya koyun 2 3 saat sonra donar zaten alın size doğal dondurma :)))

aaa süper fikir

Kızlar ayıp olacak biraz ama birşey sorucam. Cinsel hayatınız devam ediyor mu? Ben hamileliği öğrendiğimden beri kardeşiz

kizlar bu arada baska sitelerden tahmini dogum tarihimi 27 mart olarak hesapliyorum bi tek burda 28 mart diyo sizde de boyle mi:26:

banada diğer tüm sitelerde 28 mart bi burda 29 mart diyor. oyüzden ben çoğunluğu baz alıp 28 mart kabul ettim gitti :)

kizlar bu arada baska sitelerden tahmini dogum tarihimi 27 mart olarak hesapliyorum bi tek burda 28 mart diyo sizde de boyle mi:26:

bende de öyle doktor bile 13 mart olarak hesapladı ama burası 14 mart diyor hayırlısı olsun

Kızlar ayıp olacak biraz ama birşey sorucam. Cinsel hayatınız devam ediyor mu? Ben hamileliği öğrendiğimden beri kardeşiz

bizde öyle ama bana doktor ilişki yok ikinci bi emre kadar dedi

teşekkür ederim. insan korkuyor ister istemez.umarım dediğin gibidir. birde bana 2 hafta sonra gel dedi doktor.2 haftaya meraktan ölürüm ben.haftaya tekrar gidicem
oyle sk sk da gitme canim ya boyle duyamayinca goremeyince de endiseleniyorsun

biz de kardesiz malesefben doktora gidene kadar kardes olma taraftariyim daay doktora da nasil sorucam annemin yaninda

aynen dünya ahiret bacımsın dicek yakında diye korkuyorum :))
bana doktor bisüre cinsel ilişki yok dedi bende kurcalamadım neden niçinle açıkçası biraz rahatlıyım ya , bebişimi yapçaz diğer ağır işçi gibi çalıştım 2 ay boyunca biraz dinlenmek hakkım yani :))

Demek ki yapılmaması lazım her doktor öyle dediğine göre Doktorun dediği de çok ucu açık birşey Bir süre ne kadar oluyor ? O sürenin geçtiğini nasıl anlıcan ya da bi daha sorulmaz bir süre geçti mi diye

Bi diyetisyene gideyim dedim daga tirmansam daha kolay
Devlete gideyim bosuna para vermiyim dedim ama olmadi ben testlwrimi onden yaptirdim vakit kaybetmiyim diye yok dahiliye gondercekmis oyle direk randevu olmuyormus dahiliyede bi rahatsizligin yoksa gondermiyormus saglikliyim hep saglikli kalmak istiyorum buda suc yani
Sonrada derlerki turk milleti olmeden dr a gelmiyor yav sen bana kolay aira versen gitcem zaten
Neyse dondum hastaneden ozele gidicem insallah

eşim ne kadar süre demişti bilmiyorum doktor ilişki yok dedi sadece diyorum
ne yani dokuz ay mı ne kadar demişti yazık yüzündeki endişeyi hala unutamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…