2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
normal yani bu yaşadıklarım kaç haftalıksınız canım siz? kafamı kaldıramıyorum ben yaa acaip halsiz hissediyorum ayrıca kendimi şimdiden böyleysek iyice şişince kendimi düşünemiyorum:KK9:

canım çok erken 4+4 te başlaması psikolojik olabilir. ben hamile miyim acaba diye düşünürken de bulanıyodu midem ama şimdiki gibi değil. şu an ki bulantılarımı yaşadıkça öncekilerin bulantı olmadığını anladım. özellikle sabah kalkınca karnımın içinde depremler oluyo gibi oluyo ve sonuç banyoya koşar adım gitmek oluyo :KK70: tam 6 hafta bittikten sonra 6+1 de başladı benim. şu an 7+3 üm hala devam ediyo :KK43:

Amin ins.sakin moralini yuksek tut.bizim boyle olmamiz lazim.biseylere takilma.salla gitsin.ben oyle yapiyorum.evden cikmiyorum.zaten yorgunluk var:).bol bol istirahat et

doğru söylüyorsun bende bu politikayı uyguluyorum şu an hiçbirşey bebişlerimizden önemli değil eşim bile iftar sofrasını kendisi hazırlıyor napayım işten eve şaftım kaymış bir şekilde gidiyorum:KK1::KK1:

doğru söylüyorsun bende bu politikayı uyguluyorum şu an hiçbirşey bebişlerimizden önemli değil eşim bile iftar sofrasını kendisi hazırlıyor napayım işten eve şaftım kaymış bir şekilde gidiyorum:KK1::KK1:
Mecbur napcan:).sen calisiyosun allah kolaylik versin.ben 1.sinde kurtaj olunca biraktim isi.birde bana ev surekli tuvalet kokuyomus gibi geliyor.suanda bile yahu:KK43:

canım çok erken 4+4 te başlaması psikolojik olabilir. ben hamile miyim acaba diye düşünürken de bulanıyodu midem ama şimdiki gibi değil. şu an ki bulantılarımı yaşadıkça öncekilerin bulantı olmadığını anladım. özellikle sabah kalkınca karnımın içinde depremler oluyo gibi oluyo ve sonuç banyoya koşar adım gitmek oluyo :KK70: tam 6 hafta bittikten sonra 6+1 de başladı benim. şu an 7+3 üm hala devam ediyo :KK43:

zaten tm bulantı diyemem bilmiyorum yani canım psikolojikte olabilir tabisi:KK1: aşılamamın 2.haftası başladı mide sıkıntılarım ben oruca bağlıyordum hep olur çünkü ramazanda ama öğlene doğru geçerdi bu sefer ki iftara kadar devam etti 4ay önce düşük yaptığımda hiç bunları yaşamamıştım şimdi de yediğim sürece sıkıntı yok tabi beğendiği şeyleri çok boşluk verirsem sanki bulantı ekşime arası bişey yaşıyorum çıkarma hissi yok çok şükür daha olmasın nolur daha çok küçük şimdiden başlar mahvolurum herhalde 12.haftaya kadar gerçi bebişime kavuşayım herşeye katlanırım diye dua ediyordum Rabbime o sağlıklı olsun da varsın bulantım olsun:KK16::KK16:

kilo veren var mı aranızda arkadaşlar ben hamilelikten önce 54 kilo iken şimdi 52 oldum ve hala gidiyor gibi çünkü boynumun kemiklerini saymaya başladım
sizde durum ne

Mecbur napcan:).sen calisiyosun allah kolaylik versin.ben 1.sinde kurtaj olunca biraktim isi.birde bana ev surekli tuvalet kokuyomus gibi geliyor.suanda bile yahu:KK43:

sağolasın canım aminnn hepimize inşallah:KK16: hadi yaa o kötüymüş bak sana kokusu güzel gelen bir oda parfümü kullansan nasıl olur acaba:44:

Merve benim adet olmam gereken gun olmayinca ayni gunun aksami gittik bhcg 10.80cikti.takiplerimizle rakamlar katladi.suanda kimbilir kac bindir:)bilmiyorum

son zamanlarda baktırmadın yani :) anladım canım senin yine iyi benim adet olmam gereken günün üzerinden 3 gün geçti negatifdi. tam 10 gün geçince 56.64 çıktı benim geriden geliyor şimdi inşallah bir sıkıntı olmaz

son zamanlarda baktırmadın yani :) anladım canım senin yine iyi benim adet olmam gereken günün üzerinden 3 gün geçti negatifdi. tam 10 gün geçince 56.64 çıktı benim geriden geliyor şimdi inşallah bir sıkıntı olmaz
Hic korkma hic bisey olmaz allahin izniyle.bizimkiler geriden gelip hepsini gecicek ins:))

Hic korkma hic bisey olmaz allahin izniyle.bizimkiler geriden gelip hepsini gecicek ins:))

inşallah pınarcım.bir düşüğüm var ve aynı olmasından korkuyorum bende pazartesi gidicem doktora inşallah güzel haberlerle dönerim pıtpıtları bende duyarım inşallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.

inşallah pınarcım.bir düşüğüm var ve aynı olmasından korkuyorum bende pazartesi gidicem doktora inşallah güzel haberlerle dönerim pıtpıtları bende duyarım inşallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.

ayyyy pıtpıt duymaya mı gideceksin p.tesiiiiii ne heyecanlııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
8.haftaya kadar erişmişsin bir problem olmadan bundan sonrası da gelir hiç merak etme sen gönlünü ferah tut canım:KK16:

ayyyy pıtpıt duymaya mı gideceksin p.tesiiiiii ne heyecanlııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
8.haftaya kadar erişmişsin bir problem olmadan bundan sonrası da gelir hiç merak etme sen gönlünü ferah tut canım:KK16:

canım 8 haftalık diyor ama 6 haftalık diye gittiğimde 5 yada daha ufak dediler geç döllenme sanırım.bir hafta geriden gidiyorum pazartesi 7 haftalık olacak :)

canım 8 haftalık diyor ama 6 haftalık diye gittiğimde 5 yada daha ufak dediler geç döllenme sanırım.bir hafta geriden gidiyorum pazartesi 7 haftalık olacak :)

olsun canım sağlıklı olsun da hiç önemi yok geç döllenmedir dediğin gibi:KK34: hem dr.un normal dediyse hiçç sıkma canını:KK16: 7haftalıkkende duyanlar olmuş kalp atışlarını yaa ay ben bile heyecan yaptım inşallah geriden gelse de hemencecik toparlar kendini minnak senin şu an b-hcg değerin kaç canım baktırdın mı yakın zamanda:KK34:

olsun canım sağlıklı olsun da hiç önemi yok geç döllenmedir dediğin gibi:KK34: hem dr.un normal dediyse hiçç sıkma canını:KK16: 7haftalıkkende duyanlar olmuş kalp atışlarını yaa ay ben bile heyecan yaptım inşallah geriden gelse de hemencecik toparlar kendini minnak senin şu an b-hcg değerin kaç canım baktırdın mı yakın zamanda:KK34:

inşallahhh canım inşallahh :) daha dün betaya baktırdım 13344.00.yükselme oluyor yani senin kaç

Kızlaar ne var ne yok nasılsınız? benim bugün diş randevum vardı tabi hamilelik planda olmadığı için dişlerimi yaptırıyım diyodum geçen hafta temizlikle başlamıştık bugün doktora söyledim ilk 3 ay dolgu yapamam dedi.4-5. ayda doktorun izin verirse yapabilirim dedi.

Bu arada bana dünkü doktorum folik asit harici bir de balık yağı al dedi günde 1 tane.siz de alıyo musunuz?ayrıca günde 3-5 tane fındık,ceviz,badem ve yeterli miktarda kalsiyum alın. :KK16: :KK49:

X