2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benim ilk kizimda hic bulantim olmadi.ilk 3 ayda dort kilo almistim.millet kilo verirken:)).basi bunyeler de boyle gerilmene gerek yok canim.hep derlermis ya.ne kadar cok bulanirsan o kadar iyi diye.bence kriter bu degil.umarim boyle gider ama kiloda almayayim yaa:KK66:)

bulantinin sebebi aslinda beta hcg hormonundan kaynaklaniyormus...
eger vucut direnc gosterirse bulanti olmazmis... bizde annemde teyzemde hic olmamis...
oyuzden biraz rahatliyorum ama istah cokta acik degil. gun gunden degisiyor...
en cok susuzluk cekiyorum... :KK43:

bugün ilk defa gidicem doktora. keseyi bile göreceğim şüpheli bugün :)
bir önceki gebeliğimde hiç göremediğim için görene kadar içim rahat etmicek benim

oyle dusunup hem kendini hem bebisi stres yapma bakim... Hayirlisi ile gidip gorursun keseni insallah...
Keseyi gorunce bile rahatlama gelmiyor cnm... sonra yeni seyler buluyorsun stres icin... oyuzden fazla endise korku stres YASAK...
Hersey olacagina varir... Doktorum bana direk bunu demisti bende cok stresliydim cunku ... Bebisini dusun rahatlamaya calis....
bana konusmak cok iyi gelirdi... daha nokta kadar bile olsa konusuyorum ve inanilmaz rahatliyorum...

bugün ilk defa gidicem doktora. keseyi bile göreceğim şüpheli bugün :)
bir önceki gebeliğimde hiç göremediğim için görene kadar içim rahat etmicek benim

inş keseyi göreceksin hayırlısıyla canım :KK16:
düşünme sen olumsuz şeyler herşeyin yolunda gideceğine inan olur mu :KK34:
güzel haberlerini bekliyorum canım...

oyle dusunup hem kendini hem bebisi stres yapma bakim... Hayirlisi ile gidip gorursun keseni insallah...
Keseyi gorunce bile rahatlama gelmiyor cnm... sonra yeni seyler buluyorsun stres icin... oyuzden fazla endise korku stres YASAK...
Hersey olacagina varir... Doktorum bana direk bunu demisti bende cok stresliydim cunku ... Bebisini dusun rahatlamaya calis....
bana konusmak cok iyi gelirdi... daha nokta kadar bile olsa konusuyorum ve inanilmaz rahatliyorum...

evet işte ben geçen sefer 9. haftaya kadar sırf kese izlediğim için busefer biraz stresliyim, eşimde kızıyor oyüzden :)
ama konuşma fikri bencede güzelmiş, bundan sonra bunu deniyim :))
senin nasıl geçiyor?

inş keseyi göreceksin hayırlısıyla canım :KK16:
düşünme sen olumsuz şeyler herşeyin yolunda gideceğine inan olur mu :KK34:
güzel haberlerini bekliyorum canım...

ayy çok sağolun ya içim rahatlıyor böyle konuşunca..
eve gider gitmez haber vericem size

kızlarr hepinize günaydın 7 haftalık güzel annişler betanız kaç çıkıyor sizin?ben tedirgin oluyorum da hepp :KK43: normalmi merak ediyorum

kızlar ben 6+1 iken gititm ama dr.bağırsaklardan keseyi göremiyorum dedi bir de idrar torbası boş ondan dedi.bu normal mi acaba?
bir de bayramdan sonrasına kadar beklemek zorundayım o zman değil mi? (alttan baktırmayı önerdi ama ben istemedim)

kızlar ben 6+1 iken gititm ama dr.bağırsaklardan keseyi göremiyorum dedi bir de idrar torbası boş ondan dedi.bu normal mi acaba?
bir de bayramdan sonrasına kadar beklemek zorundayım o zman değil mi? (alttan baktırmayı önerdi ama ben istemedim)

ben gecen hafta gıttıgımde eger sıkısık gelseydık kalp atıslarını rahat duyarsın demıstı dun gercekten wc ye gıtmeden gıttım ve pıtpıtları duyduk

evet işte ben geçen sefer 9. haftaya kadar sırf kese izlediğim için busefer biraz stresliyim, eşimde kızıyor oyüzden :)
ama konuşma fikri bencede güzelmiş, bundan sonra bunu deniyim :))
senin nasıl geçiyor?

