2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar ayıp olacak biraz ama birşey sorucam. Cinsel hayatınız devam ediyor mu? Ben hamileliği öğrendiğimden beri kardeşiz :KK1:

günaydınn güzelllerrrr:KK16::KK16::KK16: ay ben de bunu merak ediodum ama çekiniodum sormaya bizim doktor serbest dedi ama ben gene de yaklastırmıorum :KK1::KK1::KK1:bi gidelim bakalım pazartesi ne durumda bebiş ona göre bakıcaz artıkk:KK1::KK1::KK1: heee kızlar bide o danoneeler falan var ya ben onlar hakkında hiç iyi seyler duymadım zihin gelişimini etkiliomus bebeklerin bence evde kendi yaptıgımız yogurtlardan yiyelim yedirelim tadı çok güzel ama ben yurt dısından gelen seylere karsı supheli yaklasırım her zaman:44:

Kizlar kalp atislarini gorduk bebegimizin bugun. :) Darisi bekleyenlerin basina.
Bundan sonra ki tum kontrol ve testler de hayirlisiyla temiz ve guzel sonuclu olur insallah bebegimizi saglikla kucagimiza aliriz.

Bana dr hicbisi yasaklamadi ama performans dusuk zaten ramazandan dolayi :KK1:
Ya kanamaniz agriniz yoksa yasagada gerek yok
Hamileyiz hasta degiliz ki
İnsani zorla hasta psikolojisine sokuyorlar
Hayatmda hic bisi degismedi bi kizimi yerden kucagima almiyorum okadar 19 kilo nerdeyse onun disinda hersey ayni.

Dondurma ben hazir yiyorum maras usullerinden falan keci sutlu diyor bi sakincasi oldugunu dusunmuyorum hicmi hazir bisi tuketmiyoruz yedigimiz ekmekte bile birsuru katki maddesi var onuda imkani olan evde yapsin ozaman.

Kizlar kalp atislarini gorduk bebegimizin bugun. :) Darisi bekleyenlerin basina.
Bundan sonra ki tum kontrol ve testler de hayirlisiyla temiz ve guzel sonuclu olur insallah bebegimizi saglikla kucagimiza aliriz.

:KK9::KK9::KK9::KK9: çok sevindimmm.inş hayırlısıylaa onlarda iyi olurr.darısı bizlerin başınaaaa inş hayırlısıyla:KK16:

kızlar folibol kullanıyordum ya bıraktım artık folki asit kullanmak isteimyorum.sizce kötü yapmıyorum değil mi? p.tesi dr.uma diyeceğim ama

ayyy çok sevindim cnm darısı başımıza :)

günaydınn güzelllerrrr:KK16::KK16::KK16: ay ben de bunu merak ediodum ama çekiniodum sormaya bizim doktor serbest dedi ama ben gene de yaklastırmıorum :KK1::KK1::KK1:bi gidelim bakalım pazartesi ne durumda bebiş ona göre bakıcaz artıkk:KK1::KK1::KK1: heee kızlar bide o danoneeler falan var ya ben onlar hakkında hiç iyi seyler duymadım zihin gelişimini etkiliomus bebeklerin bence evde kendi yaptıgımız yogurtlardan yiyelim yedirelim tadı çok güzel ama ben yurt dısından gelen seylere karsı supheli yaklasırım her zaman:44:
yogurdu da sutten yapiyoruz sutu de marketten aliyoruz gidip inek sagacak halimiz yok ya canim:KK9::KK9::KK9:o yuzden bosverelim boyle dusununce fittiricam diye korkuyorum:KK53::KK53:
Gozun aydin darisi basimiza artik:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bana dr hicbisi yasaklamadi ama performans dusuk zaten ramazandan dolayi :KK1:
Ya kanamaniz agriniz yoksa yasagada gerek yok
Hamileyiz hasta degiliz ki
İnsani zorla hasta psikolojisine sokuyorlar
Hayatmda hic bisi degismedi bi kizimi yerden kucagima almiyorum okadar 19 kilo nerdeyse onun disinda hersey ayni.

Dondurma ben hazir yiyorum maras usullerinden falan keci sutlu diyor bi sakincasi oldugunu dusunmuyorum hicmi hazir bisi tuketmiyoruz yedigimiz ekmekte bile birsuru katki maddesi var onuda imkani olan evde yapsin ozaman.

