2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba herkese hamisler :)
sizce hamilelikte vucut isisi normalden biraz fazla olabilir mi...yoksa mevsimden mi...kendi mi cok cok cok sicak hissediyorum

bende öyleyim canım yanıyorum sorma
ama yinede ayağıma çoraap giyiyorum çünkü gaz sıkışması yaşıyorum buda sancı yapıyor
bu arada bende progestan kullanıyorum ama arkadaşlar hiç yaan etkisi yok bende maaşallah
allah kolaylık versin hepimize inşallah
çok mutluyum ya seneye bu zamanlar evimiz buram buram bebek kokacak inşallah allah herkese nasip etsin inşaallah

merhaba herkese inşallah Rabbim nasip ederse bende mart annesi olacağımmmmm
acaip güzel bir duyguymuş bu

kızlar önerisi olan ne olur yazsın.bu mide yanması beni 4 gündür öldürecek neredeyse.hayatla bağlantım kesildi.hüngür hüngür ağlıyorum acıdan.göğsümden boynuma kadar yırtılıyor sanki.koluma ve sırtıma da vuruyor o kadar şiddetli ki.keşke bulantım olsaydı.kusar rahatlardım.bunda gece gündüz sürekli.hiç bişey fayda etmiyor.dr um gaviscon kullanabilirsin demişti ama yok en ufak iyileşme olmuyor.renie ye gectim sabahtan beri bir tablet 2 ölcekte surubunu içtim ama yine geçmedi.nefes bile alamıyorum artık bu yanma hissinden(

tebrik ederim canım hoşgeldin aramıza Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

aminnnnnnn zor kavuştuk zaten bu sefer sağlıkla hayırla kucağımıza alalım inşallahhhhhh
hoşbulduk bu arada heyecandan yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:

amiinn insallah...bebis konusu cennet kokusu gibidir...insan bu yasadiklarinin hepsini unutuyor...yeterki saglikli sihhatli dogsun meleklerimiz

buyuk gecmis olsun canim...ben ilk hamileligimin son aylarinda yasamistim...surup gecici olarak rahatlatiyor...kullanmalisin...bir de sik sjk fakat az az beslen...yesil elma ye..sogutur mideni...

arkadaşlar şu an 4+4üz ama benim midemle ilgili sorunlarım var hiçbişey yemek istemiyorum çıkartma hissi yok ama bulantı ile ekşime arası problemlerim var sizde yaşadınız mı bu dönemde daha çok erken değil mi?

sütü ılıt biraz içene bal koy iç bakalım faydası olacakmı,elma varsa elmada olabilir,nane kaynatıpta içebilirsin canım ,geçmiş olsun iki gün bende de yanma oldu sanki bişi var gibi ama ben acı biber yemiştim ondan olduğunu farkedince süsbiberi yemeyi bıraktım canım

canımmm çok teşekkürederim.doktor banada vermedi istirhat ve bol su dedi.yinede korkuyorum sizlerle paylaşmak böyle şeyler duymak daha çok rahatlatıyor insanı :)
Evet ben yemek yiyemesem bile mutlaka 2 lt su icmeye calisiyorum yatana kadar...
gunde de 500ml sut.

Bende mart annesi olucam ins.bende kahverengi cok az akinti geldi drum progestan verdi.allahim bu nasil bir hap.yada gebelik belirtilerini yasiyorum.mide bulantisi ve uyku cok fena

cnm o uyku hali ve bulanti pregesterondan cok oluyormus... bircok hamis o sebepler yuzunden gece ilaci vajinal yoldan kullaniyor.
istersen dr a bir danis bunu.

buyuk gecmis olsun canim...ben ilk hamileligimin son aylarinda yasamistim...surup gecici olarak rahatlatiyor...kullanmalisin...bir de sik sjk fakat az az beslen...yesil elma ye..sogutur mideni...

teşekkür ederim arkadaşlar. sütü denedim ama henüz bir rahatlık olmadı.yeşil elmayı da deneyeyim.ilaçlar fayda etmiyor cok korkuyorum 4 gündür böyle dayanamıyorum ya tüm hamileliğim boyunca devam ederse diye.safra kesem daha önce alındığı için sanırım bu sindirim sorunlarını daha ağır yaşıyorum.olmadı bir gastrologa gideceğim:

Son düzenleme:
Sen birde beni dusun 1.si kalbi durdu kurtaj 2.si dis gebelik ameliyat.ve tek tuple 3.gebelik bu.cok sukur rabbime

çok şükür normal yolla hamiş kalabiliyorsun tek tüple bile olsa bize Dr.lar tüp bebekten başka şansınız yok dedi biz ilaçlar takviyeler vs. ile tüpe gerek kalmadan aşılama ile kavuştuk minnağımıza artık normal yolla hemencecik bebiş sahibi olmayı büyük şans olarak görüyorum açıkçası şimdi dua ediyorum kalp atışlarını duyabilelim herşey sağlıkla gelişsin diye

Son düzenleme:
normal yani bu yaşadıklarım kaç haftalıksınız canım siz? kafamı kaldıramıyorum ben yaa acaip halsiz hissediyorum ayrıca kendimi şimdiden böyleysek iyice şişince kendimi düşünemiyorum
Benim normalde 8+1ama gec yumurtlama olmus 7+0 bugun.bebis 1cm:).kalp atisini duyduk.bakalim rabbimden hayirlisi.aspirin de verdi drum.oncekilerde problem oldugu icin.sizin ne kadarlik?

Benim normalde 8+1ama gec yumurtlama olmus 7+0 bugun.bebis 1cm:).kalp atisini duyduk.bakalim rabbimden hayirlisi.aspirin de verdi drum.oncekilerde problem oldugu icin.sizin ne kadarlik?

biz daha 4+4üz progestan kullanıyorum sabah-akşam ekstra gün aşırı bir de iğnem var pıhtılaşma için çok şükür halimize Rabbim kalp atışlarını duymamızı da nasip eder
maaşallah kalp atışlarını duymuşsun çok sevindim inşallah herşey yolunda gider kavuşursun miniğine sende

Amin ins.sakin moralini yuksek tut.bizim boyle olmamiz lazim.biseylere takilma.salla gitsin.ben oyle yapiyorum.evden cikmiyorum.zaten yorgunluk var:).bol bol istirahat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…