2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaşlar ben topiği hergüm takip ediyorum ama telden girdiğim için pek yazdmıyorum.29 yaşındayım 2. Gebeliğim 3yaşında bir oğlum var dün ilk kez doktora gittim çok şükür kalp atışlarını duydum .doktor Demir ilacı , coraspin, progynex verdi düşük riski olmamasına rağmen çok ezbere verdi ilaçları. Bugünlerde çok duyuyordum bu iğnenin ismini burda doktorlarda moda herhalde. Neyse mide bulantılarım tam gaz devam

Hos geldin aramiza.benimde 3 yasindabir oglum var .saglikli hamilelik dilerim ssizede.nickiniz hic yabanci gelmedi.ben haziran annesiyim siz uyeymiydiniz daha once

ooohh ne guzel tadını çıkar cnm:21::21::21:

Evet canım :) Hamilelikle alakalı hiç birşeyim yok ama Hamileliğimi öğrenmeme vesile olan ayak ağrım var :KK1:

Topuğumun üstüne basamıyorum hiç bir şekilde. Dün zaten topuğum ağrıyo diye gitmiştim öylece öğrendim. Ama ayağıma hiç birşey yapılmadı ve çok kötü :KK25:

benimde çok karısır sacım banyodan sonra schwarzkopf gliss kullanıyorum gayet memnunum uclarına falan bolca sıkıyorum sonra tarıyorum rahatca acılıor

saol canım ama ben onu da kullanıorum eskıden hiç ihtıyacım olmazdı bunlara sacımı elımle tarardım bebekten sonra oldu uçları çok iğrenç elıme aldıgımda bıle hışırtılı bı his uyandırıyolar batıl ınancım yoktur ama buralarda hamılenın sacı kesılmez dıolar etkılendımmmı naptıysam kestırmek de ıstemıorum :))))

saol canım ama ben onu da kullanıorum eskıden hiç ihtıyacım olmazdı bunlara sacımı elımle tarardım bebekten sonra oldu uçları çok iğrenç elıme aldıgımda bıle hışırtılı bı his uyandırıyolar batıl ınancım yoktur ama buralarda hamılenın sacı kesılmez dıolar etkılendımmmı naptıysam kestırmek de ıstemıorum :))))

Bizde de öyledir hamileyken saç kesilmez diyorlar :KK1: Canım saçlarına fönden sonra sürülen Serum oluyor biliyorsundur. Onu saçların ıslakken sür çok kolay taranıyor. Benim eşim erkek kuaförü ama bay-bayan sertifikası onun yardımı oluyor :KK1:

Canım ben gebeligi öğrenmeden önce bitkisel şampuan ve saç kremi kullanmaya başlamıştım hala da kullanıyorum çok yumuşattı saçlarımı tavsiye ederim:KK16:

Hos geldin aramiza.benimde 3 yasindabir oglum var .saglikli hamilelik dilerim ssizede.nickiniz hic yabanci gelmedi.ben haziran annesiyim siz uyeymiydiniz daha once

Teşekkür ederimz EhrayadeBende 2010 Ekim annesiyim daha önceden üyeyim sıkı takipcisiyim k.kulübünün

Bizde de öyledir hamileyken saç kesilmez diyorlar :KK1: Canım saçlarına fönden sonra sürülen Serum oluyor biliyorsundur. Onu saçların ıslakken sür çok kolay taranıyor. Benim eşim erkek kuaförü ama bay-bayan sertifikası onun yardımı oluyor :KK1:

çok tesekkur edderım canımmm marka ısmı verbılır mısın kocamın karsısına cadı saçlarıyla çıkmak istemıoyrum artıkkkkkk :))))

çok tesekkur edderım canımmm marka ısmı verbılır mısın kocamın karsısına cadı saçlarıyla çıkmak istemıoyrum artıkkkkkk :))))

Canım serumların çok pahalıları da var ama ben OSSION diye bir marka var onu kullanıyorum çok memnunum üstelik 7 liraya felan satılıyor sanırım kullanınca farkı görürsün yumuşacık yyapıyor saçı

Canım serumların çok pahalıları da var ama ben OSSION diye bir marka var onu kullanıyorum çok memnunum üstelik 7 liraya felan satılıyor sanırım kullanınca farkı görürsün yumuşacık yyapıyor saçı

çok tesekkur ederım yarın hemen gıdıp alıcam bu arada il dışı tayın ıstedım arkıler dua edın bana çıksıınnnn

Bebeğinin şansına inşallah istediğiniz şehir olur :KK16: Nereye gitmek istiyorsunuz

biz samsundayız ama tokatlıyız 5 yıldır burdayız artık evımıze gıtmek ıstıyoruzz :)))) inşallahhh giderız memleket özlemı bambaşka samsuna canım ne zaman ısterse gelırım buralı değiliz anamız babamız burda diiil çok özluyorum onları

biz samsundayız ama tokatlıyız 5 yıldır burdayız artık evımıze gıtmek ıstıyoruzz :)))) inşallahhh giderız memleket özlemı bambaşka samsuna canım ne zaman ısterse gelırım buralı değiliz anamız babamız burda diiil çok özluyorum onları

Evet canım insanın kendi memleketi bbaşka oluyor. Üstelik ailende ordaymış inşallah gidersiniz :21:

Teşekkür ederimz EhrayadeBende 2010 Ekim annesiyim daha önceden üyeyim sıkı takipcisiyim k.kulübünün

Pihtilasma sorunun varmiydi peki canim.acaba ordanmi dedim.bende dogumdan sonra facede bulusunca haziran anneleriyle pek bakamadim sadece arada pihtilasma hastasi olanlar kismina bakardim
2010 ekim annesi bir arkadas daha var loveli ydi adi yanlis yazmadiysam

Son düzenleme:
Merhaba anne adaylari.
Bende araniza katilmak istiyorum.
Son adet tarihim 18 haziran. daha 5 arti 1 gunluk hamileyim. Doktora daha gitmedim hic bir belirtim yok biraz korkuyorum acikcasi. Birtane cocugum var 2,5 yasinda. Herkese saglikli guzel hamilelikler dilerim

Bugun ilkkez doktora gittim ve kesecigimi gordum kizlarrr:-) yarinda gidip ac karnina kan vericem tahliller icin.
Buarada bende istanbulda yasiyorum, 28 yasindayim

X