:13::13::13::13::13::13:ben de kizimi kucagima almamaya dikkat ediyorum:KK30:

meyveli süt içeceğine ki onun içindeki meyvenin taze olup olmadığını bile bilmiyosun bence meyveli sütünü evde kendin de yapabilirsin :)
ben mesela hamile değilken bile meyveyi soyup yemeğe üşendiğimiz için eşimle şöyle bişey yapıyoduk. elma çilek muzu sosuyodur blenderdan geçirip eziyoduk sonra süt katıyoduk içine al sana doğal milkshake :))) hmmm miss misss çok güzel de oluyor tavsiye ederim..

ben bebeğim doğduktan sonra süt yapsın diye süt kivi ve muzu karıştırıp içiyordum, acayip canım çekti şimdi, buz gibi şööyle eşimi kiviye göndereyim birr:KK9:

benim de karnım ağrıyor kasıklarım o kadar şiddetli olmasa da hafif şekilde ağrıyor karnımın içinde bir top varmış gibi hissediyorum hakikaten..
dün bağırsaklarımı bozmuşum. bir karın sancısı başladı ben çok korktum bebeğimi mi kaybediyorum diye :KK43:((
eşim de telaşlandı ama çok şükür sadece bağırsak problemiymiş.
hakikaten şu 14 ay geçene kadar bu telaşı herkes yaşıyor ve yaşayacak pfffffff :KK43:((

ne 14 ayı ayol:KK53::KK53: 9 ay değil miydi o?

Kızlar ayıp olacak biraz ama birşey sorucam. Cinsel hayatınız devam ediyor mu? Ben hamileliği öğrendiğimden beri kardeşiz :KK1:

kızımda doktor bize bir uyarıda bulunmamıştı ve biz gayet normal hayatımıza devam etmiştik. bunda düşük tehdidim olduğu iiçin doktor direk yasak dedi:KK37: her gittiğimizde de yasak diyoor:KK53:

kızlar folibol kullanıyordum ya bıraktım artık folki asit kullanmak isteimyorum.sizce kötü yapmıyorum değil mi? p.tesi dr.uma diyeceğim ama

cnm ben de folbiol kullanıorum 3 aya kadar kullanmamız gerekiyor bence bırakma doktorunla konusmadan folik asit eksikliğinde Allah korusun bel açıklıgı oluyor.sen doktorunla konusmadan bırakma derim

3 Ayın bitene kadar kullanmalısın onu, bir zararı yok ki sadece folik asit vitamini var onda. Bebeğin beyin gelişimi için önemli.

ben bugün ikili testim için bayram öncesi gününe randevumu aldım, yer kalmaz diye erken davrandım:KK9:

yogurdu da sutten yapiyoruz sutu de marketten aliyoruz gidip inek sagacak halimiz yok ya canim:KK9::KK9::KK9:o yuzden bosverelim boyle dusununce fittiricam diye korkuyorum:KK53::KK53:

Gozun aydin darisi basimiza artik:KK16::KK16::KK16::KK16:

:13::13::13::13::13::13:ben de kizimi kucagima almamaya dikkat ediyorum:KK30:

ben sutu marketten almıyorum çok sukur ımkanım var taze taze teyze sagıyor esim gidip alıyor ben de yogurdumu kendim yapıp yiyorum imkanınız varsa bence öyle yapın tabi yoksa mecbur marketten ama doktor tanıdıgımdan duydugum danonelerin çocukların zeka gelişimini etkilediği yedirip yedirmemek herkesin kendi tercihi:KK34:

oyle sk sk da gitme canim ya boyle duyamayinca goremeyince de endiseleniyorsun

biz de kardesiz malesef:KK1:ben doktora gidene kadar kardes olma taraftariyim da:KK1:ay doktora da nasil sorucam annemin yaninda:KK17::KK9:

kesenin içinde nokta kadarda olsa göreyim içim rahatlasın gitmem artık. sen muayene oldınmu peki.

ilişki konusunu sorayım diyordum ama aklım başımdan gidince hepsini unuttum.

doktor elevit diye bir vitamın verdi bana.siz kullanıyormusunuz

ben sutu marketten almıyorum çok sukur ımkanım var taze taze teyze sagıyor esim gidip alıyor ben de yogurdumu kendim yapıp yiyorum imkanınız varsa bence öyle yapın tabi yoksa mecbur marketten ama doktor tanıdıgımdan duydugum danonelerin çocukların zeka gelişimini etkilediği yedirip yedirmemek herkesin kendi tercihi:KK34:

acikcasi bizim burda da var oyle sut satan tanidiklar ama temiz mi yapiyolar acaba diye endise ediyorum:26::26:

ben tahminime göre 5 haftalık hamileyim yarın keseyi görmeye gideceğiz ama şimdi belim ağrıyor adet olacak gb hissediyorum agrılarım aynı siz :18:de debu tür şeyler oldu mu

Hayırlı olsun. Ben 9 haftama girdim çok şükür. Ne bel ağrısı ne kasık ağrısı tamamen kesilmedi. ilk 6 hafta sürekli vardı, sonra biraz azaldı ama hala ara ara yokluyor. Mümkün olduğunca dinlen bence ve çok yolculuk yapmamaya çalış bu dönemde, özellikle ilk 3 ay.

kesenin içinde nokta kadarda olsa göreyim içim rahatlasın gitmem artık. sen muayene oldınmu peki.

ilişki konusunu sorayım diyordum ama aklım başımdan gidince hepsini unuttum.

doktor elevit diye bir vitamın verdi bana.siz kullanıyormusunuz

hayir canim daha doktora gitmedim ben agustosta insallah
seni teselli ediyorum ama ben senden de fenayim:18:

X