aslinda ben stresli ve endiseliyim bide hep internetten biseyler okuyorum fln
kotu seyler olabiliyor okuduklarim.. korkuyorum ama biraz daha rahatladim su aralar... kalp atislarini duyunca gecen cuma...
ama yinede insan endiselenmeyi birakamiyor... 9 ay uzun bit yolculuk bizim icin... genelde boyle gecicek gibi heyecan stres endise ve korku mutluluk... genel olarak iyi bnm hamileligim... gaz ve gogus hassasiyeti var... bulanti kusma yok ... hayirlisi insallah Rabbim evlatlarimizi kuacagimiza saglikla almayi nasip eder..

nurcum gözün aydınnnnnnn seni görünce çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :KK16:
canım keseyi göremedim diye telaşlanma...
biz 5+2 de keseyi gördük 7+3 de (dün) kalp atışını gördük çok şükür :KK16:
sende görürsün keseyi annesiii :KK16::KK16::KK16:

Sağol canım bende seni görünce sevindimm :KK16: İkimizinde gözü aydın Pazartesi gidicem o zaman görünür inşallah keseciği :21:

günaydııııın güzel anneciklerrrr:KK71::KK71::KK71::KK71:

ayyy benim de sorun aynıı keseciğimi daha görmedim pıtpıtları duyamadım nie bu doktorlr çok uzun zaman sonraya gel diolar ki bana kalsa her gün gidicem:KK1::KK1::KK1:

günaydııııın güzel anneciklerrrr:KK71::KK71::KK71::KK71:

ayyy benim de sorun aynıı keseciğimi daha görmedim pıtpıtları duyamadım nie bu doktorlr çok uzun zaman sonraya gel diolar ki bana kalsa her gün gidicem:KK1::KK1::KK1:

Günaydınnn :21: Bencede yanii ısrarla sordum doktora yarın geleyim mi diye. Yok dedi pazartesi gel :KK19: Nasıl dayancam bilmem :KK1:

Kızlar birbirimizi tanıyalım biraz :KK1:

Nerde oturuyorsunuz, ilk bebeğiniz mi, kaç yaşındasınız, çalışıyo musunuz ?

Ben izmirde oturuyorum ilk bebişim 21 yaşındayım ve çalışıyorum :21:

Kızlar birbirimizi tanıyalım biraz :KK1:

Nerde oturuyorsunuz, ilk bebeğiniz mi, kaç yaşındasınız, çalışıyo musunuz ?

Ben izmirde oturuyorum ilk bebişim 21 yaşındayım ve çalışıyorum :21:

tanıyalım:ben kayseri de oturuyorum ilk bebegim 26 yasımdayım kpss ye girdim sonucumu bekliyorum:KK1::KK1:
bu arada masaAllah cnm genç anne oluosun :nazar::nazar::nazar:

Kızlar moralim çok kötü bozuldu. Arkadaşımın bebeği benimkinden iki haftalık büyüktü doktor bugün iki haftadır ölü olduğunu söylemiş bebek karnında ölmüş. Nasıl üzüldüm anlatamam planlı bi şekilde olan bebekti.
İğne yapmışlar düşmesini bekliyorlarmış düşmezse alcaklar. Rabbimin emridir sonuçta ama insan elde değil üzülüyor. Çok kötü oldum. :KK43:

Allahım evlatlarımızı korusun

Son düzenleme:
Kızlar moralim çok kötü bozuldu. Arkadaşımın bebeği benimkinden iki haftalık büyüktü doktor bugün iki haftadır ölü olduğunu söylemiş bebek karnında ölmüş. Nasıl üzüldüm anlatamam planlı bi şekilde olan bebekti.
İğne yapmışlar düşmesini bekliyorlarmış düşmezse alcaklar. Rabbimin emridir sonuçta ama insan elde değil üzülüyor. Çok kötü oldum. :KK43:

Allahım evlatlarımızı korusun

çok üzüldüm ben dee:KK43: Rabbim inş en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat verir arkadasınıza da bizimkileri de inş korur.hepimizin korkusu inş sag salim hepmiz de 9 ay sonra kucagımıza alırız evlatlarımızı.Allah kimseye yasatmasın :KK50:

X