2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar günaydın
bugün sol kasığımda ağrı var :18::18::18: nedendir acaba :18::18::18: doktora gitmedim daha :18::18::18: normal mi bu ağrı :18::18::18:
canim benim su anda kasiklarimda agri yok adet sancisi gibi agrim var hafif ama kizimdan bildigim kadariyla kasik agrisi normal

heee ben de acaip telaslandim bu bebekte 2.bebekten gozum fena korktu:26:
kaktusu duymustum ama kanitlanmadigi icin endisem vardi ama kime ne zarari var dimi aldirayim ben en iyisi:13:

Son düzenleme:
ceviz,peynr,yogurt,sut ben de tuketiyorum
ama sutu pek icemedigimden bu gun meyveli sut aldirircam esime
bu arada karpuz kavun domates falan da yiyorum

meyveli süt içeceğine ki onun içindeki meyvenin taze olup olmadığını bile bilmiyosun bence meyveli sütünü evde kendin de yapabilirsin :)
ben mesela hamile değilken bile meyveyi soyup yemeğe üşendiğimiz için eşimle şöyle bişey yapıyoduk. elma çilek muzu sosuyodur blenderdan geçirip eziyoduk sonra süt katıyoduk içine al sana doğal milkshake :))) hmmm miss misss çok güzel de oluyor tavsiye ederim..

adet sancısı gibi ağrılarım gheçen hafta oldu
en iyisi ben tabure alayım da masamın altına koyayım ayaklarımı dinlendireyim hep sallamaktan da olabilir demi :18::18:

amanin bak dogru diyosun ben de muzlusunu yapardim iyi hatirlattin o zaman kendim yapiyim en iyisi:13:

Günaydın hayırlı cumalar.

Bu güzel günde bol bol dua edelim Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Hamile kadının duası kabul olur derler: Rabbim evlat hasretiyle tutuşan herkese anne olmayı nasip etsin, bizlere kim imrenerek bakıyorsa Rabbim hepsini tez zamanda sevindirsin.

AMİN

adet sancısı gibi ağrılarım gheçen hafta oldu
en iyisi ben tabure alayım da masamın altına koyayım ayaklarımı dinlendireyim hep sallamaktan da olabilir demi :18::18:

benim de karnım ağrıyor kasıklarım o kadar şiddetli olmasa da hafif şekilde ağrıyor karnımın içinde bir top varmış gibi hissediyorum hakikaten..
dün bağırsaklarımı bozmuşum. bir karın sancısı başladı ben çok korktum bebeğimi mi kaybediyorum diye ((
eşim de telaşlandı ama çok şükür sadece bağırsak problemiymiş.
hakikaten şu 14 ay geçene kadar bu telaşı herkes yaşıyor ve yaşayacak pfffffff ((

çok sevindim ya :) BEn böyle ufacık şeylere bile takılıyorum.
Tadı çok kötü evet ama burnumu tutp diktim kafaya :)

ggunaydin hamisler...

bu kasik agrisi bnde yoktu ... dun aksamdan beri tam bacagimin eklem yerinde basladi hafif tatli bir sizi..
bu haftalarda olabilirmis heralde ama sizlerde durum ne?
canım benimde iki gündür bacak damarlarım ağrıyor ,o yüzden fazla oturmayıp yürüyorum evin içinde arada sanki ozaman biraz hafifliyor gibi geldi
kıslar nolur banada bi cevap yazın ya beta hcg adetten sonra 3. gün 3380 ve adetten sonra 5.gün kese göründü.normal mi bunlar*ikiz olmasından şüphe ediyorum.var mı böyle şeyler yaşayanlar??:44:

oncelikle hayırlı olsun canımbebeğin, benim oğlumda adetten 3 gün sonra kesesini gördük o normal keseyi görünce doktor kanda bakmamıştı bir hafta sonrada kalp atışını duyduk erken gebelik kesesi yazmıştı hatta doktorum not olarak dosyama,şimdikide nazlı çıktı keseyi 6.haftada gördük kalp atışı için pazartesi gideceğiz hayırlısı bakalım.

ayyy valla bu iyi fikir.bende yapayım tek başına meyve yiyemiyorum belki öyle sütle karışık bişeyler yaparsam iyi olur.belki yoğurda da karıştırırım:)

ben tek başına meyve yiyebiliyorum da soyamıyorum üşendiğimden :)) keza aynı durum eşim için de geçerli:)))
bekarken babam getirirdi meyveleri soyup soyup dilim dilim verir yerdim. şimdi meyve soymak zor geliyor :))
ahhh babam ahhh tembelliğe alıştırdı beni

Kizlar gece bacak agrilarimdan uyuyamadim.dizlerden asagisi.cok agridi ya.uyusma gibi biseyde oluyo.anlamadim

Günaydınnnnnnn Nasılsınızz ?

Dün arkadaşlarım vardı pasta börek bebek kutlamasına gelmişler Üstelik mum bile üfledik niyeyse
Ama yorgunluktan öldüm dün hiç oturamadımm

Günaydınn..
Bendede akşam 9 dan sonra bir uyku çöküyor ki anlatamam...
resmen ayakta uyuyorum
Yatmaya yakında dizlerim çok ağrıyor

ayyy valla bu iyi fikir.bende yapayım tek başına meyve yiyemiyorum belki öyle sütle karışık bişeyler yaparsam iyi olur.belki yoğurda da karıştırırım:)
valla demek ki akil akildan ustunmus hakikaten
havuç koy nar varsa nar koy.. ayyy mevsim meyveleri ne şimdi onu da bilmiyorum ki :))
koy koyabildiğini..
havuc nar icemem ya sutle

benim satim da 20 haziran:13:
ama 7si hamile kaldim diye dusunuyorum:26:
ben de 10u falan gitmeyi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…