2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ay evet ben idrarda yapip facebook a yazdim hemen, esimde kizdi doktora gitmeden neyaziyon diye ! Ama ne yapayim cok mutlu oluyor insan.bugun cok duygusalim ama herseye aglayasim var (

benim eşim de kızar böyleee şeyler paylaştığımdaa ben de hamile oladuğumu face e yazayım dedim amaaa gel gelelim düşük riskim nedeni ile vazgeçtim, şimdi iyiyiz bebişimle çok şükür ama bu kez de başka bir plan yaptım, göbeğim büyüyünce fotoğrafımı koyacağım, böylece herkes öğrenmiş olacak hamile olduğumu, tabi bir kaç ay beklemem gerekecek

günaydın canlarrrrrr
çok şükür güzel haberlerle geldim size
allaha şükür bebişimizi ve pıt pıt kalp atışını gördük dün
drum ilk 3 ay kalp sesinin dinletilmesini bebek için uygun görmediğini söyledi...
sesini duyamadık ama uzun uzun izledik ekrandan meleğimi
9,17 mm olmuş miniğim
dr kalp atışı herşeyi çok güzel dedi...
aynı ilaçlarıma devam edicekmişim...
1 ay sonra tekrar kontrolümüz var 2'li testimiz yapılacakmış...
şükürler olsun mucizem bizimle rabbim dileyen herkese göstersin bu günleri inş

Son düzenleme:
yarın doktor randevum var, 2 hafta dayanamadım ya, özledim bi göreyim bebişimi

işin aslı progestanım bitti de doktor yazsın aynı zamanda da bebişi görmüş oluruz dedim, bir de idrar tahlili isteyeceğim, kızlar bu ikili test devlet hastanesinde yapılıyor mu bilen var mı? ona göre erkenden randevumu alayım dedim.

Günaydınnnnn Saat 9 u zor bekledim doktorumu aramak için. Anlattım böyle böyle oldu diye. Kesem görünmedi dedim. Görünmez zaten dedi. Pazartesi ya da salı günü görülebilirmiş o zaman gel dedi.
Ama ben dayanamam kii Doktoruma gidenee kadar cuma günü bi devlet hastanesine gitsem mii

ben zor duruorum doktorla görüştüm telefnda ama eşimin tanıdığı oda bana önümüzdeki çarşamba kese gözükür dedi bnde bekliyorum ama bu c.tesi gitcem doktora peki kızlar keseye alttan mı bakıolar nasıl bakıolar bu arada bnde p.tesi akşam öğrendm hamile oldumu

Ben de merak ediyorum bakalım haftaya perşembe günü bizde gideceğiz kalp etışları ve bazı testler yapacam dedi doktor sizde de oldu mu o testler kan idrar vs.ben de heyecanlıyım ve hala inanmıyorum bebeğimizin olacağına sanki koca bir ŞAKA olsun şaka da olsa iyi gülüyoruz,mutluyuzzzzzz

canım drum keseyi görmek için gittiğimizde istediği testleri yazmıştı...
dün kalp atışı için gittiğimizde yaptırdığım test sonuçlarını gösterdim herşey güzel dedi
bende çok heyecanlıydım dün ama çok şükür gördük bebişimizi, pıt pıtları
darısı senin ve görmeyen diğer arkadaşların başına

aminnnnnn inşallah benim testlerimde iyi çıkar

Gunaydin kizlar bende ne bulanti var nebisey.bitek progestan ictgim icin basim donuyor arada sadece o.ve bulantimda olmadigi icin.habire yiyorum.istahim acildi.bakalim ne oalcak sonum:))

Kızlar Dün doktora kasık ağrısı şikayeti ile gittim kontrol yapıldı. Her şey normal dedi doktor.Veee bebişimin kalp atışlarını dinletti o kadar sakin geliyorduki mucizem benim...Çok faklı bir duygu 2.hamileliğim olmasına rağmen çok saskın durumdayım açıkcası.... bugün 6+3 olduk
Sat tarihimi bilmiyorum doktor bebeğin ölçümüne göre hafta ve günü söyledi.Bazı sitelerden baktığımda satın 9 haziran olduğunu görüyorum ama mümkün değil ogün kızımın 1yaş doğum günü mümkün değil unutmam.Amann neyse hayırlısı belki geç döllenme belki başka bişey herşey hayırlısı.

Darısı diğer hamiş arkadaşlarıma. Kısa zamanda pıt pıtları duymanız dileğiyle....

merhaba kızlar bende bugün hamile olduğumu öğrendim b-hcg 1145 çıktı ama keseyi göremedik son adet tarihimde 20 haziran

sizce kese ne zaman görünür

nurcum gözün aydınnnnnnn seni görünce çok sevindim allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
canım keseyi göremedim diye telaşlanma...
biz 5+2 de keseyi gördük 7+3 de (dün) kalp atışını gördük çok şükür
sende görürsün keseyi annesiii

Son düzenleme:

Ayyyy hayırlısıyla bende bi duysam kalp atışlarını dünyalar benim olacak :)

kiz aceleci olma sabret biraz... her doktor iyi bakamiyor ultrasona... hem doktorun direk karindan fln gorur... hic yabanci doktorlarla ugrasma... az kaldi ztn ozaman kadar iyice buyur bebisin rahat rahat gorursun...

Gunaydin kizlar bende ne bulanti var nebisey.bitek progestan ictgim icin basim donuyor arada sadece o.ve bulantimda olmadigi icin.habire yiyorum.istahim acildi.bakalim ne oalcak sonum:))

valla cnm onlar bende de yok... dun gece sadece biraz bulanti gibi hissettim ama tuzlu biseyler atinca agzima gecti... iyimi kotumu anlamadim.. insan geriliyor...

allah kolaylık versin canım hem çocukla hem hamilelik sıkıntılarıyla uğraşmak zor...
ama herşeye rağmen çok güzeldir değil mi
inş tuvalet eğitiminizde en kısa sürede sonuç verir biraz da olsa rahatlarsın canım...
benim de tayinim merkeze çıktı ev taşıma derdimiz var...
ama kayınvalidem gelicek yardıma yoksa ben yapamam bu halde...
onca sene sonra bulmuşum rabbim bize bağışlar bebişimi inş...

ınsallah gorursun canım bende bugun 7+3 de gordum doktor 7+1 dedı bebegım ıcın ama. bakalım senın nasıl ınsallah gorursun pıtpıtları. haberını merakla beklıyorum :)

canım çok saol bizde dün 7+3 de gördük çok şükür
çok güzel bi duyguymuş herkese nasip olur inş...
senin içinde çok sevindim inş hep güzel haberler veririz birbirimize

Son düzenleme:

Benim ilk kizimda hic bulantim olmadi.ilk 3 ayda dort kilo almistim.millet kilo verirken:)).basi bunyeler de boyle gerilmene gerek yok canim.hep derlermis ya.ne kadar cok bulanirsan o kadar iyi diye.bence kriter bu degil.umarim boyle gider ama kiloda almayayim yaa)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…