2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Hosgeldin sende aramiza cok genc anne olacan ne kadar guzel.bende 36 yasinda en yaşlı anne adayiyim :) 3 yaşında Mert adinda bir oğlum var.osmaniyede yasiyorum.ogretmenim hala kpss ye giriyorum .iki cocuk olunca ondan da vazgececem artik :))

Allah bagıslasın oglusunuzu.ben de sizin gibi kpss ye giriorum ama işte kısmet bakalım bu yıl ne olacak:44: habire bişeyleri beklioruz yaniii :KK1:

Olsunn anne olalım da yaşın çokta önemi yok :KK1: Bende memur olmak içi hazırlanıyorum. Mart ayında ucundan kaçırdım. Tekrar sınavım var ama aynı anda da üniversite tercihi yaptım sonuçları bekliyorum üstelik çalışıyorum ve Hamileyim :KK1:

Kafam çok karışık işin içinden çıkarabilirseniz beni çok sevinirim :KK1::KK1:

inş memurlugun olur cnmm hepsini bir arada götürmek baya zor ben yüksek lisans yapıorum bir yandan da kpss ye hazırlandım yüksek lisans uzadı benim şimdide hamilelik oldu bakalım nolcak hayırlısı artıkın:44:

kızlar merhaba bende kısmetse mart annesi olacağım bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğim dış gebelikle sonuçlandı 1 yılın sonunda çok şükür ki sağlıklı bi şekilde hamile kaldım kalp atımınıda gördük ama benim çim hala rahat değil çok tedirginim. Allahım evlatlarımızı bize sağlıklı sıhhatli bağışlasın inşallah bize de çok güzel bi hamilelik yaşatsın, şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.

inan genelimiz bir bahaneyle korkuyor bebişine bir şey olcak mı diye, annelik iç güdüsü sanırım, ama olacaksa zaten olacaktır düşünmemek lazım, iyi düşünmek lazım, zor tabi ama işte becerebildiğimiz kadar

Kızlar karın ve sırt bölgemde ağrı var. Karnım ağrıyor , böbreklerim ağrıyo gibi geliyor :KK5:

kızlarr çok afedersiniz ama dün sütlü kahve gibi bugünse koyu sarı akıntım var herzaman olmuyor tuvalete gittiğim zamanlar oluyor bir sıkıntı olurmu yada böyle olan varmıı lütfen yardımm...

Son düzenleme:
kızlar uzanyordum ,dalmışım ... biri kapıyı açtı ben bir fırladım var ya yerimden tüm vücudum hissetti irkilmemi diyebillirim.ayy inşalalh birşey olmaz ..korkuyorum..ayaklaımın altı da yanmaya başladı ondan mı bilmioyrum:18:

kızlar merhaba bende kısmetse mart annesi olacağım bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğim dış gebelikle sonuçlandı 1 yılın sonunda çok şükür ki sağlıklı bi şekilde hamile kaldım kalp atımınıda gördük ama benim çim hala rahat değil çok tedirginim. Allahım evlatlarımızı bize sağlıklı sıhhatli bağışlasın inşallah bize de çok güzel bi hamilelik yaşatsın, şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.

benimde ikinci hamileliğim ilki ne yazıkki dış gebelikti 31 yaşındayım ankaradayım ve çalışıyorum.

şubat anneleri cinsiyetleri öğrenmeye başlamış bileee:KK9: 3-4 hafta sonra bizim topikte de başlar artık bu heyecan:KK1::KK16:

Yandiki ne yandilar valla bende cok ilgi bekliyorum duysallik hat safhada benim dunden beri .dizilere bile bakip aglayasim geliyor .

az önce barbi animasyon çizgi film izledim.benim de gözlerim yaşardı :KK9: sonra gözlerimin yaşardığını farkedince napıyorum ben yaa dedim :KK9:

kızlarr çok afedersiniz ama dün sütlü kahve gibi bugünse koyu sarı akıntım var herzaman olmuyor tuvalete gittiğim zamanlar oluyor bir sıkıntı olurmu yada böyle olan varmıı lütfen yardımm...

