2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
az önce barbi animasyon çizgi film izledim.benim de gözlerim yaşardı :KK9: sonra gözlerimin yaşardığını farkedince napıyorum ben yaa dedim :KK9:

bende de koyu sarı akıntı var.çevremdekiler hep normal diyorlar.

sorma iki gün önce ben de iki büklüm uyuyup uyanınca bir an da kalkınca karnımda bir şeyler hareketlendi gibi oldu.sonra iki gün sağ kasığım ağrıdı.ama bugün iyiyim.eşim de korktu bir şey olmamıştır inş. :44:

ya ayaklarımı yukarı dikmiştim ondan da olsa gerek baya irkildim... ağrım yok gibi şimdilik ama

selamlar herkese

anne adaylarımız bulantı,yorgunluk,uykusuzluk ya da tam tersi iştahlılık demeden tam gaz sayfalara sayfa eklemeye devam ediyorlar maşallah.:KK9: hepsi içimizdeki karmaşık heyecan,mutluluk,tedirginliğin aksetmesi herhalde :KK31: erken mi bilmiyorum siz de sütyen ve iç çamaşırları içinizi bunaltmaya başladı mı? zaten midem bulanıyor taktığım sütyen de göğsümün altına baskı yaptıkça iyiden iyiye geriliyorum.işten gelince hemen çıkarıyorum.ama böyle olmayacak dedim sabah çamaşırcıdan lastiği olmayan dikişsiz alt çamaşır aldım.bir de 75 taktığım halde sırf rahat edeyim diye 85 numara sütyen aldım :KK9: bir de gaza geldim hamile külodu aldım.altı aya kadar giyebileceğimi söyledi satıcı kız.eve geldim baktım kocamaaaan bir şey :KK9: şimdi giysem durmaz düşer üstümden :KK9: ama sanki o da beni darlandırır gibi geldi göbeğin üzerinde durmasını istemiyorum.düşük belli alt çamaşırlar baktım ama büyüğünü bulamadım :KK31: bir de atlet külot takım göğüs kısmı süngerli bir takım aldım.sütyene göre o pratik gibi geldi.
hamilelikte tavsiye edilen sütyenleri bilen var mı? henüz internet araştırması da yapmadım.:KK31:

Son düzenleme:
bir de kızlar siz oturduğunuz yerden kalkarken karnınızı geriyor musunuz.sanki ben sürekli karnımı kaskatı yaparak kalkıyorum.bu şekilde olması zararlı mıdır?:44:

selamlar herkese

anne adaylarımız bulantı,yorgunluk,uykusuzluk ya da tam tersi iştahlılık demeden tam gaz sayfalara sayfa eklemeye devam ediyorlar maşallah.:KK9: hepsi içimizdeki karmaşık heyecan,mutluluk,tedirginliğin aksetmesi herhalde :KK31: erken mi bilmiyorum siz de sütyen ve iç çamaşırları içinizi bunaltmaya başladı mı? zaten midem bulanıyor taktığım sütyen de göğsümün altına baskı yaptıkça iyiden iyiye geriliyorum.işten gelince hemen çıkarıyorum.ama böyle olmayacak dedim sabah çamaşırcıdan lastiği olmayan dikişsiz alt çamaşır aldım.bir de 75 taktığım halde sırf rahat edeyim diye 85 numara sütyen aldım :KK9: bir de gaza geldim hamile külodu aldım.altı aya kadar giyebileceğimi söyledi satıcı kız.eve geldim baktım kocamaaaan bir şey :KK9: şimdi giysem durmaz düşer üstümden :KK9: ama sanki o da beni darlandırır gibi geldi göbeğin üzerinde durmasını istemiyorum.düşük belli alt çamaşırlar baktım ama büyüğünü bulamadım :KK31: bir de atlet külot takım göğüs kısmı süngerli bir takım aldım.sütyene göre o pratik gibi geldi.
hamilelikte tavsiye edilen sütyenleri bilen var mı? henüz internet araştırması da yapmadım.:KK31:

Şuan işteyim utanmasam sütyeni çıkarcam fırlatcam :KK51: nefesimi kesti yaa :KK1: Pantolonumda karnımı ağrıttı düğmesini açtım öyle oturuyorum masada. :KK49::KK49:

