2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
inşallahhh canım inşallahh :) daha dün betaya baktırdım 13344.00.yükselme oluyor yani senin kaç
maaşallah canım çok iyi artık bişeycik olmaz Allahımın izniyle
ben yarın 2.defa baktıracağım canım adet günümde 753 çıkmıştı bakalım yarın kaç çıkacak

yumurtayı ve sütü de unutmayın proteinde lazım

Evet ceviz yiyorum bende.benim saclarimda degisiklik oldu yaa.cansiz ve sertlesti.tuhaf yani

Arkadaşlar ben topiği hergüm takip ediyorum ama telden girdiğim için pek yazdmıyorum.29 yaşındayım 2. Gebeliğim 3yaşında bir oğlum var dün ilk kez doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duydum .doktor Demir ilacı , coraspin, progynex verdi düşük riski olmamasına rağmen çok ezbere verdi ilaçları. Bugünlerde çok duyuyordum bu iğnenin ismini burda doktorlarda moda herhalde. Neyse mide bulantılarım tam gaz devam

selam tekrar anneler benım bi problemım var umarım yardımcı olursunuz eskıden tarak nedır bılmezdım saclarım yumusacıktı kaç kez sarı ya boyandı açıldı tekra boyandı şükürler lun hiçbi problem çıkarmamıslardı parlak güzeldiler ama yaklasık bır aydır saçlarım o kadar kötu ki tarayamıyorum bırbırıne karısyolar açamıorum bı turlu aç maskesı saç kremı argan yağı susam yağı sıvılaştırılmıs keratın ne kullansam faydda etmıo yhaaa bılıorum hormonel bu değişimler ama başka bı fıkrı olan bıldıgı olan var mı

İyi akşamlarrr :) İşten çıktım anneme geldimm burda el üstünde oluyorum

benimde çok karısır sacım banyodan sonra schwarzkopf gliss kullanıyorum gayet memnunum uclarına falan bolca sıkıyorum sonra tarıyorum rahatca acılıor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…