bende de koyu sarı akıntı var.çevremdekiler hep normal diyorlar.

kızlar uzanyordum ,dalmışım ... biri kapıyı açtı ben bir fırladım var ya yerimden tüm vücudum hissetti irkilmemi diyebillirim.ayy inşalalh birşey olmaz ..korkuyorum..ayaklaımın altı da yanmaya başladı ondan mı bilmioyrum:18:

sorma iki gün önce ben de iki büklüm uyuyup uyanınca bir an da kalkınca karnımda bir şeyler hareketlendi gibi oldu.sonra iki gün sağ kasığım ağrıdı.ama bugün iyiyim.eşim de korktu bir şey olmamıştır inş. :44:

Allah hepimizin bebeklerini korusun :KK16: Bende başta olmak üzere hepimiz pimpirikliyiz ama inşallah herşey yolunda gider.. Ben bol bol dua okuyorum kendim ve bebeğim için

merhaba kızlar :) ben de inşallah bir mart annesi olacağım.. 29 yaşındayım, istanbul'da yaşıyorum ve ilk bebeğim olacak kısmet olursa.. :nazar:
hepimize sorunsuz bir hamilelik, sağlıklı bebişler ve de çatlaksız göbişler diliyorumm :KK49:

sorma iki gün önce ben de iki büklüm uyuyup uyanınca bir an da kalkınca karnımda bir şeyler hareketlendi gibi oldu.sonra iki gün sağ kasığım ağrıdı.ama bugün iyiyim.eşim de korktu bir şey olmamıştır inş. :44:[/QUOTE]

Ayy çok dikkatli olmama gerektiğini hatırlattı bu irkilme... Rabbim Korusun bebişlerimizi

VAlla goLerımın doldugu seylerı solesem gulersınız yaa demkkı normal bu hepımızde oluosak:):):KK49::KK49:
Cok hemde annem dun nazlisin dedi ona bile agladim :)
Allah bagıslasın oglusunuzu.ben de sizin gibi kpss ye giriorum ama işte kısmet bakalım bu yıl ne olacak:44: habire bişeyleri beklioruz yaniii :KK1:
Sizi bilmemde benim bölüm biraz zor 25 kisi anca aliyolar.esim istemiyor artik ama ben en azindan ucretli ogretmenlil yaparim diye giriyorum puab olsun elimde .iyi olursam zaten ilk donem calisirim yine
şubat anneleri cinsiyetleri öğrenmeye başlamış bileee:KK9: 3-4 hafta sonra bizim topikte de başlar artık bu heyecan:KK1::KK16:
Oglumda 14.haftadayken bilmisti doktorum.ters donmustu mert ben 8.kata elektirik kesik olunca yuruyerek cikinca benim oglan ters donmus pipi havada doktorum malzemeyi goruyonmu babasi bak oglun olacak dedi.cok espirili bir adamdi :)) doktorum

sorma iki gün önce ben de iki büklüm uyuyup uyanınca bir an da kalkınca karnımda bir şeyler hareketlendi gibi oldu.sonra iki gün sağ kasığım ağrıdı.ama bugün iyiyim.eşim de korktu bir şey olmamıştır inş. :44:

Ayy çok dikkatli olmama gerektiğini hatırlattı bu irkilme... Rabbim Korusun bebişlerimizi[/QUOTE]

Birden kalkinca sanki bise kasiginda dugum atilir gibi bir agri demi cekiyor.dun oglum durmadan pc den cizgifilm izlemek için beni uzanirken kaldirip durdu birden kalkinca feci bir agri oldu .korkuyorum ama yapacak bisi yok.dikkatli olabilsek

cnm korkma... gecen hafta bende olmustu hatta her pazartesi oyle hafif koyu geliyor... ben pazartesi sendromu diyorum artik :KK66:
hic stress yapma ilk aylarda olabilirmis... benm doktor pregesteron bile vermedi dusun...
kesen fln buyuyor sonucta kilcal damarlarda hafif kanama olup kan kuruyunca hafif kahvecene gelebilirmis...
korkutma kendini sakin... ayaklarina dikkat et usutme sakin...

X