üff kafam çok dağınık sürekli yeni mesaj penceresi açıyorum :KK31: tek mesajda yazacağıma :KK24:

eşim yavaş yavaş arkadaşlarına haberi vermeye başladı.zaten görüştüğü arkadaşlarının da henüz birer tane çocukları var ve eşime tüyolar veriyorlar.dün yine iftar hazırlığında mutfakta kokulardan midem alt üst olmuştu.ağzımı,yüzümü örtü ile bir güzel sarıp öyle yemek yapıyorum :KK37: mutfağın kapısını da kapatıyorum odalara koku dağılıp her yer bulandırmasın diye :KK53: eşim mutfak kapısını açıp kendisine örtünün arkasından bakan sadece bir çift göz görünce üzüldü canım bir daha yemek yapmak yok dedi :KK9: :KK8: bu ne haldesin resmen eziyet çekiyorsun dedi :KK9: hayırdır arkadaşlarından tüyolar mı alıyorsun dedim.evet dedi :KK19: arkadaşı midesi bulanıyorsa dışardan söyleyin bir şeyler demiş :KK9: peh dışardan gelen yemek çok lezzetli ya sanki dedim.ama yarın bir şey yapmıyorsun dedi.sadece çorba ve salata yapacağım :KK8: un çorbası iyi geldi bana kızlar.bulantısı olanlar yoğurtlu çorba ve un çorbasını deneyebilirler :21:

hamiledaşlarım herkese merhabalar
ya konuya bir türlü abone olamadığım için kim nasıl takip edemiyorum
similla buna müdahale edebilirmisin bir türlü maille haberdar olamıyorum
umarım herkes bebekleriyle beraber çok iyidir
benim dün hafiff lekelenmem oldu yine ama hiç korkmuyorum
allah büyüktür
pek nazlıyım sormayın hiç bir şey yaptığım yok
çok şükür bugün 7.haftamıza girdik hala karnım büyümeedi ya

Şuan işteyim utanmasam sütyeni çıkarcam fırlatcam :KK51: nefesimi kesti yaa :KK1: Pantolonumda karnımı ağrıttı düğmesini açtım öyle oturuyorum masada. :KK49::KK49:

sabah işe giderken ben de sütyen takmasam nasıl olur acaba dedim.baktım belli oluyor.sonra atletin altına göğüslerimin üzerine peçete koydum,uçları belli olmasın diye :KK53: ama belli oluyordu yine söylene söylene taktım :KK19:

sabah işe giderken ben de sütyen takmasam nasıl olur acaba dedim.baktım belli oluyor.sonra atletin altına göğüslerimin üzerine peçete koydum,uçları belli olmasın diye :KK53: ama belli oluyordu yine söylene söylene taktım :KK19:

Biz daha bu kadarcıkken böyleysek var ya yandık :KK1::KK1:

deryaaw mesajını yeni gördüm daha
ben 29 yaşındayım ve daha yeni öğrendim talasemi majör olduğumu
geçen sene tam 4 ay hastaneye gittim
kanım iğne kullanmama rağmen 8.1 e düşmüştü
en son talasemi çıktı ve ddoktor yapacak bir şey yok böyle gider demişti
ben bir buçuk ay arı sütü arı poleni bal propolis karışımı yedim ve kanım hiç olmadığı kadar fırladı 12.8 e çıktı
şuan bir şey yapmıyorum hemoglobin oranım çok iyi çünkü
<ama senin sıkıntın varsa arı sütü kullanabilirsin
emrahınaşkı arkadaşım benimde ailem uzakta bende sordum yolculuk yapabilirmmiyim diye kesinlikle hayır asla olmaz dedi
bence sabret riske girme

Biz daha bu kadarcıkken böyleysek var ya yandık :KK1::KK1:

evet ne olacağız acaba :44: hadi şimdi mide bulantımı daha da tetikliyor diye çıkarmak istiyorum.ilerleyen zamanlarda mide yanması da oluyormuş o zaman da durum aynı.en iyisi şimdiden önlemi almak.:KK31:

evet ne olacağız acaba :44: hadi şimdi mide bulantımı daha da tetikliyor diye çıkarmak istiyorum.ilerleyen zamanlarda mide yanması da oluyormuş o zaman da durum aynı.en iyisi şimdiden önlemi almak.:KK31:

Benim midem felan bulanmıyor henüz. Bana ne oluyor peki :KK1:

cnm korkma... gecen hafta bende olmustu hatta her pazartesi oyle hafif koyu geliyor... ben pazartesi sendromu diyorum artik :KK66:
hic stress yapma ilk aylarda olabilirmis... benm doktor pregesteron bile vermedi dusun...
kesen fln buyuyor sonucta kilcal damarlarda hafif kanama olup kan kuruyunca hafif kahvecene gelebilirmis...
korkutma kendini sakin... ayaklarina dikkat et usutme sakin...

canımmm çok teşekkürederim.doktor banada vermedi istirhat ve bol su dedi.yinede korkuyorum sizlerle paylaşmak böyle şeyler duymak daha çok rahatlatıyor insanı :)

merhaba herkese hamisler :)
sizce hamilelikte vucut isisi normalden biraz fazla olabilir mi...yoksa mevsimden mi...kendi mi cok cok cok sicak hissediyorum

Bende mart annesi olucam ins.bende kahverengi cok az akinti geldi drum progestan verdi.allahim bu nasil bir hap.yada gebelik belirtilerini yasiyorum.mide bulantisi ve uyku cok fena

X