2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
bugün sağ arka tarafım ağırıyor.dün ceyranda mı kaldım nedir... bir de kasıklarımda batma var sanki :26:

kızlar folibol kullanıyordum ya bıraktım artık folki asit kullanmak isteimyorum.sizce kötü yapmıyorum değil mi? p.tesi dr.uma diyeceğim ama
benim hamileliğim süpriz oldu yoksa düşünmeye başlar başlamaz almak istiyordum şimdi içiyorum içmekte fayda var malesef eski kadınlar gibi güçlü değiliz mecbur alacağız
ben de oğlumu kucağıma almamaya çalışıyorum bilmeden çok taşıdım valla şimdi korkuyoruz üzülüyorum da alamıyorum diye ama kardeşe dikkat etmek lazım
Kızlar ayıp olacak biraz ama birşey sorucam. Cinsel hayatınız devam ediyor mu? Ben hamileliği öğrendiğimden beri kardeşiz

şu an kardeşiz ilk 3 ay dedi dr bize oğlum da da ilk 3 ay demişti

Günaydın canımm Bende pazartesi gitmeyi düşünüyorum

acikcasi bizim burda da var oyle sut satan tanidiklar ama temiz mi yapiyolar acaba diye endise ediyorum:26::26:

bir kere denemekten bir şey çıkmaz dene bence,zaten kaynatıyorsun,mikrobu kırılıyor, en azından doğal olduğu kesin. ben bütün kış aldım, öğrencim getirdi, şimdi yaz tatiline girince alamıyorum, bir kere burnuma pis pis koktu, onda da hemen söyledim, bu neden böyle oldu, böyle olacaksa bir daha almam dedim, bir daha kokulu şekilde getirmedi, kokmasının sebebi muhtemelen ineğin memesini yıkamadan sağmasındandır, hazır sütlerin tadı illa ki yavan oluyor.

acikcasi bizim burda da var oyle sut satan tanidiklar ama temiz mi yapiyolar acaba diye endise ediyorum:26::26:

eger varsa bence alın derim cunku o kutu sutler yararlı mikroorganizmalar acısından fakir doktorlar hep eski usul tavsiye ediolar tanıdıgınız varsa gider sagdıgında alırsınız bir güzel kaynatırsınız misss ama tabi alıskın degilseniz tadı deişik gelebilir ben yogurdu severek yiyorumda sütü zor içiorum

hayir canim daha doktora gitmedim ben agustosta insallah
seni teselli ediyorum ama ben senden de fenayim:18:

aslında bu gebelik testlerini 15 gün falan geçince yapsaydık keşke direk bebeği görürdük.beklemek gerçekten çok zor.çift çizgiyi görünce bitiyor sanıyordum ama meğer daha yeni başlıyormuş

ben de oğlumu kucağıma almamaya çalışıyorum bilmeden çok taşıdım valla şimdi korkuyoruz üzülüyorum da alamıyorum diye ama kardeşe dikkat etmek lazım

benimki de dün bana , anne keşke karnında kardeşim olmasaydı sen beni rahatça taşıyabilirdin değil mi diyor

yok kokusuyla ilgili bi sorunum yok
o zaman ben de acik sute geceyim kizlar:13:

Hcg değerleri kişiden kişiye çok fark eder. Burda dikkat edilen değerin 2 günde bir ikiye katlamasıdır, hatta bazen %60 artış bile kabul edilebilir. Senin değerlerinde gayet güzel ikiye katlamış. Değerin 3000 lerde olduğu için vajinal ultrasonla kese gözükebilir ama karından ultrasonla en az 6000 olması gerekir. Keseyi görürsen dış gebelikde ekarte edilmiş olur. İnşallah bir sonraki kontrolünde keseni görürsün ve için rahatlar.

ben de kendim yapıorumm içime sinerek yiyorum koçişimde bayılıyor yogurdumaa

aslında bu gebelik testlerini 15 gün falan geçince yapsaydık keşke direk bebeği görürdük.beklemek gerçekten çok zor.çift çizgiyi görünce bitiyor sanıyordum ama meğer daha yeni başlıyormuş

benim arkadasım 10 gün geçince yapmıs testi memleketindeydi o zamanda sonra evine döndüğünde gitmiş doktora kalp atısı kese hepsini ne güzel görmüş biz erkenden yaptık testi şimdi bekle dur

ben hic yogurt mayalamadim ama kocis guzel yapar tek bildigi de o zatenona yaptirayim ben

çooook kolayy kocişin yapıosaa yaptır bi güzel yiyin böle ne güzel yaglı hafif ekşili yogurt yediğini anlıosun sey yogurt sulanır ben üstüne temiz bir bez örtüorum kullanırken onu sıkıp tekrar örtüorum o zaman güzel oluyor aklınızda bulunsun

Kızlar üzülmeyinnn ben hepinize organik besin yollarım

Biz çiftlik gibi bir yerde oturuyoruz şehirden biraz aşağıda. İnekler tavuklar haliyle yumurtalar sütler dolu Hepinize yollarım Hatta bir tanede Cancan ımız var. Mini minicik keçi

günaydın dünyanın en güzel mart ayı anneleri

bi yandan evrak baktım bi yandan geçmişi okudum çeneler sağlam valla 9 ay daha çoook kaynatırız biz burda.

bu arada kocasıyla kardeş olanlardan biri de benim. doktorumuz ''bi süre(!)'' yasak dedi. :44:

anammmm ne kadar güzelll ben çok severim yaaa çiftlik köy hayatını sanslısın canım herkes bulamayabilio organik,buyuk yerlerdede acaip pahalıya satıolar.çok şükür biz de bulabilioruz köyden yımırta getirttik biz de onu yiyorum

ehehehehçenemiz düşük valla çıkıp girince bi bakıosun sayfalar ilerlemişama ben çok seviyorum burayı rahatlıorum okuyup paylaştıkca inş Rabbim nasip eder de 9 ayımızı paylaşırız beraberce

İlk başlarda sevmemiştim şehrin göbeğinden oraya evlendim ama pazar sabahları kümesleri gezip yumurta toplamaya başlayınca zevkli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…