2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
canlar ben doktora çarşamba günü gittim ve keseyi gördüm :) dediğim gibi bayramdan sonrada kalp atışı için gidicem inşallah.
siz gittinizmi doktora? kalp atışı nezaman?? anlatınn :)

Ben 23 temmuzda gitmiştim.Yani o gün hastanede öğrendim gebeliği. Doktor erken daha dedi kese için göremedi. B hcg değerimde 1145 çıkmıştı.

senın sat ne zaman ne kadalık bebegın bnde bayramdan önce gıtcem kalp atısları ıcın 5+5 oldum bugun:KK49:

benim 14 hazirandı. keseyi gördüğümüzde 5+4 idi kalp atışına gittiğimiz günü hesapladığımda 7+1 çıkıyor muhtemelen eğer sağlıklı ise duyarım gibi geliyor. Sen ne zaman gideceksin peki kalp atışını duymaya?

ayyy ne güzel keşke benimde bayramdan önce olsaydı, bayram hediyesi olurdu miniğimin kalp atışı :)

benim bebeğim doğum günü hediyesi oldu bana :)) 18 temmuz doğum günümdü ve o gün öğrendim hamile olduğumu :))
kalp atışını duyarsak eğer 3 ağustostan itibaren bayram başlar bizim için :)) Allahım nasip etsin inşallah bu mübarek gün ve ayda sesimizi duysun:18:

kızlar benim de sat 20 haziran ama doktora hiç gitmedim
2 ağustosta gidelim diyoruz bakalım hayırlısı :emir_bebek::emir_bebek:

benim SATim da 20 haziran ben de doktora gitmedim daha gitmisken kalbini de duyayim diye bekliyorum:26:insallah duyariz ya acayip endiseliyim:26:

Bende çok pimpirikliyim. Kalbini duyana kadar bekleyemem de pazartesi salı felan gitmeyi düşünüyorum. Doktorum o zamana kadar kesesi oluşmuş olur demişti.

oh taburemi de aldım mis gibi oldu ayaklarımı sallamıcam artık :21::21:

Bende çok pimpirikliyim. Kalbini duyana kadar bekleyemem de pazartesi salı felan gitmeyi düşünüyorum. Doktorum o zamana kadar kesesi oluşmuş olur demişti.

ben erken giderim kalbini duyamam falan diye korkuyorum:26:ay nolucak benim bu halim offf:26:giderken okuyacagimiz bi dua falan var mi kizlar:26:hani doktor bakarken soyle ezberden okuyabilecegimiz bi dua:26:

ben erken giderim kalbini duyamam falan diye korkuyorum:26:ay nolucak benim bu halim offf:26:giderken okuyacagimiz bi dua falan var mi kizlar:26:hani doktor bakarken soyle ezberden okuyabilecegimiz bi dua:26:

günaydın ben doktordan geldim.ama sadece 7 mm kese göründü bebek görünmedi çok canım sıkıldı.neden görünmedi.

Ben her zaman her an Ayetel Kürsi okuyorum canım. Çok faydalı büyük bir dua.

günaydın ben doktordan geldim.ama sadece 7 mm kese göründü bebek görünmedi çok canım sıkıldı.neden görünmedi.
canim bak bi siteden alintiladim
Ultrasonda ilk olarak gebelik kesesi (gestasyonel kese) görülür. 5. ve 6. haftada bebeğin kendisi değil, gebelik kesesi görülebilir.
bildigim kadariyla sata gore 6 haftalik hamilesin gorulmemesi normal skma canini
hani algida falan katkı maddesi olabilirmi onu demek istedim canım :KK31:
pastanelerdeki açık dondurma daha iyi olabilir :KK17: aman herşeyi düşünür olduk valla :KK9:
evet ya ben de cok pimpirikli oldum bu hamileligimde:KK9:

X