2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
günaydın canlarrrrrr :KK71::KK71::KK71:
çok şükür güzel haberlerle geldim size :KK16::KK16::KK16:
allaha şükür bebişimizi ve pıt pıt kalp atışını gördük dün :KK52:
drum ilk 3 ay kalp sesinin dinletilmesini bebek için uygun görmediğini söyledi...
sesini duyamadık ama uzun uzun izledik ekrandan meleğimi :KK16:
9,17 mm olmuş miniğim :KK16:
dr kalp atışı herşeyi çok güzel dedi...
aynı ilaçlarıma devam edicekmişim...
1 ay sonra tekrar kontrolümüz var 2'li testimiz yapılacakmış...
şükürler olsun mucizem bizimle rabbim dileyen herkese göstersin bu günleri inş :KK16::KK16::KK16:

Gozun aydin canım ohhhh demişsin dir simdi.birde ben gorsem 7+1 olduk bizde ama doktora 7+6 da gitmis olcam garanti olsun diye .Pazartesi yi iple cekiyorummm .

çok üzüldüm ben dee:KK43: Rabbim inş en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat verir arkadasınıza da bizimkileri de inş korur.hepimizin korkusu inş sag salim hepmiz de 9 ay sonra kucagımıza alırız evlatlarımızı.Allah kimseye yasatmasın :KK50:

Amin canım amin Rabbim korusun bebişlerimizi inşallah...:KK5:

günaydın mart anneleri
ben 35 yaşındayım 2. hamileliğim 1 oğlum var 3 yaşına girecek maşallah
çalışıyorum adanada yaşıyorum

İnşallah :) Sanki keseyi görmeden inanamıcam gibi :2: Korkuyorum birşey olur diye

Canım haklısın ama 9 ay boyunca hep bklıcez bn keseyı gordum kalp atısı bklıom sonra cınsıyet sonra 3 boyutlu vs dıe dıe geccez bnce bu heyecanlarda guzell kalbını ferah tut

Canım haklısın ama 9 ay boyunca hep bklıcez bn keseyı gordum kalp atısı bklıom sonra cınsıyet sonra 3 boyutlu vs dıe dıe geccez bnce bu heyecanlarda guzell kalbını ferah tut

Evet bu hamilelik dönemi güzel ama bir o kadarda stresli bir dönem. Sağ salim atlatırız inşallah :21:

selamm mart ennelerı ben samsundayım 28 yasındayım ikincı gebelığım ilk bebeğim olucak inşallah

Facebookta ilan etmedim henüz ama zor tutmuştum kendimi özelden yazmıştım yakın arkadaşlara :) hormonlar iş başında bende bir kaç hafta öne her şeye takar olmuştum. Bir sinir almıştı beni sorma gitsin :) 9 ayı öyle tamamlıycaz kızgın, kırgın, duygusal, takıntılı :) eşlerimiz yandı :KK1:

valla hem de ne yanma benim beklentiler yükseldi sanki hamile oldugumu öğrendiğinden beri ilgisizmiş gibi geliyor ilgiye doyamaz oldum :KK1: kırgınlık sinirlilik tavan yapmıs durumda hayırlısı artık hakkımızda:KK1:

Yandiki ne yandilar valla bende cok ilgi bekliyorum duysallik hat safhada benim dunden beri .dizilere bile bakip aglayasim geliyor .

ben ilk hamileliğimi de bunu da saçma şeylere ağladığımdan anlamıştım hamile olduğumu, haber izlerken ağlıyorsam eğer bil ki hamileyim:KK9::KK9:

Buradaki en genç anne benim heralde :KK1::KK1:

Hosgeldin sende aramiza cok genc anne olacan ne kadar guzel.bende 36 yasinda en yaşlı anne adayiyim :) 3 yaşında Mert adinda bir oğlum var.osmaniyede yasiyorum.ogretmenim hala kpss ye giriyorum .iki cocuk olunca ondan da vazgececem artik :))

Hosgeldin sende aramiza cok genc anne olacan ne kadar guzel.bende 36 yasinda en yaşlı anne adayiyim :) 3 yaşında Mert adinda bir oğlum var.osmaniyede yasiyorum.ogretmenim hala kpss ye giriyorum .iki cocuk olunca ondan da vazgececem artik :))

Olsunn anne olalım da yaşın çokta önemi yok :KK1: Bende memur olmak içi hazırlanıyorum. Mart ayında ucundan kaçırdım. Tekrar sınavım var ama aynı anda da üniversite tercihi yaptım sonuçları bekliyorum üstelik çalışıyorum ve Hamileyim :KK1:

Kafam çok karışık işin içinden çıkarabilirseniz beni çok sevinirim :KK1::KK1:

Kızlar aldım sonuçlarımı 761 çıktı değerim hamileliğim tescillendi geldim eve eşime sürpriz yaptım bebek patigi aldım çok sevindi ama adam benden çok korkuyo ya yine kimyasal olursa diye.artık Allah'a emanetiz:))

Merak etme canım sonucun gayet iyi , adet gününde yaptırdığın sonuç mu bu ? bu arada benimde ilk gebelik kimyasaldı ama o zaman çıkan sonuç 200 falandı , benim değerim de 675 çıkınca adet günümde doktorum sağlıklı bir gebelik dedi :nazar::nazar:
seninde öyle merak etme :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar merhaba bende kısmetse mart annesi olacağım bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğim dış gebelikle sonuçlandı 1 yılın sonunda çok şükür ki sağlıklı bi şekilde hamile kaldım kalp atımınıda gördük ama benim çim hala rahat değil çok tedirginim. Allahım evlatlarımızı bize sağlıklı sıhhatli bağışlasın inşallah bize de çok güzel bi hamilelik yaşatsın, şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.

Merak etme canım sonucun gayet iyi , adet gününde yaptırdığın sonuç mu bu ? bu arada benimde ilk gebelik kimyasaldı ama o zaman çıkan sonuç 200 falandı , benim değerim de 675 çıkınca adet günümde doktorum sağlıklı bir gebelik dedi :nazar::nazar:
seninde öyle merak etme :emir_bebek::emir_bebek:

Canımmm çok teşekkür ederim valla ne güzel destek oluyoruz böyle:) böyle şeyler duymak mutlu ediyor beni.neden bilmiyorum bu sefer benim içim rahat.inancım yüksek.inşallah hep böyle devam eder hamişliğimiz :KK49: :KK1:

X